Valmieras Ziņas

“Notiņas” un “Domino” ar koncertu turpina Valmieras Integrētās bibliotēkas 15 gadu dzimšanas dienas svinības

Lasīšanas laiks: 2 min

Do, re, mi, fa, sol, la, si – 7 notis, bet cik dziesmu ar tām ir sakomponētas! Latviešu valodas alfabētā ir 33 burti, bet cik vārdu, cik grāmatu sarakstīts! Apvienojot burtus ar notīm, bibliotēku ar dziedošiem bērniem, kopā iznāk viens lustīgs pasākums! Pieaugušie Valmieras Integrētās bibliotēkas (VIB) jubileju svinēja jau ceturtdien, bet VIB Bērnu apkalpošanas nodaļa to atzīmēja sestdien, 3.decembrī, ar ģimenes rītu “Svinam kopā!”.

Kā vēsta “Notiņu” reklāma, bērni dzied saulainākās dziesmas. “Notiņu” vadītājai Aigitai Guoģei-Lapiņai ir popgrupa “Domino” un tikai piecas “Notiņu” grupas, tātad pilnam nošu komplektam divu vēl pietrūkst… Dziesmu gan viņiem  nepietrūkst! Saulainas un optimisma pilnas rudens un ziemas dziesmas par ogotājiem un sēņotājiem, par zīlīti, lāci, konfektēm, rūžeņu un ko tik vēl ne! Starp jestrajām dziesmiņām arī nopietna “Bērna lūgšana”:

Latvija ir manas mājas.

Lai šeit visiem labi klājas!

Katra “Notiņu” grupa sevi pieteica arī ar košiem un izteiksmīgiem tērpiem – padomāts par visu! Dažiem dziedātājiem šī bija pirmā uzstāšanās, tāpēc svarīgs bija arī vecāku un vecvecāku atbalsts. Bērnus iedrošināja un koncertprogrammu vadīja atraktīvā Inita Miglava, ko daudzi pazīst gan kā bērnudārza “Sprīdītis” pedagogu, gan aktrisi Kauguru pagasta amatierteātrī “Vīzija”. Skaņotāja atbildīgo darbu veica Kauguru Kultūras nama vadītājs Alfrēds Stīpiņš.

Pasākuma noslēgumā VIB Bērnu nodaļas vecākā bibliotekāre Līga Bujane koncerta organizētājiem un visiem dziedātājiem pateicās ar lielu konfekšu kasti, jo sadarbība ar Aigitu un viņas dziedātājiem nav pirmo reizi. Līga bija priecīga un gandarīta, ka pēc divu gadu pauzes atdzimst ne tikai pasākumi, bet, šķiet, pat grāmatas plauktos sāk kustēties!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri