Valmieras Ziņas

Notiks Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes virsseržanta maiņas ceremonija

Ceturtdien, 30. aprīlī, Valmierā notiks Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes virsseržanta svinīgā maiņas ceremonija, kuras laikā brigādes virsseržanta amatā stāsies galvenais virsseržants Aigars Kašs, nomainot līdzšinējo brigādes virsseržantu štāba virsseržantu Daini Ceiruli, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes sabiedrisko attiecību speciāliste Laima Ķevere.

Svinīgajā maiņas ceremonijā piedalīsies Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš un štāba personāls, Nacionālo bruņoto spēku virsseržants augstākais virsseržants Edgars Joksts-Bogdanovs, Zemessardzes virsseržants galvenais virsseržants Ēriks Liflands, Zemessardzes brigāžu virsseržanti,, bataljonu komandieri un virsseržanti.

Galvenais virsseržants A.Kašs dienestu Bruņotajos spēkos uzsāka 1995.gadā Jūras spēkos kā grupas komandieris. No 1997. gada dienestu turpinājis tolaik – Mobilo strēlnieku bataljonā, kur 2004. gadā iecelts bataljona virsseržanta amatā. 2009.gadā A.Kašs dienestu turpināja NBS Kājnieku skolā virsseržanta amatā. Dienesta pieredzi guvis arī Sauszemes spēku brigādē vecākā instruktora amatā un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā – Operatīvās plānošanas departamentā štāba instruktora amatā. A. Kašs ir ieguvis starptautisko pieredzi kā štāba instruktors operācijā Afganistānā un NATO štābā Beļģijā, kā arī piedalījies Moldovas un Ukrainas bruņoto spēku karavīru apmācībā.

Novērtējot ieguldījumu Bruņoto spēku attīstībā un priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, A.Kašs ir saņēmis Mācību vadības pavēlniecības 1.pakāpes goda zīmi “Par nopelniem MVP attīstībā”, Nacionālo bruņoto spēku komandiera Goda zīmi “Par centību militārajā dienestā” un NATO ģenerālsekretāra medaļu par dalību starptautiskā operācijā.

Štāba virsseržants D.Ceirulis dienestu Bruņotajos spēkos uzsāka 1994.gadā. Līdz šim D.Ceirulis ir dienējis Baltijas miera uzturēšanas bataljonā, Sauszemes spēku brigādes 1.kājnieku bataljonā, Instruktoru skolā, Štāba bataljonā, Apvienotajā štābā, Zemessardzes 17.pretgaisa aizsardzības bataljonā, dienējis NATO štābos Nīderlandē un Beļģijā, ieguvis starptautisko operāciju dienesta pieredzi sešās misijās Bosnijā un Hercogovinā, Irākā, Afganistānā. D.Ceirulis piedalījies Ukrainas bruņoto spēku karavīru apmācībā.

Par teicamu dienestu D.Ceirulis saņēmis Viestura ordeņa sudraba goda zīmi un vairākus Nacionālo bruņoto spēku komandiera apbalvojumus un medaļas par dalību starptautiskajās operācijās.

Kopš 2017.gada 1.septembra, pildot Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes virsseržanta pienākumus, D.Ceirulis ir izveidojis brigādes instruktoru dienesta karjeras sistēmu, iesācis vairākas tradīcijas, tostarp ieviesis bataljonu virsseržantu standartus, regulārus brigādes virsseržantu seminārus un virsseržantu maiņas ceremoniju.

Štāba virsseržants D.Ceirulis dienestu turpinās Zemessardzes virsseržanta amatā.  

Zemessardzes 2. Vidzemes brigāde dibināta 1992. gada 30. jūnijā, tās pakļautība ir četri kājnieku un viens inženiertehniskais bataljons. Kopš 2017. gada Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes komandieris ir pulkvedis Mareks Ozoliņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri