Valmieras Ziņas

Noslēgusies ceturtā ”Brāļu Bertānu Meistarklase”

Lasīšanas laiks: 2 min

7. jūlijā noslēgusies nu jau ikgadējā ”Brāļu Bertānu Meistarklase”. Nometne, kas pēc kārtas bija jau ceturtā un ilga piecas dienas, Valmieras Olimpiskajā centrā pulcēja vairāk kā 110 jaunos basketbolistus no visas Latvijas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja nometnes organizatori.

Meistarklases laikā jaunieši smēlās zināšanas gan no brāļiem Dāvi un Dairi Bertāniem, gan arī citiem šī sporta veida ekspertiem. Kā vieslektori uz nometni bija ieradušies Latvijas vīriešu basketbola izlases treneris Luka Banki, koučs Mārtiņš Martinsons, leģendārais pašmāju treneris Ainars Bagatskis un Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš. Brāļi un basketbola lielmeistari klātienē bija visas piecas dienās, kamēr vieslektors katru dienu mainījās.

Pirmo reizi četru gadu laikā starp nometnes dalībniekiem bija arī ārzemnieki. Valmierā no Zviedrijas ieradās Albins un Džoels, kuri abi bija ļoti priecīgi par aizvadīto nometni, sakot, ka nākamgad labprāt atgrieztos.

”Jūtamies lieliski, jo esam iekrājuši pieredzi no šī visa. Dāvis ar Dairi ir profesionāļi. Visvairāk apguvām tieši caurgājienus un metienu realizāciju. Priecājamies, ka izlēmām atbraukt no Zviedrijas uz šejieni. Esam iemācījušies daudz jauna,” viens otru papildināja Albins un Džoels.

Visas nometnes gaitā treneru darbā iesaistījās arī Latvijas augstākās divīzijas kluba ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneri Oskars Virsis un Kaspars Vecvagars. Viņiem palīdzēja arī vietējie treneri no Bertānu Valmieras basketbola skolas.

Visas nedēļas gaitā jaunie censoņi pieslīpēja gan individuālās prasmes, gan komandas spēli, gan arī fizisko sagatavotību. Par pēdējo parūpējās trenerītes Inga Dzene un Ilze Ādamsone. Nometnes izskaņā dalībnieki sadalījās četrās komandās, lai uzspēlētu gan ar brāļiem Bertāniem, gan pret tiem. Neizpalika arī konkursi, kuros tika izdalīti vairāki desmiti balvu, kas saistītas ar brāļu Bertānu atribūtiku.

Šī bija arī pirmā ”Brāļu Bertānu Meistarklase”, kurā svinīgi tika sveikti pirmie Bertānu Valmieras basketbola skolas absolventi. To kopā bija 13 – četras meitenes un deviņi zēni.

Meistarklases atklāšanā piedalījās arī Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un vietējie mediji. Vienā no dienām nometne izpelnījās arī Gruzijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Latvijā Irakli Kulašvili un viņa padomnieka Mikela Sulaberidzes klātbūtni. Meistarklase tapa sadarbībā ar Bertānu Valmieras Basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, Baltic Sports Agency, Sportland un Spalding.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KS "PIENA LOĢISTIKA" MEKLĒ LABORANTU Kļūsti par daļu no KS Piena Loģistika komandas, veidojot karjeru lielākajā Latvijas piensaimnieku izveidotā kooperatīvā, kura pamatdarbība ir nepasterizēta piena iepirkšana un pārdošana piena pārstrādes uzņēmumiem. DARBA POZĪCIJA: LABORANTS REĢIONS:Vidzeme  BIROJA ADRESE: Mūrmuižas iela 20, Valmiera ALGA: 1700 EUR (Bruto), 1400 EUR (Bruto) pārbaudes laikā. Prasības pretendentiem: Augstākā vai profesionālā izglītība, vēlams lauksaimniecības nozarē – piena lopkopībā; Zināšanas par piena kvalitāti: piena sastāvu, īpašības un kvalitātes rādītājiem, piemēram, tauku un olbaltumvielu saturu, bakteriālo piesārņojumu un citus parametrus; Pieredze pārtikas vai piena produktu pārstrādes nozarē; Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office); B kategorijas vadītāja apliecība; Teicamas latviešu valodas zināšanas; Uzņemties atbildību; Plānot, uzlabot un optimizēt darba procesus; Ātri pielāgoties un adaptēties dažādām situācijām; Komunicēt ar sadarbības partneriem Darba pienākumi pretendentiem: Koordinēt sadarbību ar svaigpiena ražotājiem; Veikt regulāras vizītes pie sadarbības partneriem ar mērķi pilnveidot un uzlabot svaigpiena kvalitātes rādītājus; Nodrošināt regulējošo normu ievērošanu saistībā ar vietējiem un starptautiskiem normatīvajiem aktiem un standartiem, kas regulē piena ražošanu un pārstrādi; Izpildīt pārtikas drošības standartus un higiēnas prasības, lai nodrošinātu, ka svaigpiens ir drošs patēriņam; Analizēt datus un veikt sadarbību ar sertificētām laboratorijām, lai novērtētu piena kvalitāti un identificētu iespējamās problēmas; Pieteikumu un CV sūtīt uz e-pastu: info@pienalogistika.lv Jautājumu gadījumā zvanīt: +371 25563793 Vairāk par kooperatīvu www.pienalogistika.lv Profesija: PĀRTIKAS PRODUKTU UN DZĒRIENU LABORANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-31 Darba sākšanas datums: 2026-07-22 Kontaktpersona: Kristīne Strode Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA ''Daiļrade Koks'' Valmieras ražotne  aicina pastāvīgā darbā ELEKTROATSLĒDZNIEKU Galvenie darba pienākumi Nodrošināt ražošanas iekārtu un elektroinstalāciju nepārtrauktu darbību. Veikt elektroiekārtu diagnostiku, remontu un profilaktisko apkopi. Novērst elektroiekārtu bojājumus un tehniskās problēmas. Piedalīties jaunu iekārtu uzstādīšanā un nodošanā ekspluatācijā. Ievērot elektrodrošības, darba aizsardzības un ugunsdrošības prasības. Prasības kandidātiem Derīgs elektriķa sertifikāts. Profesionālā izglītība elektrotehnikā vai elektroenerģētikā. Pieredze darbā ar rūpnieciskajām elektroiekārtām. Zināšanas elektroinstalāciju un automātikas sistēmu apkopē un remontā. Atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt patstāvīgi un komandā. B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba devējs piedāvā Atalgojumu sākot no 1700 līdz 2000 EUR bruto mēnesī (atkarībā no kvalifikācijas un pieredzes). Stabilu darbu vienā no lielākajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Sociālās garantijas. Sakaru pakalpojumus. Profesionālās pilnveides iespējas. Darbam nepieciešamo aprīkojumu un darba apģērbu. Pieteikšanās CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz mara.jurdza@dailrade.lv. Kontaktpersona: Māra Jurdža Tālrunis: 29144656 E-pasts: mara.jurdza@dailrade.lv Profesija: ELEKTROATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-14 Darba sākšanas datums: 2026-07-22 Kontaktpersona: Māra Jurdža

Mūsu partneri