Valmieras Ziņas

Noslēdzas “Es eju soļu izaicinājums 2023” Strenču PNS

Lasīšanas laiks: 2 min

Veicinot Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas darbinieku veselību un fizisko labsajūtu, vasarā laika posmā 21.06.-06.09. norisinājās aktivitāte “Es eju soļu izaicinājums 2023”. Aktivitātes noslēgumā 14. septembrī Slimnīcas darbiniekiem bija iespēja piedalīties rudens pārgājienā kā vērtīgam soļošanas aktivitātes noslēgumam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Seile.

Šis izaicinājums bija pieejams visiem slimnīcas darbiniekiem, tostarp ārstiem, medmāsām, atbalsta personālam un pārejām struktūrvienībām. Lai skaitītu soļus, dalībniekiem šogad bija jāpiereģistrējas aplikācijā Strava un jāizmanto lietotne savā tālrunī vai viedpulkstenī. Izaicinājuma rezultāti tika sadalīta ikmēneša apkopojumos, ļaujot dalībniekiem mudināt atbalstīt un motivēt vienam otru visa izaicinājuma laikā.

“Veselība un labsajūta ir svarīgas prioritātes mūsu darbiniekiem, un mēs zinām, ka fiziskās aktivitātes ir nozīmīgs faktors,” tā Slimnīcas valdes locekle Maija Ancveriņa. “Mēs esam priecīgi piedāvāt šo izaicinājumu mūsu Slimnīcas darbiniekiem, un mēs ceram, ka tas ne tikai veicinās veselīgus ieradumus, bet arī sekmēs saliedētību un labu komandas darbu.”

Soļošanas izaicinājumā pirmo vietu ieņēma Žanna Rudus ar pieveiktiem 542,1 km, otrajā vietā ar 455 km ierindojās Inese Rudzīte, savukārt trešajā vietā palika Ieva Everte ar 413,1 km. Sirsnīgi apsveicam laureātus, kā arī ikvienu, kurš piedalījās izaicinājuma pasākumā!

Aktivitātes noslēgumā Slimnīcas darbinieki varēja piedalīties kopīgā darbinieku rudens pārgājienā pa Abula dabas taku, kuru vadīja Zanda Skeltona. Šogad savu saliedētību pārbaudījām dabā esot, pierādot, cik nozīmīga ir izkustēšanās cilvēku ikdienā.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri