Valmieras Ziņas

Norisinās akcija “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”

Otro gadu tiek organizēta tūrisma akcija “Apceļo Vidzemes šosejas pieturas”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Raunas novada sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Lācis.

2017. gadā akcijā tika iesniegtas vairāk nekā 160 fotogrāfijas. Tūrisma akcija tapusi, sadarbojoties četru novadu pašvaldībām. Ar tās palīdzību iecerēts popularizēt pašvaldību sadarbības projekta “Vidzemes šosejas pieturas” teritorijas un to apskates objektus.

Šogad akcijā no katras pašvaldības tiek izceltas trīs apskates vietas. Raunas novadā  – Tanīsa kalns, Raunas Staburags un Brīvības piemineklis. Smiltenes novadā – Mēru muiža, atpūtas kompleks “Trīssaliņas” un Krāsainie velosipēdi Smiltenē. Apes novadā – Sikšņu slēgums, Gaujienas dabas taka un Logs uz Dižvītolu Vaidavas dabas takā. Alūksnes novadā – Kalncempju pagasta V.Ķirpja Ates muzejs, Skatu tornis un Alūksnes pilssalas promenāde. 

Piedalīties akcijā var ikviens, kuram ir konts sociālajā tīklā facebook.com un ierīce, ar ko uzņemt foto. Uzņemot fotogrāfiju pie kāda no akcijas objektiem, akcijas dalībniekiem tā ir jāievieto savā profilā un jāpievieno tēmturis #vidzemespieturas. Piedaloties akcijā, galvenais ir atcerēties, lai konkrētais facebook.com profils vai ievietotā bilde ir publiski redzama visiem. Ar akcijas nolikumu var iepazīties visu projektā iesaistīto pašvaldību mājaslapā vai “Vidzemes šosejas pieturas” facebook.com kontā.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems īpaša dizaina ceļojuma koferus. Papildus tiks noteiktas arī novadu simpātijas balvas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri