Valmieras Ziņas

“Nodod lieku, saņem prieku” – videi draudzīga elektrotehnikas nodošanas akcija

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “ZAAO” sadarbībā SIA “ECO Baltia vide” un SIA “Latvijas Zaļais Punkts” uzsāk videi draudzīgu iniciatīvu – elektrotehnikas nodošanas akciju “Nodod lieku, saņem prieku”. Akcija norisināsies no 2024. gada 1. jūnija līdz 30. jūnijam, aicinot visus iedzīvotājus un uzņēmumus atbrīvoties no nolietotajām elektroiekārtām, nododot tās kādā no 20 ZAAO EKO laukumiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

Akcijas galvenais mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un samazināt to negatīvo ietekmi uz vidi, savākt iespējami daudz nolietotas elektrotehnikas un piedāvāt iespēju piedalīties balvu izlozē.

ZAAO Vides ilgtspējas pakalpojumu daļas vadītāja Arita Smalkā-Boriseviča uzsver: “Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par pareizu elektrotehnikas atkritumu apsaimniekošanu un veicināt tās pārstrādi, lai samazinātu to ietekmi uz vidi. Ar akciju “Nodod lieku, saņem prieku” mēs vēlamies mudināt ikvienu iesaistīties un kopīgi rūpēties par tīrāku un ilgtspējīgāku nākotni. Atbrīvojoties no nolietotās elektrotehnikas videi draudzīgā veidā, mēs visi kopā veidojam pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā.”

Akcija notiks visos 20 ZAAO šķirošanas EKO laukumos, un elektrotehnikas nodošana ir bez maksas. Dalībniekiem būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Piedalīties var ikviens, nododot nolietoto neizjauktu elektrotehniku kādā no ZAAO EKO laukumiem. EKO laukuma darbinieks informēs dalībniekus par iespēju piedalīties akcijā un izsniegs akcijas kartīti, kuru nepieciešams aizpildīt ar kontaktinformāciju. Kartītes tiks ievietotas speciālās akcijas kastītēs, lai nodrošinātu to drošu glabāšanu līdz izlozei.

Visi akcijas dalībnieki piedalīsies trīs galveno balvu izlozē neatkarīgi no tā, kurā EKO laukumā tika nodota elektrotehnika.

Galvenās balvas ir:

  • Televizors Samsung QE50Q60CAUXXH
  • Putekļu sūcējs Dyson V8 446969-01
  • Virtuves kombains Stollar SPP800

Katrā EKO laukumā tiks izlozēta viena ZAAO pārsteiguma balva.

Izloze notiks 15. jūlijā, tajā piedalīsies visas derīgās akcijas kartītes.

ZAAO aicina visus piedalīties šajā videi draudzīgajā akcijā, palīdzot samazināt elektrotehnikas atkritumu negatīvo ietekmi uz mūsu vidi. Nodod lieku, saņem prieku un piedalies izlozē, lai laimētu vērtīgas balvas!

EKO laukumu darba laiki un akcijas nolikums pieejams tīmekļvietnē www.zaao.lv un pie EKO laukumu pārziņiem.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri