Valmieras Ziņas

Noderīgi padomi, kas palīdzēs izveidot kalendāru biznesa vajadzībām

Lasīšanas laiks: 2 min

Senie ēģiptieši bija ne tikai celmlauži stabilas valsts pārvaldes realizēšanā, bet arī lieli izgudrotāji. Bez daudzām viņu radītām lietām dzīve mūsdienās nebūtu iedomājama, viena no tām – kalendārs.

Ņemot vērā to, ka digitālā vide neizbēgami iekaro savu vietu un daudzi savu laika plānošanas pārraudzību uztic viedierīcēm, tomēr klasiskie kalendāri ir atrodami katrā mājoklī un birojā. Vai uz galda, vai pie sienas, vai ielikts maciņā, kalendārs vienmēr ļaus mums atcerēties dzīves svarīgākos notikumus un palīdzēs izplānot turpmākās gaitas.

Dažādu veidu un dažādas tematikas kalendārus ir iespējams nopirkt veikalos, izvēle liela, bet, ja ir vēlme pēc kaut kā īpaša – personalizēta, Jūsu gaumei un vajadzībām pielāgota – tad jāvēršas pēc palīdzības pie profesionāļiem. Kalendāru izgatavošana atbilstoši pasūtītāja vēlmēm priecēs jebkuru.

Ja vēlaties pasūtīt kalendāru biznesa vajadzībām, tad vēlams ielāgot dažus padomus.

Kvalitāte

Lai kalendāru druka sniegtu vēlamo rezultātu, ļoti būtisks ir kvalitatīvs izpildījums – optimāls kalendāra izmērs, ikdienā viegli lietojams, krāsu gamma, teksta fonts, kvalitatīvs papīrs, izturīgi lapu savienojumi, drukas kļūdu neesamība.

Atbilstoši fotoattēli

Kalendāru veidošana ietver arī atbilstošu attēlu piemeklēšanu. Kvalitatīvas fotogrāfijas Jūsu kalendāram nodrošinās profesionāli fotogrāfi. Dizaineri palīdzēs kalendārā iekļaut jūsu uzņēmuma logo, krāsas vai citu informāciju.

Kalendāri pēc pasūtījuma var veicināt uzņēmuma un tā produkcijas atpazīstamību. Kalendārs kalpos kā portfolio, kur katra lapa reklamē uzņēmuma pakalpojumus vai produkciju.

Ilgtspējīgs risinājums

Mūsdienās ļoti būtisks jautājums, kas nodarbina katru, kam svarīga ir dzīves kvalitāte ilgtermiņā, ir ilgtspējīgi risinājumi. Arī kalendāra izveide, ja tiek izmantoti dabīgāki un ilgtspējīgāki materiāli, kā arī otrreiz pārstrādājamie resursi, palīdz saglabāt vidi.

Kvalitatīvi kalendāri – Kalendari.lv

Ja vēlaties izgatavot personalizētu kalendāru, ieskatieties uzņēmuma <enivo> piedāvājumā. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvus risinājumus dažādām gaumēm. Kalendāru pasūtīšana neaizņems daudz laika, bet rezultāts noteikti būs lielisks!

Profesionāli un kvalitatīvi veidots uzņēmuma kalendārs būs laba dāvana Jūsu darbiniekiem un biznesa partneriem gadu mijā. Ieskatieties kalendari.lv un izziniet iespējas pasūtīt Jums vēlamo kalendāru!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri