Valmieras Ziņas

No 2022.gada 1.jūlija mainās Valmieras 2.pasta nodaļas teritorijas adrešu indekss

Lasīšanas laiks: 2 min

Uzklausot iedzīvotāju vēlmes un izvērtējot iespējas efektīvākai pasta pakalpojumu sniegšanai, no 2022.gada 1.jūlija tiek mainīts Valmieras 2.pasta nodaļas apkalpes teritorijas adrešu pasta indekss, un visus pasta sūtījumus šīs teritorijas iedzīvotāji no minētā datuma varēs saņemt Valmieras 2.pasta nodaļā. Valmieras 2.pasta nodaļas teritorijas adrešu indekss mainīsies no līdzšinējā LV-4201 uz LV-4202. Adresāti, kurus skars šīs izmaiņas, savās pastkastītēs saņems paziņojumus no Latvijas Pasta, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VAS “Latvijas pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Lai uzlabotu pasta pakalpojumu pieejamību un paātrinātu pasta sūtījumu izsniegšanu, Latvijas Pasts izvērtējis pasta nodaļu iespējas Valmierā, pieņemot lēmumu no 1.jūlija nodrošināt pasta sūtījumu izsniegšanu arī Valmieras 2.pasta nodaļā un tādējādi veicot indeksa nomaiņu šis pasta nodaļas teritorijas adresēs.

Šajās adresēs dzīvojošajiem  līdzšinējā pasta indeksa LV-4201 vietā turpmāk būs jāizmanto indekss LV-4202. Precīzu adresi un pasta indeksu iespējams noskaidrot Latvijas Pasta mājaslapas sadaļā Pārbaudīt adresi, kur attiecīgās izmaiņas būs atspoguļotas no to ieviešanas datuma – 1.jūlija.

Līdz šim pasta sūtījumu izsniegšana Valmierā bija koncentrēta vienuviet Valmieras 1.pasta nodaļā, bet līdz ar Valmieras 2.pasta nodaļas pārcelšanu uz jaunām, plašām un mūsdienīgām telpām Brīvības ielā 2a rasta iespēja tajā nodrošināt arī sūtījumu izsniegšanu šīs nodaļas teritorijas iedzīvotājiem, tuvāk sūtījumu saņēmēju dzīvesvietai. Lai šis process būtu ātrs un veiksmīgs, nepieciešama pasta indeksa maiņa, jo sūtījumu šķirošana primāri notiek atbilstoši pasta indeksam.

Visās Valmieras 2.pasta nodaļas apkalpes teritorijas adresēs tiks piegādāti informatīvi paziņojumi par pasta indeksa maiņu.

Tā kā pasta indekss ir svarīga adreses sastāvdaļa, Latvijas Pasts aicina šo adrešu iedzīvotājus pievērst uzmanību izmaiņām un no 1.jūlija mainīto pasta indeksu LV‑4202 izmanot saziņā, visa veida sūtījumu nosūtīšanā, kā arī abonējot preses izdevumus.

Par mainīto pasta indeksu aicinām informēt arī sūtījumu nosūtītājus, no kuriem tie tiek saņemti attiecīgās teritorijas adresēs. Nepareiza indeksa norādīšanas gadījumā sūtījums sasniegs adresātu, taču ar novēlošanos, jo visi sūtījumi primāri tiek šķiroti atbilstoši indeksam.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri