Valmieras Ziņas

No 1.jūlija būs pieejams valsts finansēts krīzes dzīvokļa pakalpojums

Lasīšanas laiks: 2 min

Ar 1. jūliju kā atsevišķu valsts apmaksātu pakalpojumu paredzēts ieviest krīzes dzīvokļa pakalpojumu visā valsts teritorijā. Pašlaik šobrīd šādu pakalpojumu nodrošina tikai atsevišķas pašvaldības no saviem līdzekļiem. Krīzes dzīvokļa pakalpojums noteikts līdz 30 dienām, nepieciešamības gadījumā pagarinot līdz 180 dienām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.

To paredz grozījumi Ministru kabineta noteikumos “Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanas kārtība no vardarbības cietušām un vardarbību veikušām pilngadīgām personām”, kas otrdien, 27. jūlijā, pieņemti valdības sēdē.

“Kad sieviete cieš no vardarbības, viņa var ziņot policijai un varmāku nošķir no upura, kas ļauj sievietei palikt savās mājās ar bērniem. Tomēr bieži ir situācijas, kad mājās vairs nav droši, tāpēc upuris meklē patvērumu citur. Šodien valdībā pieņemtais lēmums par valsts apmaksātiem krīzes dzīvokļiem ir ļoti būtisks solis, lai vardarbības upuri anonīmi varētu patverties no varmākas un viņa ietekmes. Kopā ar pašvaldībām arī attīstīsim pakalpojuma elastību, lai pasargātu katru ģimenes locekli,” Evika Siliņa, labklājības ministre.

Valsts segs krīzes dzīvokļa izmaksas līdzīgi kā  tiek noteikts mājokļa pabalsta apmērs, proti, ņemot vērā izmaksas par dzīvojamās telpas lietošanu (īres maksa, izdevumi par obligāti veicamajām pārvaldīšanas darbībām), par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvojamās telpas lietošanu, ja tie nav ietverti īres maksā vai nepieciešamajos izdevumos par obligāti veicamajām pārvaldīšanas darbībām, kā arī ar telekomunikāciju pakalpojumiem un internetu saistītos izdevumus, izdevumus par ūdens skaitītāju uzstādīšanu un verifikāciju u.c. ar pakalpojuma nodrošināšanu saistītās izmaksas.

Krīzes dzīvokļa pakalpojums tiks nodrošināts augstas vardarbības riska gadījumos, kad personas dzīvība un veselība ir apdraudēta un to apliecina sociālā dienesta vai sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzēja speciālista veikts novērtējums, vardarbībā cietušai pilngadīgai personai ar nepilngadīgiem bērniem un citām personām, ar kurām tā pirms pakalpojuma saņemšanas ir dzīvojusi nedalītā mājsaimniecībā.

Ja nepieciešams, krīzes dzīvokļa pakalpojuma saņemšanas laikā, tiks nodrošinātas individuālās speciālistu konsultācijas vai uzticības personas atbalsts ar ikdienas dzīves jautājumiem saistītu problēmu risināšanā.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: debitoru rēķinu sagatavošana un izrakstīšana debitoru uzskaites veikšana un parādu kontrole/uzraudzība bankas darījumu uzskaite un grāmatošana grāmatvedības procesu digitalizācijas un automatizācijas pilnveidošana darba samaksas aprēķinu veikšana darbinieku aizvietošanas gadījumos citu ar grāmatvedību saistītu uzdevumu izpilde atbilstoši uzņēmuma vajadzībām Prasības kandidātiem: augstākā vai profesionālā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību relamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā "Horizon", kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1420 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 03.jūlijam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-07-03 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VENDOR” aicina pievienoties komandai –  Klientu konsultantu/-i! SIA “VENDOR” ir ERGO apdrošināšanas oficiālais partneris klientu piesaistē, un šobrīd mēs paplašinām savu komandu. Ja vēlies strādāt attālināti, plānot savu darba dienu pats un attīstīt jaunas prasmes dinamiskā vidē – šī iespēja ir domāta tieši Tev!  ✅Tavi galvenie darba pienākumi: Konsultēt klientus par ERGO apdrošināšanas produktiem Piesaistīt jaunus klientus un sniegt tiem nepieciešamo informāciju Veidot individuālu komunikāciju ar potenciālajiem klientiem (telefoniski, tiešsaistē vai klātienē) Darbs ar uzņēmuma iekšējo sistēmu ✅Ko mēs piedāvājam: Elastīgu, brīvi plānojamu darba grafiku Iespēju strādāt attālināti visā Latvijā  Atbalstošu un uz sadarbību vērstu komandu Uz sasniegumiem balstītu atalgojuma sistēmu Iespēju attīstīt profesionālās prasmes un veidot karjeru ✅ Ko mēs sagaidām no Tevis: Gatavību mācīties un apgūt jaunas prasmes Proaktīvu pieeju un atbildību ikdienas darbā Ieinteresētību personīgajā un profesionālajā izaugsmē Pieredze apdrošināšanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību (bet nav obligāta) 📩 Sūti savu CV: vakances@vendorlatvija.lv Piesakies un kļūsti par daļu no mūsu komandas! Kopā mēs varam sasniegt vairāk!  Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2026-07-12 Kontaktpersona: Jānis Vanags Tālrunis: 28769949 E-pasts: vakances@vendorlatvija.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs Baltic Sales Solutions, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam Ko mēs meklējam: Tu labprāt komunicē un nebaidies uzsākt sarunu Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780 (bruto) + bonusi no pārdotā. Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: darbs@balticsalessolutions.lv Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-07-05 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz darbs@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri