Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 20 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 8.maija plkst. 6.30 līdz 11.maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem, kā arī vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 20.13 tika saņemts izsaukums uz Raunas novada Raunas pagastu, kur dega divstāvu saimniecības ēkas jumts 70m2 platībā. Notikuma vietā strādāja septiņi ugunsdzēsēji glābēji no Smiltenes, Cēsīm un Valmieras. Plkst. 22.12 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz sestdienu plkst.3.14 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur dega saimniecības ēka 180m2 platībā. Notikuma vietā strādāja deviņi Limbažu, Alojas un Saulkrastu ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Viļķenes ugunsdzēsēju formējums četru cilvēku sastāvā. Plkst.8.46 ugunsgrēks tika likvidēts.  Cietušo ugunsgrēkā nav.

Naktī uz pirmdienu plkst. 00.47 tika saņemts izsaukums uz Rūjienas novada Vilpulkas pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekota ēka 50m2 platībā. Notikuma vietā strādāja četri Mazsalacas un Rūjienas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī četri Naukšēnu pašvaldības formējuma ugunsdzēsēji. Plkst. 5.06 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Siguldas ielā Līgatnē, kur dega elektrības balsts 1m2 platībā un kūla 200m2 platībā, Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastā, kur dega garāža 7m2 platībā, Rīgas ielā Cesvainē, kur dega koka dobums 6m2 platībā, kā arī svētdien Madonas novada Liezēres pagastā, kur dega autobusa pietura un kūla 62m2 platībā.

Piektdien Vidzemē dzēsts viens kūlas ugunsgrēks Gaujas ielā Madonā, kur kūla dega 1000m2 platībā, kā arī sestdien dzēsts meža ugunsgrēks Grīšļu ielā Valmierā, kur dega meža zemsedze 50m2 platībā.

Vakar Ērgļu novadā no Jumurdas ezera ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem. 

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, sestdien Gulbenē ugunsdzēsēji glābēji no 5,5 metrus augsta koka nocēla tur vairākas diennaktis sēdošu kaķi un nodeva saimniecei, savukārt vakar Valmierā atbrīvoja ēkas otrā stāva loga vērtnē iesprūdušu kaķi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino” aicina darbā pirmsskolas skolotāja palīgu, profesijas kods 5312 01 (darba vietas adrese: Beātes ielā 42, Valmierā) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (viena likme). Ja Tev ir vēlme: veicināt un nostiprināt bērniem pašapkalpošanās prasmes un kultūrhigiēniskās iemaņas; veikt bērnu aprūpi ikdienā; nodrošināt telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām; sadarboties ar grupas pedagogiem; pilnveidot savas prasmes un kompetences; un ja Tev ir: vispārējā vidējā izglītība vai augstākā pedagoģiskā izglītība; valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; augsta pienākuma apziņa; pozitīvas saskarsmes iemaņas; mēs piedāvājam: atalgojumu 500 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; radošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā; profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: buratino@valmiera.edu.lv līdz 2021.gada 29.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-29 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu:buratino@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 29151878

Mūsu partneri