Valmieras Ziņas

Nedēļas nogalē Valmieras peldbaseinā īpašās iepazīšanās cenas

Nedēļas nogalē Valmieras peldbaseinā turpinās jaunā Peldbaseina kompleksa iepazīšana, šoreiz dodot iespēju baudīt ūdens priekus par pazeminātām cenām!

Sākot ar piektdienas, 12.oktobra plkst.17:00 līdz pat svētdienai, 14.oktobrim (ieskaitot) Valmieras peldbaseins aicina izmantot Peldbaseina kompleksa piedāvājumus par īpašām cenām. Peldbaseinu apmeklējums ikvienam apmeklētājam izmaksās par 1 eiro lētāk nekā apmeklētājs maksātu ikdienā, savukārt atpūtas zonas vai peldbaseinu + atpūtas zonas apmeklējums pieejams par 2 eiro lētāk nekā ierastā cena. Šajā nedēļas nogalē Valmieras peldbaseina īpašo cenu piedāvājumā atlaides SUMMĒJAS, tātad, ja parasti apmeklētājs jau iegādātos biļeti ar atlaidi (piemēram, skolēni, studenti, pensionāri utml.), tad šajā nedēļas nogalē apmeklētājs no šīs summas saņems vēl papildus 1 vai 2 eiro atlaidi!

Ierastais cenrādis pieejams Valmieras Peldbaseina mājaslapā: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/

CENRĀDIS 12.10 plkst.17:00 – 14.10 (ieskaitot)

  • Peldbaseinu apmeklējumam: – 1 eiro no ierastās cenas
  • Atpūtas zonas apmeklējumam: – 2 eiro no ierastās cenas

+ ĢIMENES BIĻETES:

  • 3 personas – 10% atlaide no kopējās summas
  • 4 un vairāk personas – 20% atlaide no kopējās summas

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā – Valmierā, Rīgas ielā 91!

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri