Valmieras Ziņas

Ndojam “hat-trick” astoņās minūtēs, Valmieras futbolistiem Kalniņa debijā sagraujot tukumniekus

Lasīšanas laiks: 2 min

Aliuāns Ndojs piektdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas otrā apļa pēdējās kārtas pirmajā spēlē astoņās minūtēs guva trīs vārtus un kopā izcēlās ar četriem precīziem sitieniem, “Valmiera” komandai galvenā trenera Gata Kalniņa debijā mājās ar 6:1 (6:0) sagraujot “Tukums 2000″/”Telms” vienību.

Pa reizei viesus pārspēja Meisa Diops un Žeremī Porsāns-Klemente, bet trīs vārtu guvumos asistēja Emīls Birka.

No astotās līdz 16.minūtei Ndojs trīsreiz raidīja bumbu Tukuma vienības vārtos. Pirmās divas reizes viņš bija precīzs pēc Birkas centrējumiem, bet trešo reizi izcēlās, kad viņam asistēja Maksims Toņiševs.

20.minūtē pēc Birkas piespēles ar galvu vārtos bumbu sita Diops, bet piecas minūtes vēlāk pēc Lūkasa Vapnes soda sitiena 5:0 panāca Porsāns-Klemente. Puslaika otrajā pusē, 35.minūtē, pēc Diopa piespēles no labās malas Ndojs bija vēlreiz precīzs ar galvu.

Tukuma futbolisti guva vienīgos vārtus 70.minūtē, kad pirmais pie “Valmieras” vārtsarga atsistās bumbas bija Kristaps Kārlis Krieviņš, kurš to ar spēcīgu sitienu nogādāja mājinieku vārtos.

Valmieriešiem virslīgā ir sešu uzvaru sērija un desmit nezaudēti mači pēc kārtas. Spītējot atņemtajiem trīs punktiem un zaudētajai Eirokausu licencei, vidzemnieki nostiprinājušies trešajā pozīcijā. Jūnijā komandā notika treneru maiņa un pienākumus no Jurģa Kalna pārņēma Kalniņš. Tukumniekiem turpretī ir četru zaudējumu sērija un neuzvarētas septiņas spēles pēc kārtas. 

Sestdien 18.kārtas turpinājumā “Liepāja” mājās cīnīsies ar “Daugavpili”. Svētdien vispirms “Grobiņa”/LFS Liepājā spēkosies ar “Jelgavu”, pēc tam Rīgā būs “Audas” un “Metta” duelis, bet šīs sezonas ekvators tiks sasniegts ar RFS un “Riga” derbiju “LNK Sporta parks” laukumā.

Līdere ar 43 punktiem 17 spēlēs ir RFS, 38 punkti ir “Riga” komandai, 36 punkti 18 mačos – “Valmierai”, 27 punkti – “Daugavpilij”, 22 punkti – “Audai” un 18 punkti – “Tukums 2000″/”Telms” komandai. 16 punktus ir sakrājusi “Metta”, 14 punkti ir “Liepājai”, 13 punkti – “Grobiņai”/LFS, bet 12 punkti – “Jelgavai”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri