Valmieras Ziņas

Nāc uz Smiltenes tehnikumu!

Vēlies vienlaikus ar vidējo izglītību iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju? – Nāc uz Smiltenes tehnikumu! No 11.jūnija skolā sākusies jauno audzēkņu uzņemšana.

2018./2019.m.g. jauniešiem ar pamata izglītību četru gadu laikā piedāvā apgūt profesijas:

 • veterinārārsta asistents
 • pavārs
 • viesmīlības pakalpojumu speciālists
 • celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis
 • ceļu būvtehniķis
 • hidrobūvju būvtehniķis (meliorators)
 • automehāniķis
 • lopkopības tehniķis

Audzēkņi ar vidējo izglītību 1,5 gada laikā var apgūt profesijas:

 • veterinārārsta asistents/lopkopības tehniķis
 • celtniecības un ceļu būves mašīnu mehāniķis
 • hidrobūvju būvtehniķis

Jauniešu garantijas programmu ietvaros gada laikā var iegūt profesijas:

 • pavāra palīgs
 • konditora palīgs
 • kokapstrādes iekārtu operators

Neklātienē (mācību ilgums – 1,5 gadi) piedāvājam iegūt profesiju:

 • veterinārārsta asistents

Tālr.: 64707657, 64707654, e – pasts: smiltenestehnikums@gmail.com,

Plašāka informācija par dokumentu iesniegšanu un mācību programmām: www.smiltenestehnikums.lv

Piedāvājam mācības mūsdienīgā vidē, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Skolai ir daudz sadarbības partneru Latvijā un ārzemēs. Līdz ar to jauniešiem garantētas labas prakses vietas. Smiltenes tehnikumā atvērta ar mūsdienīgām iekārtām aprīkota veterinārā klīnika, ir mācību virtuves, simulatoru klase “ceļiniekiem”, mācību poligons, restorāns un viesnīca, kur audzēkņi pieredzes bagātu pedagogu vadībā apgūst pirmās profesionālās iemaņas.

Stipendija – līdz 150 EUR mēnesī.

Dzīve dienesta viesnīcā – tikai 8,50 EUR mēnesī.

Daudzpusīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Smiltenes tehnikumam ir sava kartinga komanda, deju kolektīvs “Amatnieki”, jauniešu jauktais koris, vokālais ansamblis, vokāli instrumentālie ansambļi “Sudraba spārni” un “Bultas”. Skolā darbojas dažādi sporta pulciņi (futbola, florbola, galda tenissa, volejbola u.c.) Piedāvājam iespēju trenēties vienā no modernākajām sporta zālēm Vidzemē.

 

Smiltenes tehnikuma teritoriālajā struktūrvienībā Alsviķos 2018./2019.m.g. gaida audzēkņus darbspējīgā vecumā (ar un bez invaliditātes) šādās izglītības kvalifikācijās:

ar pamatizglītību:

 • apavu labotājs (mācību ilgums – 3 gadi)
 • virtuves darbinieks (mācību ilgums – 2 gadi)
 • koksnes materiāla apstrādātājs (mācību ilgums – 1 gads)

profesionālās pamatizglītības programma (korekcijas grupa pēc 7.klases, no 15 gadu vecuma, mācību ilgums – 3 gadi) ar izglītības kvalifikāciju:

 • būvstrādnieks

Jauniešu garantijas programmu ietvaros 17 – 29 gadus veci jaunieši ar pamatizglītību vai vidējo izglītību aicināti gada laikā apgūt profesijas:

 • šuvējs
 • apavu labotājs
 • aprūpētājs

Tālr.: 64307132, 26158008,

E – pasts: arodskola@alsviki.lv

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri