Valmieras Ziņas

“MŠA/VBSS-Valmieras puikas” gūst pieredzi Spānijā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Kamēr Latvijā ziema vēl neatkāpjas, “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” gatavošanos jaunajai BMX sezonai turpinājuši Spānijas pilsētā Alikantē, kur gandrīz divas nedēļas ilgo treniņnometni noslēguši ar dalību “Tangent Open” atklātajās sacensībās. Vislabākie rezultāti tika sasniegti 9-10 gadus veco puišu apvienotajā grupā, kurā otro vietu izcīnīja Patriks Krauklis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Jānis Bindže, informē BMX klubs.

Nedaudz līdz lielajam finālam pietrūka Markusam Krauklim un Ričardam Ābolam, kuri kopvērtējumā ierindojās 10.vietā attiecīgi B11-12 un B13-14 apvienotajās grupās. 11.pozīciju ieņēma Mārtiņš Dombrovskis (B11-12) un Rodrigo Ābols (B9-10), bet Dāvis Kristers Dambītis – 21.vietu (B13-14).

Treniņnometne Spānijā ir viens no sagatavošanās posmiem, lai šovasar sekmīgi startētu Eiropas BMX čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks pašu mājās – Valmierā. Nedēļu pirms tam “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzņems arī Latvijas nacionālā čempionāta sacensības. Savukārt starts vietējai sezonai tiks dots 11. maijā, kad uz “SMSCredit.lv” BMX čempionāta pirmo posmu sportisti pulcēsies Jelgavā.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri