Valmieras Ziņas

“MŠA/VBSS-Valmieras puikas” BMX sezonu uzsāk ar rekordu

Lasīšanas laiks: 3 min

Aizvadītajā nedēļas nogalē “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzsāka 2020. gada Latvijas nacionālo sezonu ar dalību SMScredit.lv BMX čempionātā, kuras sākums COVID-19 radītās pandēmijas dēļ tika atlikta uz vairākiem mēnešiem, kā arī Burtnieku novada kausa izcīņā. Tā bija pirmā reize, kad MŠA/VBSS-Valmieras puikas” rindās uz starta izgāja gandrīz pussimts Ivo Lakuča un Kristera Taima trenēto puiku un meiteņu.

“MŠA/VBSS-Valmieras puikas” treneris Kristers Taims:

“Šo četru gadu laikā, kopš izveidots mūsu klubs, esam ievērojami auguši. Sākotnēji bija vien aptuveni desmit jaunie sportisti, kuru ģimenes vēlāk ar Māra Štromberga atbalstu izveidoja “Valmieras puiku” klubu, veidojot attīstības piramīdu kopā ar “MŠA” un Valmieras Bērnu sporta skolas atbalstu. Šodien klubā esam vairāk nekā pussimts sportistu, sākot no visjaunākās grupas, kurā ir pat trīsarpus, četrgadīgi braucēji, līdz spēcīgāko elitei, kurā klubu ļoti veiksmīgi pārstāv Helvijs Babris. Īpašs prieks ir par meitenēm, kuras arī izvēlējušās BMX par savu sporta veidu, tāpat kā tēti, kuri piedalās sacensībās un viņu bērniem ir iespēja to vērot klātienē. Esmu pārliecināts, ka, turpinot uzsākto darbu, spēsim daudz paveikt, jo esam uz pareizā ceļa, turklāt runa nav tikai par sportiskajiem rezultātiem. Svarīgākais ir veselīgā, sportiskā, ģimeniskā gaisotnē izaudzināt foršus cilvēkus.”

SMScredit.lv BMX čempionāta spēcīgākajā – par “Open PRO” nodēvētajā grupā – Helvijs Babris izcīnīja otro vietu, piekāpjoties Kristenam Krīgeram, savukārt nākamajā dienā revanšējās ar uzvaru Burtnieku novada kausa izcīņā. Abās sacensībās triumfēja Adelīna Kārkliņa G11-12 grupā, bet Patriks Krauklis B10 konkurencē uzvarēja sestdien, bet svētdien neveiksme startā liedza tikt augstāk par otro vietu. SMScredit.lv BMX čempionāta pirmā posma ieskaitē trešo vietu izcīnīja Reds Rudiņš Cr12/16 ieskaitē, bet Ričards Puriņš šajā pašā kategorijā šoreiz palika soli no goda pjedestāla. Ceturto vietu izcīnīja arī Tīna Štefenberga (G8-) un Dāvis Kristers Dambītis (B14). Augstajā piektajā vietā ierindojās Markuss Krauklis (B13) un Alvis Zvirgzdiņš (Cr17/29), bet vēl lielajā finālā startēja Gustavs Dambītis (7.vieta B6-), Katrīna Bergsone (8.vieta G8-) un Ričards Ābols (8.vieta B15-16), kurš šo sasniegumu atkārtoja arī nākamajā dienā. Vēl Burtnieku novada kausa izcīņā sekmīgi startēja Elza Kauce (3.vieta G9-10), Māris Skrastiņš (6.vieta Cr25+) un Mārtiņš Dombrovskis (7.vieta B11).

SMScredit.lv BMX čempionāts tiks turpināts 25. jūlijā ar sacensībām Vecpiebalgā. Savukārt 1. augustā Latvijas spēcīgākie sportisti tiksies Jelgavā, kas būs pēdējais sagatavošanās posms pirms 15. augustā Ventspilī paredzētā Latvijas nacionālā čempionāta. SMScredit.lv BMX čempionāts tiks atsākts 29. augustā ar posmu Smiltenē, bet 19. septembrī Latvijas labākie sportisti atgriezīsies Valmieras Māra Štromberga BMX trasē, lai aizvadītu nacionālās sezonas noslēdzošās sacensības. Plānots, ka septembrī tiks atsākta arī starptautiskā sezona ar Eiropas kausa izcīņas posmiem Itālijā un Francijā, bet Eiropas čempionāts nozīmēts no 2. līdz 4. oktobrim Beļģijā.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri