Valmieras Ziņas

Melbārža divnieku un četrinieku ekipāžas Siguldā apbalvotas ar Soču Olimpiādes bronzas un zelta godalgām

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sestdien Siguldā svinīgā ceremonijā saņēma 2014.gada Soču olimpisko spēļu zelta medaļas četriniekiem, bet Melbārdis ar Dreiškenu kaklā kāra arī bronzas godalgas divniekiem.

Svinīgo ceremoniju ar uzrunu latviešu un angļu valodā iesāka pasākumu vadītājs un Latvijas Televīzijas sporta žurnālists Reinis Ošenieks. Vēlāk uz skatuves kāpa arī Latvijas bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidents Jānis Kols un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.

Pēc Vrubļevska svinīgās uzrunas, kurā viņš uzsvēra, ka uzvaras tiek izcīnītas tikai un vienīgi godīgā ceļā, uz goda pjedestāla kāpa Soču Olimpiādes bronzas medaļnieki divniekos Melbārdis un Dreiškens. Abi sportisti, stāvot uz zemākā goda pjedestāla pakāpiena, smaidīja un pamāja skatītājiem.

Īsi pēc tam Melbārdim un Dreiškenam pievienojās arī Vilkaste un Strenga, visiem kopīgi uzkāpjot uz goda pjedestāla. Pēc saņemtajām medaļām skanēja Latvijas himna, kuru līdzās ar sportistiem skaļi izdziedāja arī apmeklētāji.

Zelta medaļu apbalvošanā sportistiem aiz muguras bija izvietota video instalācija, kurā četrinieks redzams zelta kostīmos, bet himnas laikā ekrānu rotāja liels Latvijas karogs. Apbalvošanas norises vieta bija dekorēta ar autentiskiem Soču Olimpiādes plakātiem un dekorācijām, kā arī sportisti bija uzvilkuši 2014.gada olimpisko spēļu brīvā laika formas.

Neilgi pēc apbalvošanas ceremonijas sportisti arī sniedza interviju Latvijas Televīzijas žurnālistam Dāvidam Ernštreitam.

“Bija ļoti liels pārsteigums, ka ieradās tik daudz cilvēku,” pēc medaļu saņemšanas teica Melbārdis. “No sirds vēlos pateikties atbalstītājiem par to mīlestību pret šo sportu un mums – puišiem.”

Saviļņojumu par iegūto godalgu neslēpa arī Strenga. “Ir liels prieks, jo man pat sapņos nerādījās, ka izcīnīšu olimpisko zeltu. Vēl jo mazāk iedomājos, ka zelta godalgu varētu saņemt šeit pat mājās. Ieraugot lielo atbalstītāju skaitu, nobira asara,” neslēpa Strenga.

Savukārt Dreiškens apbalvošanas ceremonijā centies neraudāt. “Nebija viegli noturēt “cietu” seju,” smejoties teica bobslejists. “Pati medaļa vēl tā… Kad uzkāpu un pjedestāla un redzēju, ka Siguldas trasē uz zāles nav neviena brīva pleķīša, biju patiesi saviļņots. Paldies līdzjutējiem par emocijām, tas noteikti ir tā vērts.”

Kā pirmdien raidījumā “Sporta Studija” norādīja Zintis Ekmanis, Aleksandrs Zubkovs, kuram tika piešķirta diskvalifikācija, jau ir atdevis savu zelta godalgu, lai arī medijos iepriekš figurēja informācija, ka sportists no medaļas neplāno šķirties.

Apbalvošanas ceremoniju klātienē vēroja liels skaits atbalstītāju, kuri dažas minūtes iepriekš pieredzēja Martina Dukura 11.uzvaru pēc kārtas Eiropas čempionātā, kā arī devīto panākumu Pasaules kausa sacensībās.

Pirms ceremonijas skanēja Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) himna, bet pēc medaļu pasniegšanas – Latvijas himna. Medaļas pasniedza Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) prezidents Ivo Feriāni un viens no SOK Izpildkomitejas locekļiem.

Medaļu pārdale notika pēc Krievijas pilota Aleksandra Zubkova diskvalifikācijas un viņa rezultātu anulēšanas. 2017.gadā SOK anulēja Zubkova un viņa ekipāžu gūtos rezultātus Soču Olimpiādē, jo bijusi manipulācija ar sportistu dopinga analīzēm, tās aizvietojot ar “tīrām” provēm.

Sākotnēji Latvijas sportisti četriniekos bija otrie, bet divniekos – piektie, taču diskvalifikāciju saņēma arī cits krievu pilots Aleksandrs Kasjanovs, kura vadītā ekipāža bija ceturtā.

Pēc Krievijas sportistu diskvalifikācijas par olimpiskajiem vicečempioniem kļuva amerikāņi, kuri nu jau mūžībā aizgājušā pilota Stīvena Holkomba vadībā Melbārdim četru braucienu summā zaudēja 0,30 sekundes. Tikmēr bronzu ieguva brits Džons Džeksons, kurš atpalika 0,41 sekundi.

Divniekiem par čempionu kļuvis šveicietis Beāts Hefti, kurš par 0,22 sekundēm apsteidza Holkombu, bet par 0,43 sekundēm – Melbārdi.

Melbārdis ar Dreiškenu, Strengu un Vilkasti ir arī 2016.gada pasaules čempioni. Pirms četriem gadiem viņš triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā kā divnieku, tā četrinieku konkurencē.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Meklējam cilvēku, kuram “deg acis” par e-komerciju un saturu! Ja Tev patīk filmēt video, radīt idejas, spēlēties ar dizainu un redzēt, kā Tavs darbs pārvēršas pārdošanā — šī vieta ir Tev. Mēs meklējam interneta veikala un satura cilvēku, kurš ne tikai “izdara darbu”, bet domā, eksperimentē un aug kopā ar uzņēmumu. Ko Tu darīsi: Pārvaldīsi un uzraudzīsi internetveikala ikdienas darbību; Pamanīsi un risināsi kļūdas (tehniskas un satura); Strādāsi ar datiem (Excel, produktu importi utt.); Uzlabosi klienta pieredzi un palīdzēsi palielināt pārdošanu; + svarīgākā daļa: Veidosi saturu Facebook, Instagram, TikTok; Filmēsi un montēsi video (reels, short form utt.); Izdomāsi reklāmas idejas (nevis tikai izpildīsi); Veidosi banerus, akciju vizuāļus; Komunicēsi ar klientiem digitālajās platformās; Analizēsi, kas strādā — un darīsi vairāk no tā;  Ko mēs sagaidām: Tev interesē e-komercija un digitālais mārketings; Tu pats/-i izmanto sociālos tīklus un saproti, kas “strādā”; Proti organizēt savu darbu un uzņemties iniciatīvu; Esi radošs/-a un nebaidies piedāvāt idejas; Pluss: Canva / Photoshop zināšanas; Video filmēšana un montāža; Pieredze ar Magento e-veikalu platformu; Excel zināšanas; Ko mēs piedāvājam: Darbu, kur vari reāli realizēt savas idejas; Iespēju augt kopā ar uzņēmumu; Brīvību eksperimentēt (nevis tikai “pildīt uzdevumus”); Draudzīgu kolektīvu; Atalgojumu atbilstoši prasmēm un rezultātiem; Darba laiks darbadienās no 08:00 līdz 17:00; Darba vieta: Tespars, Cempu iela 8F, Valmiera. Kā pieteikties: Sūti uz info@tespars.lv: CV īsu aprakstu par sevi piemērus ar saviem darbiem / video / projektiem *Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Profesija: REKLĀMAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-21 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@tespars.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

AS G4S Latvia aicina pievienoties savai komandai: OPERATĪVO DARBINIEKU (Valmierā) Darba pienākumi: reaģēt uz trauksmju notikumiem objektos; pārbaudīt apsargājamos objektus; novērst apdraudējumu apsargājamos objektos, ja tas nepieciešams; aizturēt likumpārkāpējus un nodot tos policijai. No kandidāta sagaidām: derīgu apsardzes sertifikātu (ja nav, iespēja nokārtot mūsu mācību centrā bez maksas); B kategorijas autovadītāja aplicību; novērtēsim iepriekšēju darba pieredzi apsardzes jomā. Piedāvājam: atalgojumu no 1000-1225 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; iespēju saņemt papildus prēmiju līdz 150 EUR mēnesī; bezmaksas pusdienas maiņas laikā; darba grafiku - diennakts caur trijām (7-8 maiņas mēnesī); jaunu automašīna ar automātisko pārnesuma kārbu darba pienākumu veikšanai; sociālās garantijas, virsstundu, nakts un vētku stundu apmaksa atbilstoši likumdošanai; ērtu un mūsdienīgu darba formu; visus nepieciešamos līdzekļus darba pienākumu veikšanai. Piesakies zvanot pa tālr. 27807264 vai sūtot e-pastu cv@lv.g4s.com! Informējam, ka, iesniedzot savu pieteikumu, Jūs esat iepazīstināts, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu AS G4S Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā AS G4S Latvia pretendentu personu datu apstrādes noteikumiem, ar kuru pilno versiju varat iepazīties mūsu mājas lapā. Profesija: MOBILĀS GRUPAS APSARGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-08-31 Kontaktpersona: Personāla daļa .

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Alejas ielā 7A,Kocēnos. Uz atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: «top! Labumu karti» pusdienu un pārtikas preču iegādei summā līdz 700 EUR gadā (pēc 3 mēnešiem); Īpaši labumi pirkumiem mūsu veikalos; Veselības apdrošināšanu un papildus bonusus pēc nostrādāta gada; Kompensāciju redzes korekcijas līdzekļiem 100 EUR; Svētku dāvanas un pasākumus; Apmaksātus papildatvaļinājumus; Darba alga no EUR 1000-1050 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs KOCĒNOS vai pieteikties personīgi WhatsApp tel.nr. +371 26628461. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 7A, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-05 Kontaktpersona: mini top! KOCĒNI CV lūdzam sūtīt uz e-pastu Vai pieteikties sūtot ziņu WhatsApp Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri