Valmieras Ziņas

Melbārdis ar Dambi Siguldā otrajā braucienā izrauj uzvaru Eiropas kausa posmā

Lasīšanas laiks: 2 min

Olimpiskā čempiona Oskara Melbārža pilotētais bobsleja divnieks ar stūmēju Intaru Dambi svētdien, 19.janvārī, Siguldā izcīnīja uzvaru Eiropas kausa posma sacensībās.

Melbārdim tā ir otrā uzvara šajā sezonā.

Melbārža pilotētais divnieks abos startos ar 4,99 sekundēm bija astotais, toties braucienos viņiem bija otrā un pirmā vieta. Pirmajā braucienā Latvijas divnieks trasi veica 50,26 sekundēs, par divām simtdaļām piekāpjoties vācietim Simonam Fraidlim. Otrajā braucienā latvieši ar 50,27 sekundēm bija ātrākie un sāncensim atvinnēja sešas sekundes simtdaļas.

Līdz ar to, Fraidli ekipāža uzvarētājiem zaudēja nieka 0,04 sekundes, bet trešajā pozīcijā palikusī Krievijas pilota Rostislava Gaitukeviča ekipāža bija 0,22 sekundes lēnāka.

Septīto vietu izcīnīja pilota Dāvja Kaufmaņa un stūmēja Ričarda Vārava ekipāža, kas startā bija piektā, bet braucienos ieņēma desmito un sesto vietu. Tikmēr Emīls Cipulis/Reinis Nungurs ierindojās 11.pozīcijā – startā viņiem 12. un 10.rezultāts, bet finišā 12. un astotā vieta.

Kaufmanis Melbārdim zaudēja 0,90 sekundes, bet Cipulis atpalika 1,20 sekundes.

Sacensībās piedalījās 18 ekipāžas.

Sestdien vislabākais starts padevās Kaufmaņa un Arņa Bebriša ekipāžai, kas izcīnīja ceturto vietu un tikai par 0,01 sekundi atpalika no pjedestāla. Melbārža un Dambja divnieks ierindojās devītajā vietā, bet Cipulis ar Danu Ivo Kleinbergu finišēja ar 14.ātrāko laiku.

Sestdien Siguldā norisinājās arī skeletona Eiropas kausa posms, kurā dubultuzvaru svinēja Endija Tērauda un Dārta Zunde, bet vīriem nepārspēts bija Krists Netlaus.

Pēc Siguldas posma bobslejā vēl būs atlikušas sacensības Īglsā, kur notiks sezonas pēdējais posms bobslejā divniekiem un vēl divi posmi bobslejā četriniekiem. Skeletonā Eiropas kausa sezonas noslēgums Altenbergas trasē Vācijā, kur notiks pēdējie divi posmi.

Eiropas kauss skeletonā ir pēc spēka trešais līmenis aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa, bet bobslejā tas ir otrais ešelons aiz Pasaules kausa.

Pēc mēneša Siguldā norisināsies Pasaules kausa posms, kas vienlaikus būs Eiropas čempionāts skeletonā un bobslejā divnieku ekipāžām.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

reģ.Nr.LV90001342592 izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem Vidzemes Augstskolas Zinātniskajā institūtā: vadošais pētnieks - 1 vieta; zinātnes nozare Plašsaziņas līdzekļi un komunikācija, apakšnozare Komunikācijas teorija Uz vadošā pētnieka amatu var pretendēt persona ar doktora grādu, kurai ir pētījumu profilam atbilstošas zinātniskās publikācijas un/vai patenti, kura spēj patstāvīgi veikt zinātniskos pētījumus, veidot zinātnisko projektu pieteikumus, vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu un kuram zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par pieciem gadiem. Pretendentu zinātnisko kvalifikāciju izvērtē institūta zinātniskā padome atbilstoši “Nolikums par vēlēšanām akadēmiskajos amatos Vidzemes Augstskolā” (https://va.lv/dokumenti). Pretendentiem uz vakantajiem amatiem līdz 2025.gada 19.decembrim (ieskaitot) jāiesniedz institūta zinātniskajai padomei adresēts iesniegums-motivācijas vēstule par dalību konkursā, norādot, uz kādu amatu un kādā zinātņu nozarē/apakšnozarē kandidāts pretendē, izglītību un zinātnisko grādu apliecinošu dokumentu kopijas, publicēto zinātnisko darbu saraksts, CV ar iekļautu informāciju par angļu valodas zināšanu līmeni. Pieteikumu sūtīt Vidzemes Augstskolas juristei-personāla speciālistei: kabinets Nr.222, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4202 vai pa e-pastu agrita.somase@va.lv ar norādi „Konkurss uz zinātnisko amatu”; tālr.: 26442256. Samaksa vadošajam pētniekam: 17,54-52,62 EUR/h,atbilstoši konkrētajam veiktajam darbam. Profesija: VADOŠAIS PĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-19 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: agrita.somase@va.lv

reģ.Nr.LV90001342592 izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem Vidzemes Augstskolas Zinātniskajā institūtā: vadošais pētnieks - 1 vieta; zinātnes nozare Elektrotehnika, elektronika, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, apakšnozare Sistēmu analīze, modelēšana un projektēšana. Uz vadošā pētnieka amatu var pretendēt persona ar doktora grādu, kurai ir pētījumu profilam atbilstošas zinātniskās publikācijas un/vai patenti, kura spēj patstāvīgi veikt zinātniskos pētījumus, veidot zinātnisko projektu pieteikumus, vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu un kuram zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par pieciem gadiem. Pretendentu zinātnisko kvalifikāciju izvērtē institūta zinātniskā padome atbilstoši “Nolikums par vēlēšanām akadēmiskajos amatos Vidzemes Augstskolā” (https://va.lv/dokumenti). Pretendentiem uz vakantajiem amatiem līdz 2025.gada 19.decembrim (ieskaitot) jāiesniedz institūta zinātniskajai padomei adresēts iesniegums-motivācijas vēstule par dalību konkursā, norādot, uz kādu amatu un kādā zinātņu nozarē/apakšnozarē kandidāts pretendē, izglītību un zinātnisko grādu apliecinošu dokumentu kopijas, publicēto zinātnisko darbu saraksts, CV ar iekļautu informāciju par angļu valodas zināšanu līmeni. Pieteikumu sūtīt Vidzemes Augstskolas juristei-personāla speciālistei: kabinets Nr.222, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4202 vai pa e-pastu agrita.somase@va.lv ar norādi „Konkurss uz zinātnisko amatu”; tālr.: 26442256. Samaksa vadošajam pētniekam: 17,54-52,62 EUR/h,atbilstoši konkrētajam veiktajam darbam. Profesija: VADOŠAIS PĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-19 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: agrita.somase@va.lv

Viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā  aicina komandā  REMONTATSLĒDZNIEKU! GALVENIE DARBA UZDEVUMI: veikt gāzes balonu pārbaudes atbilstoši prasībām un instrukcijām ievērot un izpildīt tehnoloģisko procesu un iekārtu pareizu, drošu ekspluatāciju SAGAIDĀM KANDIDĀTU AR: vidējo, vidējo profesionālo vai arodizglītību, vēlams tehniskajā specialitātē fiziskam darbam atbilstošu veselības stāvokli pieredze darbā ar ražošanas iekārtām tiks uzskatīta par priekšrocību PIEDĀVĀJAM: stabilu darbu uz attīstību orientētā ražošanas uzņēmumā darba rezultātam, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 1500 bruto apmācības un atbalstu, uzsākot darbu veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Dažādus papildu labumus un bonusus sakārtotu darba vidi, darba apģērbu un nepieciešamo aprīkojumu atbalstu transporta izdevumu segšanā palīdzību dzīvesvietas atrašanai darba laiku 6.00-14.30 / 14.30-23.00. Bez nakts darba un vienmēr brīvām svētdienām un svētku dienām PIETEIKUMU SŪTĪT UZ E-PASTU: darbs@valpro.lv 64207235 | www.valpro.lv Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA VALPRO (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: REMONTATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 12A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-20 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera.

Mūsu partneri