Valmieras Ziņas

Māris Tūtins: Aicinu valmieriešus nepalaist garām tik liela mēroga bruņoto spēku pasākumu

Ikvienam valmierietim un pilsētas viesim būtu vērtīgi apmeklēt Brīvības svētku parādi un paraugdemonstrējumus, jo šāda mēroga bruņoto spēku pasākumi Valmierā nav notikuši un tuvākajā laikā noteikti arī nenotiks, atzina Zemessardzes 22.kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Māris Tūtins.

Pēc viņa teiktā, 2012.gadā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) aizsāktā tradīcija – katru gadu valsts Neatkarības atjaunošanas dienā rīkot Nacionālo bruņoto spēku dienu kādā no Latvijas novadiem, ir liels gods katrai pilsētai, kurā šie pasākumi notiek, taču drīzu notikuma atkārtošanos Valmierā būtu pārdroši prognozēt,

tādēļ tieši šogad 4.maijā valmieriešiem vajadzētu izbaudīt šos svētku pasākumus pēc iespējas vairāk,

norādīja M.Tūtins.

Pēc viņa teiktā, viņa vadītais kājnieku bataljons notikumam gatavojoties jau vairākus mēnešus, tomēr pēdējās nedēļas esot vissaspringtākās.

“Esam saimnieki, tāpēc sagatavošanās darbos darāmā ir daudz. Ir jāsagatavo paraugdemonstrējumu norises vietas, telšu vietas, pašiem jāsagatavojas, tāpat arī jāpalīdz policijai un pašvaldībai nodrošināt sabiedrisko kārtību pasākuma laikā– darba ir daudz,” atzina M.Tūtins.

Pēc viņa teiktā,

parādē soļos 32 bataljona zemessargi, taču kopumā svētku pasākumos gan darbā ar tehniku, gan citos uzdevumos būs piesaistīti ap 70 līdz 80 zemessargu.

Kā portāls “Valmieras Ziņas” noskaidroja Ārlietu ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļā, parādi komandēs M.Tūtins, bet to pieņems aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Jau ziņots, ka parādes priekšgalā tiks nests Latvijas armijas karogs, tad ierindā soļos 3.Zemessardzes novada, Sauszemes spēku kājnieku brigādes, NBS Instruktoru skolas, Jaunsardzes un Valsts robežsardzes vienības. Parādē piedalīsies arī NBS, Valsts robežsardzes, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta tehnikas.

Pēc militāro ziņu portālā “Sargs.lv” publiskotās informācijas, parādē soļos arī ASV karavīri no 173.kājnieku brigādes, kuri patlaban izvietoti Ādažu bāzē.

Svētku pasākumi sāksies plkst.10 ar dievkalpojumu Sv.Sīmaņa baznīcā, savukārt plkst.12 pilsētas centrā sāksies NBS, Jaunsardzes, Valsts robežsardzes vienību un tehnikas parāde. No plkst.13 līdz 14 Dīvaliņa pļavās pasākumu ieskandinās vīru kopa “Vilki”, bet no plkst.14 līdz 17 ikkatru pusstundu būs skatāmi arvien jauni un aizraujoši paraugdemonstrējumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri