Valmieras Ziņas

“Maģisko sajūtu naktī” tiks atvēlēta īpaša vieta gardēžiem

Sestdien, 5. maijā, Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks jau tradicionālais Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā. Nozīmīga loma šajā pasākumā tiks atvēlēta arī garšu meistariem – “Maģisko sajūtu nakts” apmeklētājiem būs pieejami dažādu ēdinātāju piedāvātie gardumi.

Vairākās vietās visā pasākuma norises teritorijā atradīsies ēdinātāji. “Vīnkalnu Ceļojošā Picērija” piedāvās autentisku itāliešu picu, kāda ir raksturīga Umbrijas reģionam. Restorāns OZO piedāvās ēdienkarti, kura ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Kā pierādījās pasākumā “Vasarai ziemā būt”, arī Valmierā ļoti iecienīti ir sen zināmie, gaisīgie gardumi – eklēri, ko piedāvā “EKLĒRNĪCA”. Papildus viņu gardajiem eklēriem, “Maģisko sajūtu naktī” būs pieejams arī jaunums, kas var būt kā uzkoda, salāti vai pamatēdiens – POKIJS – veselīga maltīte havajiešu gaumē.

“Maģisko sajūtu nakts” apmeklētāji varēs baudīt gan ierastus, gan jaunus gardumus. No ierastajiem dalībniekiem arī šogad apmeklētājus lutinās “Franču pankūkas” un “Naukšēnu vīna darītava”, bet no vēl nebijušajiem – “Taivānas maizītes BAO +” – Latvijā pavisam jauns street food ēdiens, kurš jau labu laiku ir iekarojis visu Eiropu un atceļojis no Taivānas. Siltie dzērieni būs pieejami no “City Coffee” un “SmartCoffee”, bet ierastos masu pasākumu gardumus piedāvās “Ilvars Ieroči”. Kā redzams, 5.maija pasākumā būs padomāts par dažādu gaumju gardēžiem! Nāc nobaudīt!

No 28.aprīļa līdz 4.maijam biļešu cena – 7 eiro, cena pasākuma dienā – 10 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām ieeja bez maksas. “Maģisko sajūtu nakts 2018” sākums plkst.21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri