Valmieras Ziņas

“Maģisko sajūtu naktī” tiks atvēlēta īpaša vieta gardēžiem

Sestdien, 5. maijā, Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks jau tradicionālais Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā. Nozīmīga loma šajā pasākumā tiks atvēlēta arī garšu meistariem – “Maģisko sajūtu nakts” apmeklētājiem būs pieejami dažādu ēdinātāju piedāvātie gardumi.

Vairākās vietās visā pasākuma norises teritorijā atradīsies ēdinātāji. “Vīnkalnu Ceļojošā Picērija” piedāvās autentisku itāliešu picu, kāda ir raksturīga Umbrijas reģionam. Restorāns OZO piedāvās ēdienkarti, kura ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Kā pierādījās pasākumā “Vasarai ziemā būt”, arī Valmierā ļoti iecienīti ir sen zināmie, gaisīgie gardumi – eklēri, ko piedāvā “EKLĒRNĪCA”. Papildus viņu gardajiem eklēriem, “Maģisko sajūtu naktī” būs pieejams arī jaunums, kas var būt kā uzkoda, salāti vai pamatēdiens – POKIJS – veselīga maltīte havajiešu gaumē.

“Maģisko sajūtu nakts” apmeklētāji varēs baudīt gan ierastus, gan jaunus gardumus. No ierastajiem dalībniekiem arī šogad apmeklētājus lutinās “Franču pankūkas” un “Naukšēnu vīna darītava”, bet no vēl nebijušajiem – “Taivānas maizītes BAO +” – Latvijā pavisam jauns street food ēdiens, kurš jau labu laiku ir iekarojis visu Eiropu un atceļojis no Taivānas. Siltie dzērieni būs pieejami no “City Coffee” un “SmartCoffee”, bet ierastos masu pasākumu gardumus piedāvās “Ilvars Ieroči”. Kā redzams, 5.maija pasākumā būs padomāts par dažādu gaumju gardēžiem! Nāc nobaudīt!

No 28.aprīļa līdz 4.maijam biļešu cena – 7 eiro, cena pasākuma dienā – 10 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām ieeja bez maksas. “Maģisko sajūtu nakts 2018” sākums plkst.21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri