Valmieras Ziņas

LZS Valmieras novada nodaļas vadītājs: Boķa iespējamā pievienošanās partijai pagaidām ir neskaidra

Saeimas deputāta Ineša Boķa iespējamā pievienošanās Latvijas Zemnieku savienībai (LZS) pagaidām ir neskaidra, turklāt priekšroka deputāta kandidātu virzīšanā būtu jādod partijā jau ilgstoši esošajiem biedriem, aģentūrai LETA atzina LZS Valmieras novada nodaļas vadītājs Jānis Brengulis.

Iesniegums par iestāšanos LZS no Boķa patlaban neesot saņemts, taču Brengulis nenoliedza, ka ir iepriekš ar šo politiķi runājis par iespējamo sadarbību, ņemot vērā tuvojošās parlamenta vēlēšanas.

Patlaban Boķa pievienošanās LZS un viņa iespējamā virzīšana Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstā ir neskaidra un “zīmēta kafijas biezumos”. Lielāka skaidrība varētu būt februāra vidū, kad nodaļai paredzētas sapulces.

“Nav jau tā, ka visi sēž Valmierā un gaida viņu. Viss ir tādā sākuma stadijā. Es teiktu, ka šobrīd nevajadzētu vēl pārāk aktualizēt šo jautājumu. Varbūt Valmieras nodaļa pasaka “nē” Boķim, bet varbūt kāda cita saka “jā” un ir gatava viņu pieņemt,”

norādīja Brengulis.

“Kad saņemsim viņa iesniegumu, tad arī lemsim. Esmu mierīgas un prātīgas politikas piekritējs, taču mums ir savi kandidāti, ko virzīt uz Saeimas vēlēšanām. Tas nebūtu īsti korekti, ja LZS Valmieras nodaļas ilgstošie biedri netiktu virzīti, bet te uzreiz ir Boķa kungs. Tas manā uztverē nebūtu īsti toleranti. Tiem, kuri ilgstoši ir biedri, jābūt priekšrokai, bet lielo sarakstu jau noformē Zaļo un zemnieku savienības valde. Dzīvosim, redzēsim,” norādīja Brengulis.

Jau ziņots, ka Boķis, kurš ir “Vienotības” sadarbības partijas “Valmierai un Vidzemei” biedrs un valdes loceklis, piektdien nolēma izstāties no “Vienotības” Saeimas frakcijas. Tādu pašu lēmumu pieņēma arī deputāts Viktors Valainis, kurš ir Jēkabpils reģionālās partijas biedrs. Arī šī ir “Vienotības” sadarbības partija.

Gan Boķis, gan Valainis savu izstāšanos no “Vienotības” frakcijas pamatoja ar šonedēļ notikušo Saeimas balsojumu par deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) atsaukšanu no “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas. Abi minētie deputāti balsojumā atturējās, lai gan viņu frakcijas biedri atbalstīja Sudrabas atsaukšanu.

Boķis tagad pieļauj iespēju izstāties no partijas “Valmierai un Vidzemei” un rakstīt iesniegumu par iestāšanos vienā no Zaļo un zemnieku savienību veidojošajām partijām – LZS. Viņš arī neizslēdz iespēju kandidēt vēlēšanās no ZZS saraksta, ja tiktu panākta šāda vienošanās.

ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis skaidroja, ka lēmumi par Boķa iespējamu pievienošanos LZS un startēšanu Saeimas vēlēšanās ir partijas attiecīgās reģionālās nodaļas rokās. Brigmanis personīgi atbalstot Boķa pievienošanos LZS.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri