Valmieras Ziņas

Lūgšanu brokastīs Kocēnu novadā saziedotie līdzekļi sniedz iespēju atbalstīt daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus

Kā iepriekš vēstīts, aizvadītā gada decembrī Kocēnos norisinājās pirmās Adventa Lūgšanu brokastis, kurās piedalījās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, un daļa no dalības maksas tika ziedota labdarībai, lai atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgo bērnu un jauniešu izaugsmi mūzikas jomā, dāvinot mūzikas instrumentu.

5. februārī Kocēnu pamatskolā, piedaloties Lūgšanu brokastu organizatoriem un atbalstītājiem, Kocēnu novada iedzīvotāja Nora Dembovska saņēma vērtīgu dāvanu – klarneti, ko Nora varēs izmantot sava muzikālā talanta attīstīšanā. Jāatzīmē, ka Lūgšanu brokastīs saziedotie līdzekļi, kopumā 1245 eiro, ļaus iepriecināt vēl kādu Kocēnu novada daudzbērnu ģimenes bērnu.

Pasākumā 4a. klases skolēnus un skolotāju Viju Kootu uzrunāja Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, pastāstot par Lūgšanu brokastu ideju un sakot paldies uzņēmējiem, kas atbalstīja pasākuma organizēšanu, ziedojot pārtikas produktus un gatavojot brokastu maltīti, – Z/S “Mazdzērvītes”, Z/S “Zilūži” un SIA “Vectēvs”, kā arī Kocēnu pamatskolas absolventam Edgaram Atlācim, kurš vada nodibinājumu “Kocēnu skolas atbalsta fonds”, un Kocēnu novada domes deputātei Inesei Sudrabai, kura palīdzēja sarūpēt mūzikas instrumentu.

Lūgšanu brokastis, kas ir daļa no starptautiskas iniciatīvas, aizsākās ASV 1952. gadā un pašlaik tiek rīkotas vairāk nekā 50 valstīs. Lūgšanu brokastis ir pasākums, kurā piedalās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, lai pie kopīga brokastu galda ieraudzītu vienojošo un iedrošinātu veidot savstarpēji atbalstošas attiecības, lai līdzdarbotos sabiedrības labklājības celšanā un garīgā izaugsmē. Pirmās Lūgšanu brokastis Kocēnu novadā organizēja Kocēnu novada pašvaldība un Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze.

Pasākumu bagātināja dažādu mūziķu priekšnesumi, kas bija viņu brīvprātīgais ieguldījums šī notikuma tapšanā – Imants Točs un Gunārs Geduševs, Marlēna Keine un Arvīds Keinis, Aleksandrs Jevdokimovs, Renārs Veličko, Nora Dembovska un Anna Berklāva.

Kocēnu novada pašvaldība pateicas pasākuma iniciatoriem un organizatoriem – Artim Eglītim un Helēnai Andersonei – un ikvienam Lūgšanu brokastu dalībniekam, kurš ar savu līdzdalību un ziedojumu palīdzēja sasniegt mērķi – atbalstīt Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai RAŽOŠANAS OPERATORUS.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Apkalpot ražošanas iekārtas un kontrolēt to izmantošanu; • Regulāri veikt iekārtu apskati, apkopi, savlaicīgi novērst iespējamos bojājumus un tehnoloģiskā procesa neatbilstības; • Uzturēt iekārtu blokus tīrībā, kārtībā; • Ievērot un kontrolēt sanitāro normu un higiēnas prasību ievērošanu tehnoloģisko iekārtu ekspluatācijas laikā produktu ražotnēs. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; • Priekšrocības kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi ražošanas uzņēmumā; • Iespēja strādāt summēto darba laiku (t.sk. darbs brīvdienās, svētku dienās); • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 715 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ražošanas operators" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 64201229. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. "Valmieras piens", akciju sabiedrība; reģ. Nr. 40003020475. Profesija: PIENA PRODUKTU RAŽOŠANAS IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 64201229. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri