Valmieras Ziņas

Lūgšanu brokastīs Kocēnu novadā saziedotie līdzekļi sniedz iespēju atbalstīt daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus

Kā iepriekš vēstīts, aizvadītā gada decembrī Kocēnos norisinājās pirmās Adventa Lūgšanu brokastis, kurās piedalījās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, un daļa no dalības maksas tika ziedota labdarībai, lai atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgo bērnu un jauniešu izaugsmi mūzikas jomā, dāvinot mūzikas instrumentu.

5. februārī Kocēnu pamatskolā, piedaloties Lūgšanu brokastu organizatoriem un atbalstītājiem, Kocēnu novada iedzīvotāja Nora Dembovska saņēma vērtīgu dāvanu – klarneti, ko Nora varēs izmantot sava muzikālā talanta attīstīšanā. Jāatzīmē, ka Lūgšanu brokastīs saziedotie līdzekļi, kopumā 1245 eiro, ļaus iepriecināt vēl kādu Kocēnu novada daudzbērnu ģimenes bērnu.

Pasākumā 4a. klases skolēnus un skolotāju Viju Kootu uzrunāja Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, pastāstot par Lūgšanu brokastu ideju un sakot paldies uzņēmējiem, kas atbalstīja pasākuma organizēšanu, ziedojot pārtikas produktus un gatavojot brokastu maltīti, – Z/S “Mazdzērvītes”, Z/S “Zilūži” un SIA “Vectēvs”, kā arī Kocēnu pamatskolas absolventam Edgaram Atlācim, kurš vada nodibinājumu “Kocēnu skolas atbalsta fonds”, un Kocēnu novada domes deputātei Inesei Sudrabai, kura palīdzēja sarūpēt mūzikas instrumentu.

Lūgšanu brokastis, kas ir daļa no starptautiskas iniciatīvas, aizsākās ASV 1952. gadā un pašlaik tiek rīkotas vairāk nekā 50 valstīs. Lūgšanu brokastis ir pasākums, kurā piedalās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, lai pie kopīga brokastu galda ieraudzītu vienojošo un iedrošinātu veidot savstarpēji atbalstošas attiecības, lai līdzdarbotos sabiedrības labklājības celšanā un garīgā izaugsmē. Pirmās Lūgšanu brokastis Kocēnu novadā organizēja Kocēnu novada pašvaldība un Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze.

Pasākumu bagātināja dažādu mūziķu priekšnesumi, kas bija viņu brīvprātīgais ieguldījums šī notikuma tapšanā – Imants Točs un Gunārs Geduševs, Marlēna Keine un Arvīds Keinis, Aleksandrs Jevdokimovs, Renārs Veličko, Nora Dembovska un Anna Berklāva.

Kocēnu novada pašvaldība pateicas pasākuma iniciatoriem un organizatoriem – Artim Eglītim un Helēnai Andersonei – un ikvienam Lūgšanu brokastu dalībniekam, kurš ar savu līdzdalību un ziedojumu palīdzēja sasniegt mērķi – atbalstīt Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri