Valmieras Ziņas

Lieliski dāvanu komplekti visiem dzīves svētkiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Dāvanu komplekti ir viena no populārākajām izvēlēm, kad nepieciešams doties ciemos un jāiegādājas dāvana jebkāda veida svētkiem. Dāvanu komplektiem, kas atrodami davanuserviss.lv, ir iespēja saņēmējam pašam izvēlēties to, kā tērēt dāvanu kartes saturu. Maldīgi uzskatīt, ka dāvanu kartes ir novecojušas un tās izvēlas tikai tajos gadījumos, kad nav ne jausmas ko dāvināt un tām ir bezpersoniskuma noskaņa. Tieši otrādi! Dāvanu karte sniedz iespēju saņēmējam izvēlēties to kā, kad un kur to lietot un gūt lieliskas emocijas tieši tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Daudzi dāvanu kartes iztērē drīz vien pēc to saņemšanas, bet, ja šāda izdevība tuvākā nākotnē nav pieejama, tad satraukumam nav pamata, jo dāvanu karšu termiņš ir ļoti ilgs.

Kas tiek ietverts gatavos dāvanu komplektos?

Dāvanu komplekti ir visdažādākie, kas nozīmē, ka iespējams atrast dāvanu jebkuram. Saprotams, ka katrs cilvēks ir personība ar savām interesēm, gaumi un iespējām. Parasti atrast dāvanu cilvēkam, par kura vēlmēm tikai nojaušat, varētu būt sarežģīti, bet dāvanu komplekta izvēle ir lieliska iespēja dāvināt tieši to, kas nepieciešams. Tā ir dāvanu karte noteiktā vērtībā, kas sevī slēpj teju bezgalīgas iespējas tās tērēšanai. Braucieni ar dažādiem superauto, lidojumi gaisa balonos un lidmašīnās, romantiskas vakariņas un atpūta SPA centros, dažādas meistarklases un vēl daudz kas cits tiek piedāvāts šo karšu īpašniekiem.

Kā atrast labāko dāvanu komplektu?

Dāvanu komplekti ir sakārtoti tā, lai būtu viegli un ērti izvēlēties piemērotāko jebkuram mērķim:

 • Dāvanu komplekts sievietei – viss, no izsmalcinātu eklēru gatavošanas meistarklases līdz pat relaksējošām masāžām SPA centros.
             
 • Komplekts vīrietim – braucieni ar superauto, barber shop apmeklējums, veikbords, airsoft un daudz kas cits.
            
 • Piedzīvojumu kokteilis – lieliska iespēja aktīvās atpūtas cienītājiem, prāta asināšanas entuziastiem un visiem, kuriem patīk interesanti pavadīt laiku ārpus mājām.
            
 • Komplekts pārim – lieliska dāvana kāzām, Valentīndienai, jubilejām.
            
 • Romantiskiem mirkļiem – mīlestības pilna aizšmaukšana no realitātes uz nedēļas nogali.
            
 • Izklaides cienītājiem – adrenalīna cienītāja sapņu komplekts.
            

Kulinārijas entuziastiem – kulinārijas meistarklases, šovi, vakariņas, degustācijas un citi gastronomiski pārsteigumi.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri