Valmieras Ziņas

Līdz šim Valmieras masu vakcinācijas centrā vakcinēti 550 cilvēki (2)

Lasīšanas laiks: < 1 min

3.aprīlī un no 6. līdz 8.aprīlim Valmieras masu vakcinācijas centrā pret Covid-19 vakcinēti 550 cilvēki, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

“Valmieras masu vakcinācijas centra darbinieki pateicas cilvēkiem par labajām atsauksmēm saistībā ar lieliski organizētu darbu,” pauda pašvaldības pārstāve.

9. aprīlī Valmieras masu vakcinācijas centrs, kas atrodas Valmieras Kultūras centra telpās Rīgas ielā 10, nestrādās. Centra darba laiks ir atkarīgs no vakcīnu pieejamības un vakcinējamo personu skaita. Informācija par centra darbu tiks nekavējoties izziņota, tiklīdz būs piegādātas vakcīnas un vakcinējamo saraksti.

Valmieras masu vakcinācijas centrā vakcināciju nodrošina  SIA “Vidzemes slimnīca”.

Iedzīvotāji, kuri nav reģistrējušies vakcinācijai, tai var pieteikties:

 • manavakcina.lv (autorizējoties Latvija.lv);
 • zvanot pa tālruni 8989;
 • pie saviem ģimenes ārstiem;
 • ja ģimenes ārsts nav pieteicies vakcinācijai, Vidzemes slimnīcas un Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabinetos.

  Labrīt - 09.04.2021

  Vai tiešām nevar iztikt bez tā vārda “masu”? Izklausās baisi, turklāt, ja ir vakcinēti tikai 550 cilvēki, tad diez vai var uzskatīt, ka vakcinēts mega liels skaits ļaužu.

  VNK - 09.04.2021

  Ar ko atšķiras Masu vakcinācijas centrs no Liela mēroga vakcinācijas centra? Delfi vēsta, ka Rīgā ir Liela mēroga vakcinācijas centrs.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri