Valmieras Ziņas

LIAA Valmieras biznesa inkubatorā strauji tuvojas pavasara uzņemšana

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatora komanda gatavojas 2021. gada pavasara uzņemšanai. Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori tiek aicināti iepazīties ar biznesa inkubatora sniegtajām iespējām attālināti, apmeklējot informatīvu semināru ‘’Info stunda’’, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00.

No 2021. gada 1. līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās LIAA Valmieras biznesa inkubatorā. Inkubācijas atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, savukārt pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan arī juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju kā arī, pozitīvā rezultātā, īstenot šo ideju dzīvē.

Pieteikumus abām programmām varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59) vai arī, nosūtot fiziski parakstītus pa pastu LIAA Valmieras biznesa inkubatoram(Valmierā, Purva ielā 12a, LV-4201).

Februārī un martā LIAA Valmieras biznesa inkubators rīkos attālinātus, informatīvus seminārus ‘’Info stunda’’, kuru laikā stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa ideju vai uzņēmējdarbības attīstībai.  Tāpat tiks stāstīts arī par uzņemšanas kārtību inkubatorā. Papildu informācija par pirmo semināru, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00-13.00, pieejama šeit: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/info-stunda-valmiera-11-feb-2021.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis uzsver, ka šī ir viena no pēdējām lielajām uzņemšanām LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, jo LIAA biznesa inkubatoru programma pamazām tuvojas izskaņai. Ja ir ideja vai bizness, kuram ir nepieciešams atbalsts attīstībā, tad šis ir pēdējais mirklis pieteikties kādā no programmām. Tāpat J.Priedītis aicina visus interesentus apmeklēt informatīvos seminārus un pieteikties konsultācijām savlaicīgi, kā arī neatlikt pieteikumu iesniegšanu uz pēdējo brīdi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību reģionos. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: https://www.facebook.com/LIAAValmiera/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri