Valmieras Ziņas

LIAA Valmieras biznesa inkubatorā strauji tuvojas pavasara uzņemšana

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatora komanda gatavojas 2021. gada pavasara uzņemšanai. Jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori tiek aicināti iepazīties ar biznesa inkubatora sniegtajām iespējām attālināti, apmeklējot informatīvu semināru ‘’Info stunda’’, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00.

No 2021. gada 1. līdz 20. martam tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās LIAA Valmieras biznesa inkubatorā. Inkubācijas atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, savukārt pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan arī juridiskām personām, kuras vēlas izvērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju kā arī, pozitīvā rezultātā, īstenot šo ideju dzīvē.

Pieteikumus abām programmām varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@liaa.gov.lv (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz plkst. 23:59) vai arī, nosūtot fiziski parakstītus pa pastu LIAA Valmieras biznesa inkubatoram(Valmierā, Purva ielā 12a, LV-4201).

Februārī un martā LIAA Valmieras biznesa inkubators rīkos attālinātus, informatīvus seminārus ‘’Info stunda’’, kuru laikā stāstīs par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa ideju vai uzņēmējdarbības attīstībai.  Tāpat tiks stāstīts arī par uzņemšanas kārtību inkubatorā. Papildu informācija par pirmo semināru, kas norisināsies 11. februārī plkst. 12.00-13.00, pieejama šeit: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/info-stunda-valmiera-11-feb-2021.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis uzsver, ka šī ir viena no pēdējām lielajām uzņemšanām LIAA Valmieras biznesa inkubatorā, jo LIAA biznesa inkubatoru programma pamazām tuvojas izskaņai. Ja ir ideja vai bizness, kuram ir nepieciešams atbalsts attīstībā, tad šis ir pēdējais mirklis pieteikties kādā no programmām. Tāpat J.Priedītis aicina visus interesentus apmeklēt informatīvos seminārus un pieteikties konsultācijām savlaicīgi, kā arī neatlikt pieteikumu iesniegšanu uz pēdējo brīdi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību reģionos. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: https://www.facebook.com/LIAAValmiera/

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā Digitālo mācību projektu speciālists (profesiju klasifikatora kods 2424 02)  uz noteiktu laiku (līdz 2025.gada 31.maijam) Mēs piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1200 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Tavā pārziņā būs: Sagatavot pieaugušo izglītības (pilnveides, tālākizglītības, neformālās izglītības) programmas ievietošanai e-apmācību platformā Nodrošināt metodisko palīdzību e - apmācību platformā pieaugušo izglītības procesā iesaistītajiem Inovatīvu apmācības metožu ieviešana iesaistīto darbinieku darbā Plānot un veikt izglītības iestādes pieaugušo izglītības programmu satura ievietošanu e -apmācību platformā Nodrošināt pieaugušo izglītības programmu īstenošanu e-apmācību vidē Tev nepieciešams : Pirmā līmeņa augstākā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams IT, komunikāciju vai sociālo zinātņu jomā) Pieredze e-apmācību vai līdzīgas sistēmas/ platformas administrēšanā Teicamas prasmes darbā ar biroja tehniku, MS Office programmām un vizuālā materiāla apstrādes programmām (vizualizācijas, video) Zināšanas par interaktīvā e-apmācību vizuālā satura veidošanu un noformēšanu Redaktora prasmes saturam latviešu valodā Atbildības sajūta un precizitāte, ļoti labas organizatora prasmes un komunikācijas spējas Elastība, spēja uzņemties iniciatīvu savas kompetences ietvaros, strādāt individuāli un komandā Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Ļoti labas angļu valodas zināšanas Tālrunis informācijai: Attīstības nodaļas vadītāja Dace Careva T:28656012 Lūdzu, sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv Var pievienot arī sociālo tīklu saites, ja tur redzams Jūsu radīts saturs. Pieteikumu lūdzam sūtīt uz e-pastu ar norādi “Digitālo mācību projektu speciālists” līdz 2023.gada 10.februārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: MĀCĪBU PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: Dace Careva

Mūsu partneri