Valmieras Ziņas

LIAA Valmieras biznesa inkubatora komanda gatavojas rudens uzņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās

No šī gada 1. līdz 20. septembrim LIAA Valmieras biznesa inkubatorā tiks atvērta kārtējā pieteikumu iesniegšana pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās. Izvērtējot inkubatora kapacitāti, inkubācijas programmā ir plānots uzņemt 5 jaunus dalībniekus, taču pirmsinkubācijas programmā 20 dalībniekus. Šobrīd LIAA Valmieras biznesa inkubatorā kopumā darbojas 36 dalībnieki inkubācijas programmā un 20 dalībnieki pirmsinkubācijas programmā, kuri vairāku profesionāļu vadībā, mērķtiecīgi strādā pie savas biznesa idejas attīstīšanas un testēšanas.

Vasaras laikā LIAA biznesa inkubatoru inkubācijas programma ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas un, pateicoties EM ierosinātiem MK grozījumiem, atbalsts ražošanas iekārtu iegādei ir pieejams jau sākot ar pirmo inkubācijas gadu. Tāpat izmaiņas ir skārušas arī pirmsinkubācijas programmu un rudens uzņemšanā, ņemot vērā lielo interesi par konkrēto programmu, pretendentiem būs jāaizstāv sava biznesa ideja komisijai, lai nodrošinātu gatavāko dalībnieku iekļūšanu programmā.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jurģis Priedītis uzsver, ka inkubatora komanda nemitīgi strādā pie abu programmu satura uzlabošanas, ņemot vērā gan esošo dalībnieku, gan programmas absolventu ieteikumus, lai nodrošinātu abu programmu kvalitāti un pēc iespējas augstāku pievienoto vērtību.

Tā kā Biznesa inkubatoru programmas termiņš ir 2023. gada 31. decembris, kad inkubatori savu darbību esošā projekta ietvaros noslēgs, tad aicinām visus, kuri vēl nav paguvuši izmēģināt savus spēkus sava biznesa idejas attīstīšanā, to darīt savlaicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi, jo šobrīd, ņemot vērā inkubatora kapacitāti un resursu pieejamību, papildus tiek plānotas vēl tikai 3 jaunu dalībnieku uzņemšanas.

LIAA Valmieras biznesa inkubatora komanda atgādina, ka pirms pieteikuma iesniegšanas ir svarīgi sazināties un sarunāt individuālu konsultāciju. Cēsu iedzīvotājiem konsultāciju iespējams pieteikt arī Cēsīs, kur atrodas LIAA Valmieras biznesa inkubatora filiāle.

Konsultāciju iespējams pieteikt, rakstot uz valmiera@liaa.gov.lv vai zvanot +371 624 010 98.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, kopstrādes telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators”.

Sīkāku informāciju par LIAA biznesa inkubatoru programmu var atrast šeit: http://inkubatori.magneticlatvia.lv/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri