Valmieras Ziņas

Latvijas kausa Smiltenes posmā vairākās kategorijās uzvar Valmieras airēšanas slalomisti

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 18. līdz 19.maijam, Smiltenē Tepera ezera promenādē otro reizi tika uzņemti Latvijas kausa airēšanas slalomā 2.posma dalībnieki un skatītāji. 2017.gadā šo Baltijas mēroga pasākumu atzinīgi novērtēja kā pilsētas iedzīvotāji un viesi, tā pašvaldība, un, debitējot Abulā, sacensības ieguva Smiltenes novada gada balvu sportā „Populārākais sporta notikums 2017”. Tādēļ likumsakarīgi, ka Latvijas, Lietuvas un Igaunijas airēšanas slalomisti šopavasar atkal spēkiem mērojās labiekārtotā un gleznainā Vecā parka ūdeņos.

Īslaicīgi atverot Tepera ezera hidrotehniskās būves ventiļus, Latvijas jaunatklātajā krāčūdens trasē devās teju simts olimpiskā sporta veida pieaugušie atlēti un jaunieši, ieradušies no Rīgas, Viļņas un Tallinas, kā arī Liepājas, Valmieras, Kauņas, Alītas, Rakveres, Veru un citām pilsētām, un startējot četrās laivu klasēs sieviešu un vīriešu kajakos un kanoe.

Stiprās konkurences un spēcīgā ūdens starptautiskajās sacensībās airēšanas slaloma kluba „Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti izcīnīja vairākas medaļas, visvairāk zelta.

K1 laivu klasē vīriešiem OPEN grupā visas godalgas VSA-VALMIERA sportistiem. Triumfēja Ritvars Celmiņš, otrais Kaspars Pakers, trešais Krišs Meļņikonis. Arī 4.vieta valmierietim – tajā Toms Karlivāns. Ralfs Jurjānis ar zeltu un Ralfs Baldiņš ar sudrabu sagādāja klubam VSA-VALMIERA dubultuzvaru K1 laivu klasē U14 vecuma grupā. Piektais šajā kategorijā Pēteris Dambekalns. Savukārt Kaspars Pakers pierādīja Baltijas līdera statusu K1 laivu klasē 35+ vecuma grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem kopvērtējumā un U18 vecuma grupā 2.vieta Emīlam Putniņam, kurš pat nelielas kļūdas stingri sodošā trasē piekāpās Gļebam Voroņko no Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene”. Tomēr arī kanoe kategorijā goda pjedestāla augstākā pozīcija neiztrūka. Uzvaru C1M U16 kategorijā izcīnīja Ralfs Baldiņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri