Valmieras Ziņas

Laiks sakopt un labiekārtot teritoriju pie Vanšu tilta! (3)

Lasīšanas laiks: 2 min

Noslēgusies kārtējā Lielā talka, kurā apzinīgākie un čaklākie cilvēki savāc atkritumus aiz tiem, kuriem nerūp vides sakoptība. Pēdējos gados Gaujas krasti Valmierā tiek aizvien vairāk sakopti un labiekārtoti. Pērn tika izveidotas jaunas atpūtas vietas pie Vanšu tilta, bet šogad atklāti mākslas soliņi pie Kazu krācēm. Pašvaldība lolo plānus par Gaujas promenādes izveidi Starp mūzikas skolu un Dzelzs tiltu. Pašlaik Atpūtas parkā top skatu terase. Izklausās jauki – attīstāmies, domājam par iedzīvotājiem un tūristu piesaistīšanu. Taču gribētos vēlreiz atgādināt par kādu “darvas karoti”, kas bojā pilsētas tēlu.

Jau vairākkārt portālā esam rakstījuši par teritoriju starp Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu. Devāmies to apskatīt arī pēc šīs Lielās talkas. Vēl joprojām asfaltētais laukums ir nokaisīts ar sasisto pudeļu lauskām. Vēl joprojām abpus celiņam, kas ved uz Vanšu tiltu, slejas kārkli un šajā biezoknī ir pilns ar dažādiem atkritumiem. Kā stāsta blakus esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, šis biezoknis vasarās kalpo par patvēruma vietu “bomžiem” un dzērājiem, kā arī bieži tiek izmantots par publisko tualeti.

Nesen portālā ziņojām, ka pašvaldība iegādājusies zemi Mazajā Stacijas ielā 15 ar mērķi labiekārtot visu teritoriju starp Gaujas loku un Mazo Stacijas ielu. Vai nebūtu pienācis laiks vienoties ar blakus esošās teritorijas īpašnieku un atpirkt šos divus hektārus zemes, lai varētu labiekārtot visu teritoriju pie Vanšu tilta?

Pārgaujā ir tikai viens bērnu spēļu laukums. Nav arī publiski pieejami sporta spēļu un trenažieru laukumi. Šī teritorija varētu kļūt par labu vietu, kur ierīkot vienkopus fizisko aktivitāšu un atpūtas zonu, kā arī nelielu estrādi publiskiem pasākumiem.

    Liene - 30.04.2019

    Vienīgi, šī teritorija Gaujai pārplūstot, mēdz applūst

    Vietējais - 01.05.2019

    Atceros ka ziemā tur bija hokeja laukums. Borti bija, ledu paši lējām. Varēja normāli rumbāt hoķi

    man izdevās - 01.05.2019

    pārtaisīt skārda bundžas par eiro sadarbībā ar metāllūžnu uzpircējiem

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri