Valmieras Ziņas

Kvalitatīvi, bet lēti mobilie telefoni: TOP 3 modeļi ar lielisku cenas un veiktspējas attiecību

Viens no zelta likumiem, iegādājoties ikvienu preci, tostarp mobilo telefonu, ir novērtēt to pēc cenas un veiktspējas attiecības. Proti, nevajadzētu ietaupīt vien dažus desmitus eiro, ja līdz ar to telefons ir ar ievērojami mazāku jaudu vai kā citādi jūtami zemākas klases. Un otrādi – nav vērts piemaksāt žūksni naudas par to vien, lai varētu lepoties jaunāko viedtālruni, kam ir par dažām collu desmitdaļām lielāks ekrāns un nedaudz kvalitatīvāka kamera. Ja arī Tevi interesē lēti mobilie telefoni, kas tajā pašā laikā izceļas ar lielisku veiktspēju, esi atvēris pareizo rakstu!

Xiaomi Redmi Note 7: vidusklases “karalis”

Foto: 1a.lv

Xiaomi Redmi Note 7 ir perfekta izvēle tiem, kuri vēlas gana jaudīgu, uzticamu un arī stilīgu viedtālruni, kas nepārsniedz 200 eiro robežu. Tam ir 6,3 collu ekrāns ar 1080 x 2340 pikseļu izšķirtspēju, 32–128 GB atmiņa (ar iespēju to papildināt, izmantojot Micro SD atmiņas karti), kā arī trīs, četru vai sešu gigabaitu operatīvā atmiņa jeb RAM (gan iebūvētās, gan operatīvās atmiņas apjoms atšķiras atkarībā no konkrētā modeļa).

Taču viens no ievērojamākajiem šī viedtālruņa trumpjiem ir tā kamera ar 48 megapikseļu izšķirtspēju – ar tās palīdzību iespējams uzņemt patiešām lieliskas un detalizētas fotogrāfijas. Par ērtāku telefona atbloķēšanu savukārt parūpēsies pirkstu nospiedumu lasītājs, turklāt telefonā iespējams ievietot uzreiz divas SIM kartes.

Meizu M6: mazs cinītis gāž lielu vezumu

Foto: 1a.lv

Patiesībā mazs ir nevis Meizu M6 telefons, bet gan tā cena – šobrīd to iespējams iegādāties par mazāk nekā 100 eiro. Bet, ja vien ar viedtālruni neesi paredzējis spēlēt jaudīgas spēles, izmantot modernākās un reizē arī “ēdelīgākās” aplikācijas vai veikt simts un vienu darbību vienlaikus, šis modelis Tev ir kā radīts. Par spīti gaužām zemajai cenai, tam ir ļoti pievilcīgs dizains, 5,2 collu ekrāns, ietilpīgs akumulators un aizmugurējā kamera ar 13 megapikseļu sensoru. Aizmirsts nav arī par selfiju tīkotājiem – priekšpusē atrodama 8 MP kamera.

Ulefone Armor X:  tiem, kuriem telefona drošība pirmajā vietā

Foto: 1a.lv

Ir virkne profesiju, kurās mobilajam telefonam nākas piedzīvot kritienus, triecienus un nelabvēlīgus laikapstākļus – sākot ar celtniekiem un beidzot ar velokurjeriem. Šādiem cilvēkiem lieti noderēs Ulefone Armor X, kas aprīkots ar IP68 aizsardzību. Ko tas nozīmē? Šis telefons spēj izturēt pusotru stundu, iemērkts 1,5 metrus zem ūdens, 24 stundu iemērkšanu vienu metru zem betona, kā arī kritienu no 1,2 metru augstuma. Savukārt Gorilla Glass ekrāns to pasargās no skrāpējumiem, ko var nodarīt smiltis, kabatā esošas atslēgas un citi telefona ekrānam nesaudzīgi materiāli.

Vērā ņemama ir arī Ulefone Armor X darbības temperatūra – no -40 līdz +80 grādiem pēc Celsija, kā arī 5500 mAh baterija, kas ļaus telefonu izmantot aptuveni 20 stundas sarunu režīmā un 250 stundas gaidīšanas režīmā. Tajā pašā laikā tam ir 5,5 collu liels ekrāns, četrkodolu procesors, 2 GB liela operatīvā atmiņa un 16 GB iebūvētā atmiņa (ko iespējams papildināt ar atmiņas karti).

Neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē lēti mobilie telefoni un to aksesuāri, lēts planšetdators vai jebkura cita prece, ielūkojies 1a.lv piedāvājumā – tur atradīsi visu, ko vien sirds kāro!

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr.40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Brīvības ielā 62, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Brīvības ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-05 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Darba apraksts: - Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; - Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; - Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; - Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; - Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; - Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Prasības kandidātiem: - Augstākā izglītība kokapstrādē; - Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; - Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; - Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; - Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; - Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā: - Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; - Vērtīgu darba pieredzi; - Konkurētspējīgu atalgojumu; - Daļēji apmaksātas pusdienas; - Kompensāciju ceļa izdevumiem. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 8:00-17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga: no 1125.00 EUR Bruto + piemaksas. Pieteikšanās: sūtīt CV un vēlams arī pieteikuma vēstuli ar norādi “Kokapstrādes tehnologs” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 20.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV un vēlams arī piet.vēstuli ar amata norādi uz bwe@bwe.lv , t.24966076.

SIA "Ēdiens.lv" STEIDZAMI aicina darbā VECĀKO PAVĀRU pirmsskolas iestādes „Burtiņš“ ēdnīcā Ozolu ielā 2A, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā. Darba pienākumi: Ēdiena gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem; Sagatavot pamatprodukciju, kura iekļauta ēdienkartē; Ēdienu kvalitātes sistemātiska kontrole; Ievērot tehnoloģisko procesu atbilstoši noteiktajām receptēm; Ēdiena pasniegšana skolēniem. No Jums sagaidām: Atbilstošu izglītību (pārtikas jomā); Darba pieredzi sabiedriskās ēdināšanas jomā. Vēlama pieredze ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanā līdzīgā iestādē (piemēram, izglītības iestāde, medicīnas iestāde, sociālās aprūpes centrs); Spēja organizēt savu darbu; Augsta atbildības sajūta; Higiēnas un paškontroles normu ievērošana; Latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: Bezmaksas pusdienas; Stabilu atalgojumu; Draudzīgu kolektīvu; Sociālās garantijas. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 7:00 līdz 15:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga (BRUTO): stundas tarifa likme 2.80 EUR/stundā. Pieteikties, sūtot CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pagastā“ uz e-pastu info.riga@ediene.lv vai zvanot uz tālruni 26406262. Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pag.“ sūtīt uz info.riga@ediene.lv vai zvanīt 26406262.

Mūsu partneri