Valmieras Ziņas

Kvalitatīvi, bet lēti mobilie telefoni: TOP 3 modeļi ar lielisku cenas un veiktspējas attiecību

Viens no zelta likumiem, iegādājoties ikvienu preci, tostarp mobilo telefonu, ir novērtēt to pēc cenas un veiktspējas attiecības. Proti, nevajadzētu ietaupīt vien dažus desmitus eiro, ja līdz ar to telefons ir ar ievērojami mazāku jaudu vai kā citādi jūtami zemākas klases. Un otrādi – nav vērts piemaksāt žūksni naudas par to vien, lai varētu lepoties jaunāko viedtālruni, kam ir par dažām collu desmitdaļām lielāks ekrāns un nedaudz kvalitatīvāka kamera. Ja arī Tevi interesē lēti mobilie telefoni, kas tajā pašā laikā izceļas ar lielisku veiktspēju, esi atvēris pareizo rakstu!

Xiaomi Redmi Note 7: vidusklases “karalis”

Foto: 1a.lv

Xiaomi Redmi Note 7 ir perfekta izvēle tiem, kuri vēlas gana jaudīgu, uzticamu un arī stilīgu viedtālruni, kas nepārsniedz 200 eiro robežu. Tam ir 6,3 collu ekrāns ar 1080 x 2340 pikseļu izšķirtspēju, 32–128 GB atmiņa (ar iespēju to papildināt, izmantojot Micro SD atmiņas karti), kā arī trīs, četru vai sešu gigabaitu operatīvā atmiņa jeb RAM (gan iebūvētās, gan operatīvās atmiņas apjoms atšķiras atkarībā no konkrētā modeļa).

Taču viens no ievērojamākajiem šī viedtālruņa trumpjiem ir tā kamera ar 48 megapikseļu izšķirtspēju – ar tās palīdzību iespējams uzņemt patiešām lieliskas un detalizētas fotogrāfijas. Par ērtāku telefona atbloķēšanu savukārt parūpēsies pirkstu nospiedumu lasītājs, turklāt telefonā iespējams ievietot uzreiz divas SIM kartes.

Meizu M6: mazs cinītis gāž lielu vezumu

Foto: 1a.lv

Patiesībā mazs ir nevis Meizu M6 telefons, bet gan tā cena – šobrīd to iespējams iegādāties par mazāk nekā 100 eiro. Bet, ja vien ar viedtālruni neesi paredzējis spēlēt jaudīgas spēles, izmantot modernākās un reizē arī “ēdelīgākās” aplikācijas vai veikt simts un vienu darbību vienlaikus, šis modelis Tev ir kā radīts. Par spīti gaužām zemajai cenai, tam ir ļoti pievilcīgs dizains, 5,2 collu ekrāns, ietilpīgs akumulators un aizmugurējā kamera ar 13 megapikseļu sensoru. Aizmirsts nav arī par selfiju tīkotājiem – priekšpusē atrodama 8 MP kamera.

Ulefone Armor X:  tiem, kuriem telefona drošība pirmajā vietā

Foto: 1a.lv

Ir virkne profesiju, kurās mobilajam telefonam nākas piedzīvot kritienus, triecienus un nelabvēlīgus laikapstākļus – sākot ar celtniekiem un beidzot ar velokurjeriem. Šādiem cilvēkiem lieti noderēs Ulefone Armor X, kas aprīkots ar IP68 aizsardzību. Ko tas nozīmē? Šis telefons spēj izturēt pusotru stundu, iemērkts 1,5 metrus zem ūdens, 24 stundu iemērkšanu vienu metru zem betona, kā arī kritienu no 1,2 metru augstuma. Savukārt Gorilla Glass ekrāns to pasargās no skrāpējumiem, ko var nodarīt smiltis, kabatā esošas atslēgas un citi telefona ekrānam nesaudzīgi materiāli.

Vērā ņemama ir arī Ulefone Armor X darbības temperatūra – no -40 līdz +80 grādiem pēc Celsija, kā arī 5500 mAh baterija, kas ļaus telefonu izmantot aptuveni 20 stundas sarunu režīmā un 250 stundas gaidīšanas režīmā. Tajā pašā laikā tam ir 5,5 collu liels ekrāns, četrkodolu procesors, 2 GB liela operatīvā atmiņa un 16 GB iebūvētā atmiņa (ko iespējams papildināt ar atmiņas karti).

Neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē lēti mobilie telefoni un to aksesuāri, lēts planšetdators vai jebkura cita prece, ielūkojies 1a.lv piedāvājumā – tur atradīsi visu, ko vien sirds kāro!

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā PĀRDEVĒJU (vitrīnas zonā). Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāts transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci: Pārdevējs Valmierā) vai zvanot uz tālruni 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-10 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot amatu_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Attālumi: Rūjiena-Naukšēni – 7 km, Valmiera-Naukšēni – 45 km. Mēnešalga 1027,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 29293630 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors).

Mūsu partneri