Valmieras Ziņas

Kvalitatīvi, bet lēti mobilie telefoni: TOP 3 modeļi ar lielisku cenas un veiktspējas attiecību

Viens no zelta likumiem, iegādājoties ikvienu preci, tostarp mobilo telefonu, ir novērtēt to pēc cenas un veiktspējas attiecības. Proti, nevajadzētu ietaupīt vien dažus desmitus eiro, ja līdz ar to telefons ir ar ievērojami mazāku jaudu vai kā citādi jūtami zemākas klases. Un otrādi – nav vērts piemaksāt žūksni naudas par to vien, lai varētu lepoties jaunāko viedtālruni, kam ir par dažām collu desmitdaļām lielāks ekrāns un nedaudz kvalitatīvāka kamera. Ja arī Tevi interesē lēti mobilie telefoni, kas tajā pašā laikā izceļas ar lielisku veiktspēju, esi atvēris pareizo rakstu!

Xiaomi Redmi Note 7: vidusklases “karalis”

Foto: 1a.lv

Xiaomi Redmi Note 7 ir perfekta izvēle tiem, kuri vēlas gana jaudīgu, uzticamu un arī stilīgu viedtālruni, kas nepārsniedz 200 eiro robežu. Tam ir 6,3 collu ekrāns ar 1080 x 2340 pikseļu izšķirtspēju, 32–128 GB atmiņa (ar iespēju to papildināt, izmantojot Micro SD atmiņas karti), kā arī trīs, četru vai sešu gigabaitu operatīvā atmiņa jeb RAM (gan iebūvētās, gan operatīvās atmiņas apjoms atšķiras atkarībā no konkrētā modeļa).

Taču viens no ievērojamākajiem šī viedtālruņa trumpjiem ir tā kamera ar 48 megapikseļu izšķirtspēju – ar tās palīdzību iespējams uzņemt patiešām lieliskas un detalizētas fotogrāfijas. Par ērtāku telefona atbloķēšanu savukārt parūpēsies pirkstu nospiedumu lasītājs, turklāt telefonā iespējams ievietot uzreiz divas SIM kartes.

Meizu M6: mazs cinītis gāž lielu vezumu

Foto: 1a.lv

Patiesībā mazs ir nevis Meizu M6 telefons, bet gan tā cena – šobrīd to iespējams iegādāties par mazāk nekā 100 eiro. Bet, ja vien ar viedtālruni neesi paredzējis spēlēt jaudīgas spēles, izmantot modernākās un reizē arī “ēdelīgākās” aplikācijas vai veikt simts un vienu darbību vienlaikus, šis modelis Tev ir kā radīts. Par spīti gaužām zemajai cenai, tam ir ļoti pievilcīgs dizains, 5,2 collu ekrāns, ietilpīgs akumulators un aizmugurējā kamera ar 13 megapikseļu sensoru. Aizmirsts nav arī par selfiju tīkotājiem – priekšpusē atrodama 8 MP kamera.

Ulefone Armor X:  tiem, kuriem telefona drošība pirmajā vietā

Foto: 1a.lv

Ir virkne profesiju, kurās mobilajam telefonam nākas piedzīvot kritienus, triecienus un nelabvēlīgus laikapstākļus – sākot ar celtniekiem un beidzot ar velokurjeriem. Šādiem cilvēkiem lieti noderēs Ulefone Armor X, kas aprīkots ar IP68 aizsardzību. Ko tas nozīmē? Šis telefons spēj izturēt pusotru stundu, iemērkts 1,5 metrus zem ūdens, 24 stundu iemērkšanu vienu metru zem betona, kā arī kritienu no 1,2 metru augstuma. Savukārt Gorilla Glass ekrāns to pasargās no skrāpējumiem, ko var nodarīt smiltis, kabatā esošas atslēgas un citi telefona ekrānam nesaudzīgi materiāli.

Vērā ņemama ir arī Ulefone Armor X darbības temperatūra – no -40 līdz +80 grādiem pēc Celsija, kā arī 5500 mAh baterija, kas ļaus telefonu izmantot aptuveni 20 stundas sarunu režīmā un 250 stundas gaidīšanas režīmā. Tajā pašā laikā tam ir 5,5 collu liels ekrāns, četrkodolu procesors, 2 GB liela operatīvā atmiņa un 16 GB iebūvētā atmiņa (ko iespējams papildināt ar atmiņas karti).

Neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē lēti mobilie telefoni un to aksesuāri, lēts planšetdators vai jebkura cita prece, ielūkojies 1a.lv piedāvājumā – tur atradīsi visu, ko vien sirds kāro!

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri