Valmieras Ziņas

Kustību nodarbības pēc Dr. Feldenkraisa metodes Vidzemes slimnīcā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ar šī gada janvāri Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas centrā pieejams jauns pakalpojums – grupu nodarbības „Apzinātība caur kustību“ pēc Dr. Feldenkraisa metodes.

Metodes pamatideja – ar apzinātu, zemas intensitātes, lēnu kustību palīdzību, kas balstās uz maza bērna motoro attīstību un smadzeņu neiroplasticitātes iespējām, apzināt sava ķermeņa kustību neizmērojamās iespējas un uzlabot emocionālo labsajūtu.

Dr. Feldenkraisa metode ir piemērota gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem veselības profilaksei, kā arī dažādu saslimšanu – muguras vai galvas sāpju, stājas un gaitas disbalansa mazināšanai, stresa mazināšanai, artrīta, traumu un citos gadījumos.

Nodarbības notiek pirmdienās, plkst. 16.30, Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas centra telpās, C korpusā, 6.stāvā.

Nodarbības maksa līdz martam EUR 6.00, maksimālais dalībnieku skaits 10 personas. Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite, sertificēta Dr. Feldenkraisa grupu nodarbību vadītāja Linda Kornete.

Lai piedalītos nodarbībā, jāspēj nogulties uz grīdas.

Iepriekšēja pieteikšanās: tālrunis 64202584, 26310234.

Vēlams ērts, silts apģērbs un vēlme izzināt sevi un savu ķermeni.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri