Valmieras Ziņas

Kocēnu novada uzņēmēji pulcēsies Vaidavā

Piektdien, 13. martā, plkst. 19.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā Kocēnu novada pašvaldības rīkotajā pasākumā “Kocēnu novada uzņēmēju gada balva – 2019” pulcēsies uzņēmēji, zemnieki, tūrisma uzņēmēji, amatnieki un mājražotāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Kocēnu novada pašvaldība sveiks uzņēmējus deviņās nominācijās: “Gada lauksaimnieks”, “Gada tūrisma uzņēmējs”, “Ģimene lauku sētā”, “Gada ražotājs”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada jaunums”, “Rosīgie jaunieši”, “Kocēnu novada vārda popularizētājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs” un speciālajā nominācijā “Gada inovāciju ieviesējs”. Pamatojoties uz balsošanas rezultātiem, tiks sveikti arī pirmo trīs vietu ieguvēji nominācijā “Iedzīvotāju izvēle”.

Savas īpašās balvas Kocēnu novada uzņēmējiem par sadarbību, panākumiem, izaugsmi pasniegs arī citas organizācijas.

Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies muzikālā apvienība “Vintāža”, kas aicinās uz dejām arī ballē, kopā ar solistiem Rūtu Dūdumu un Gati Supi, kā arī Kocēnu novada vokālais ansamblis “Imera”.

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri