Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no aprīļa pieaugs par 21,7%

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novadā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no 1.aprīļa pieaugs par 21,7% un būs 2,72 eiro par kubikmetru, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Tostarp ūdensapgādes pakalpojumu tarifs turpmāk būs 1,17 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs būs 1,55 eiro par kubikmetru bez PVN.

Jaunie tarifi tika piemēroti Kocēnu novada Bērzaines, Dikļu, Kocēnu un Rubenes ciemā, kā arī Vaidavas un Zilākalna pagastā.

SPRK norādīja, ka savulaik Kocēnu novada ūdenssaimniecības komersants SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” izmantoja pašvaldības īpašumā esošās iekārtas, būves, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas inženiertīklus bez maksas, bet no 2017.gada tie pārgājuši kompānijas īpašumā, par kuru izmantošanu komersantam ir jāaprēķina nolietojuma izmaksas, kas veido vislielāko izmaksu pieaugumu tarifu projektā.

Tāpat komisijā pauda, lai arī izmaksas pakalpojumu sniegšanai palielināsies, komersants vienlaicīgi ir ieguldījis līdzekļus pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanā. Kocēnu novadā realizēti divi Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansēti projekti. To rezultātā ierīkota notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tehnoloģiskā ēka, dūņu glabātuve, kā arī bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ar četriem bioreaktoriem, kas samazina piesārņojumu dabai.

Kompānija “Kocēnu komunālā saimniecība” reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,844 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums pieder Kocēnu novada pašvaldībai. 2019.gadā “Kocēnu komunālā saimniecība” strādāja ar 693 066 eiro apgrozījumu un 224 482 eiro zaudējumiem.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri