Valmieras Ziņas

Kocēnu novadā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no aprīļa pieaugs par 21,7%

Lasīšanas laiks: 2 min

Kocēnu novadā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi no 1.aprīļa pieaugs par 21,7% un būs 2,72 eiro par kubikmetru, aģentūru LETA informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Tostarp ūdensapgādes pakalpojumu tarifs turpmāk būs 1,17 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs būs 1,55 eiro par kubikmetru bez PVN.

Jaunie tarifi tika piemēroti Kocēnu novada Bērzaines, Dikļu, Kocēnu un Rubenes ciemā, kā arī Vaidavas un Zilākalna pagastā.

SPRK norādīja, ka savulaik Kocēnu novada ūdenssaimniecības komersants SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” izmantoja pašvaldības īpašumā esošās iekārtas, būves, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas inženiertīklus bez maksas, bet no 2017.gada tie pārgājuši kompānijas īpašumā, par kuru izmantošanu komersantam ir jāaprēķina nolietojuma izmaksas, kas veido vislielāko izmaksu pieaugumu tarifu projektā.

Tāpat komisijā pauda, lai arī izmaksas pakalpojumu sniegšanai palielināsies, komersants vienlaicīgi ir ieguldījis līdzekļus pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanā. Kocēnu novadā realizēti divi Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansēti projekti. To rezultātā ierīkota notekūdeņu attīrīšanas iekārtu tehnoloģiskā ēka, dūņu glabātuve, kā arī bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ar četriem bioreaktoriem, kas samazina piesārņojumu dabai.

Kompānija “Kocēnu komunālā saimniecība” reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,844 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmums pieder Kocēnu novada pašvaldībai. 2019.gadā “Kocēnu komunālā saimniecība” strādāja ar 693 066 eiro apgrozījumu un 224 482 eiro zaudējumiem.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri