Valmieras Ziņas

Ko ņemt vērā, veidojot vizītkartes dizainu?

Lasīšanas laiks: 2 min

Vizītkarte, lai arī šķietams sīkums, var būt būtisks solis biznesa sapņa īstenošanā. Un daudziem potenciālajiem klientiem tā ir pirmā mijiedarbība ar zīmolu, tādēļ der pārliecināties, ka tā ir pozitīva.

Pārdomāti izstrādāta vizītkarte ir vairāk nekā tikai Jūsu kontaktinformācija. Tā ļaus Jums izskatīties profesionāli, vairos uzticību klientiem un atšķirs Jūsu biznesu no citiem. Bet pirms sākat pasniegt vizītkartes visiem sastaptajiem, apstājieties un pajautājiet sev: Kas ir laba vizītkarte? Kā Jūs varat to izcelt un galu galā piesaistīt vairāk klientu un sadarbības partneru?

Atbilde slēpjas pārdomāti pasniegtas informācijas un efektīva dizaina kombinācijā. Un, pirms steidzat pasūtīt vizītkartes, iepazīstieties ar noderīgiem padomiem, kā vizītkartes veidošana var palīdzēt sasniegt jaunas virsotnes Jūsu profesionālajā dzīvē.

Atrodiet veidu, kā izcelt savu zīmolu

Jūsu vizītkarte daudz pastāsta par Jums un Jūsu uzņēmumu. Tādēļ izvēlieties dizainu, kas atspoguļo Jūsu zīmolu. Šobrīd vizītkaršu druka ļauj īstenot visdažādākās idejas, tādēļ rūpīgi izvērtējiet, kāds risinājums piemērotākais tieši Jums. Piemēram, ja esat interjera dizaineris, kurš specializējas modernā stilā un dod priekšroku tīrām līnijām, atspoguļojiet to arī savā vizītkartē, izveidojot vienkāršu, bet gaumīgu dizainu.

Izvēlieties piemērotu burtu fontu

Izvēlētajam burtu fontam ir jāatspoguļo zīmols – piemēram, rakstāmmašīnu iedvesmots fonts, ja esat rakstnieks, vai mākslinieciski burti, ja esat mākslinieks. Protams, svarīgi arī, lai teksts būtu skaidri izlasāms. Svarīgāko informāciju (piemēram, Jūsu vārdu un uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu) var izcelt ar lielāku burtu izmēru vai treknrakstu.

Piemeklējiet atbilstošāko izmēru un formu

Vizītkaršu izgatavošana mūsdienās notiek ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, kas nozīmē iespēju īstenot visdažādākās ieceres. Tomēr, pirms ļauties neprātīgām idejām, rūpīgi jāizvērtē, vai potenciālie klienti uztvers vēstījumu, ko vēlaties ar to pateikt, kā arī – vai šāds risinājums atbilst Jūsu uzņēmuma vērtībām.

Lielākā daļa vizītkaršu ir taisnstūrveida, ar horizontālu izvietojumu. Bet, ja vēlaties izcelties, apsveriet kvadrātveida formātu vai, piemēram, noapaļotus stūrus. Protams, no izvēlētajiem risinājumiem atkarīga arī vizītkartes cena, taču vizītkartes jebkurā gadījumā neizmaksā daudz, turklāt tas ir arī ilgtermiņa ieguldījums, kas, pareizi izveidots, noteikti atmaksāsies.

Ja vēlaties uzrunāt vairāk potenciālo klientu, vizītkarte ir labs veids, kā to izdarīt. Šobrīd pieejama arī vizītkaršu izgatavošana online, kas ļauj saņemt teicamu rezultātu ātri un vienkārši.

Kvalitatīvas un modernas vizītkartes online var pasūtīt Budgetprint.lv – tur noteikti atradīsiet idejas, kā piesaistīt potenciālo klientu un sadarbības partneru uzmanību!

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina ietvju un ceļu tīrība Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

  SIA „VTU Valmiera” aicina darbā Telpu un teritorijas uzkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteikto minimālo stundas tarifa likmi CV vēstuli ar norādi vakancei „Telpu un teritorijas uzkopējs” lūdzam līdz 2023. gada 06.decembrim iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Valmieras novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-06 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv, tālr. 26558027.

Aicinām darbā TEHNISKĀS PALĪDZĪBAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: · tehniskās palīdzības sniegšana · transportlīdzekļu evakuācija · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu sagatavošana tehniskai apskatei PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · profesionālā vai vispārējā vidējā izglītība · DE, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība · vēlama D, CE kategorijas transportlīdzekļa vadītāja pieredze vismaz 2 gadi · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes · pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1300 EUR (bruto) darba laiku pēc grafika: 1.dežūra 0800 - 1700, 2.dežūra 1630 - 0100, 7.dežūra 0800 - 2100. pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Tehniskās palīdzības automobiļu vadītājs” iesniegt līdz 15.decembrim (ieskaitot): · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) · 1 nedēļas laikā pēc konkursa termiņa beigām sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Aicinām darbā AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKU (uz nenoteiktu laiku) DARBA PIENĀKUMI: · transportlīdzekļu remonts · transportlīdzekļu tehniskās apkopes PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · arodizglītība vai profesionālā vidējā izglītība · vēlama pieredze transportlīdzekļu remontu veikšanā · labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1000 - 1400 EUR (bruto) motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem normālu darba laiku – piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV ar norādi vakancei „Autoatslēdznieks” iesniegt līdz š.g. 15. decembrim: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads) * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOVIRSBŪVJU REMONTATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-12-15

Mūsu partneri