Valmieras Ziņas

Ko dāvināt bērnam izlaidumā — dažas noderīgas idejas

Maijs un Jūnijs ik gadu paiet izlaidumu zīmē. Vienmēr šajā laikā aktualizējas jautājums, ko mazajam vai lielajam absolventam uzdāvināt? Izlaidumi ir bērnudārzniekiem, sākumskolēniem, pamatskolēniem, vidusskolēniem. Viens no veidiem, kā dāvanas bērniem var būt ar pievienoto vērtību, ir uzdāvināt piedzīvojumu, aktivitāti vai jaunu pieredzi.

To izdarīt ir pavisam vienkārši, jo pakalpojumu sniedzēji piedāvā dāvanu kartes aktivitātēm, piedzīvojumiem, nodarbībām. Ērti šādas piedzīvojumu un aktivitāšu dāvanu kartes var izvēlēties un iegādāties dāvanu servisā “Lieliska Dāvana”, kas apkopo Latvijas uzņēmēju piedāvājumus vienuviet. Dāvanu serviss arī izveidojis sarakstu ar aktivitātēm un piedzīvojumiem, kas varētu būs lieliskas dāvanas bērniem izlaidumos.

●      Piedzīvojums Tarzāna Bērnu parkā

Jau klasiska, bet joprojām iecienīta aktivitāte dažāda vecuma bērniem ir aktivitāšu un šķēršļu trases dabā. Viena no vietām, kur bērns var izbaudīt šādas aktivitātes, ir piedzīvojumu parks “Tarzāns” Siguldā.

●      Izjāde ar poniju

Dāvanas bērniem, kuri atvadās no bērnudārza, jāpiemeklē atbilstoši viņu vecumam un interesēm. Viena no TOP dāvanām noteikti varētu būt izjāde ar poniju. Visiem maziem bērniem patīk poniji un ir vēlme sēsties tādam mugurā. Izlaidums ir iespēja piepildīt šo mazā absolventa sapni.

●      Fotosesija ar tematiskām dekorācijām

Fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt īpašu notikumu bērna dzīvē — izlaidumu. Bērns var pats izvēlēties tematiskās dekorācijas un kļūt par centrālo personu aizraujošā fotosesijā. Šāda dāvana īpaši patiks meitenēm, kurām patīk pucēties un būt spoguļa, kameras priekšā. Piedalīšanās fotosesijā ar profesionālu fotogrāfu ir arī noderīga pieredze, kas palīdz atraisīties, izkopt personību un pārliecību par sevi.

●      Niršanas piedzīvojums

Pavisam aizraujoša pieredze pašiem drosmīgākajiem absolventiem būs iespēja izmēģināt niršanu. Niršana notiek baseinā un profesionāla trenera uzraudzībā. Neviens nav teicis, ka dāvanas bērniem nevar būt tiešām aizraujošas un tādas, kas ļauj izbaudīt adrenalīna pilnu piedzīvojumu.

●      Lāzertaga spēle

Lāzertags ir aizraujoša un adrenalīna pilna nodarbe. Dāvanu karte jautrai spēlei draugu lokā būs laba dāvana absolventam, kuram aiz muguras saspringts eksāmenu periods. Viņš noteikti ir pelnījis atpūsties, izkustēties un nosvinēt šo savu sasniegumu. Lāzertaga spēles laikā varēs ne tikai skriet un sacensties, bet arī rāpot, slēpties un šaut. Jautrība un sacensību gars garantēts.

●      Bungu aplis bērniem

Bungas ir viens no instrumentiem, kas bērniem tik ļoti patīk, bet vecāki to ne īpaši mīl tā lielā trokšņa dēļ, tāpēc daudziem bērniem ir palicis nepiepildīts sapnis par kārtīgu iztrakošanos ar bungām. Kāpēc gan neuzdāvināt bērnam šādu prieku? Andžeja Grauda bungu skolā tas ir iespējams. Iegādājoties dāvanu karti, bērns varēs šo iespēju izmantot sev vēlamā laikā.

●      Abonements deju nodarbībām

Varbūt mazais bērnudārznieks vai jau nopietnais pamatskolnieks sapņo par dejošanu, kāda īpaša deju veida apgūšanu. Lai sniegtu viņam ieskatu šajā nodarbē, dāvanas bērniem izlaidumā var būt arī deju nodarbības — abonements viena vai vairāku mēnešu apmeklējumam. Ja patīk un padodas, tad var turpināt mācīties.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

TRIKĀTAS PAMATSKOL aicina darbā sociālo pedagogu Darba apraksts: · diagnosticēt bērnu un jauniešu socializācijas grūtības, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu integrēšanos skolā, sabiedrībā un sociālo prasmju apguvē; · plānot un īstenot konkrētas sociālpedagoģiskās darbības bērnu resocializācijas jomā (plānot un vadīt prasmju apguves grupas, atbalsta grupas skolēniem, nodrošināt individuālās konsultācijas skolēniem, vecākiem, skolas darbiniekiem); · vadīt gadījumu un pārkāpumu risināšanas procesu; · veikt regulāru preventīvo darbu skolā atbilstoši skolas aktualitātēm un vajadzībām. Prasības kandidātam: · otrā līmeņa profesionālā augstākā bakalaura izglītība ar sociālā pedagoga kvalifikāciju; · labas datorprasmes (MS Office, internets u.c.); · labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes; · spēja plānot un organizēt savu darbu; · atbildības sajūta un precizitāte; · valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām. Piedāvājam: · 0,5 slodzes darbu; · atalgojumu 750,00 EUR par slodzi pirms nodokļu nomaksas; · iespēju profesionāli pilnveidoties; · sociālās garantijas. Pieteikšanās: CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu trikataspamatskola@beverina.lv līdz 13.12.2019. Papildus jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz norādīto e-pastu vai zvanīt pa tālruni 26548247. Vairāk informācijas par skolu www.trikatasskola.lv . Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-12-13 Kontaktpersona: CV, izgl.apliec.dok.kopiju un piet.vēstuli sūtīt uz trikataspamatskola@beverina.lv, 26548247

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Brīvības ielā 8, Rūjienā,Rūjienas novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RŪJIENĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 8, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri