Valmieras Ziņas

Ko dāvināt bērnam izlaidumā — dažas noderīgas idejas

Maijs un Jūnijs ik gadu paiet izlaidumu zīmē. Vienmēr šajā laikā aktualizējas jautājums, ko mazajam vai lielajam absolventam uzdāvināt? Izlaidumi ir bērnudārzniekiem, sākumskolēniem, pamatskolēniem, vidusskolēniem. Viens no veidiem, kā dāvanas bērniem var būt ar pievienoto vērtību, ir uzdāvināt piedzīvojumu, aktivitāti vai jaunu pieredzi.

To izdarīt ir pavisam vienkārši, jo pakalpojumu sniedzēji piedāvā dāvanu kartes aktivitātēm, piedzīvojumiem, nodarbībām. Ērti šādas piedzīvojumu un aktivitāšu dāvanu kartes var izvēlēties un iegādāties dāvanu servisā “Lieliska Dāvana”, kas apkopo Latvijas uzņēmēju piedāvājumus vienuviet. Dāvanu serviss arī izveidojis sarakstu ar aktivitātēm un piedzīvojumiem, kas varētu būs lieliskas dāvanas bērniem izlaidumos.

●      Piedzīvojums Tarzāna Bērnu parkā

Jau klasiska, bet joprojām iecienīta aktivitāte dažāda vecuma bērniem ir aktivitāšu un šķēršļu trases dabā. Viena no vietām, kur bērns var izbaudīt šādas aktivitātes, ir piedzīvojumu parks “Tarzāns” Siguldā.

●      Izjāde ar poniju

Dāvanas bērniem, kuri atvadās no bērnudārza, jāpiemeklē atbilstoši viņu vecumam un interesēm. Viena no TOP dāvanām noteikti varētu būt izjāde ar poniju. Visiem maziem bērniem patīk poniji un ir vēlme sēsties tādam mugurā. Izlaidums ir iespēja piepildīt šo mazā absolventa sapni.

●      Fotosesija ar tematiskām dekorācijām

Fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt īpašu notikumu bērna dzīvē — izlaidumu. Bērns var pats izvēlēties tematiskās dekorācijas un kļūt par centrālo personu aizraujošā fotosesijā. Šāda dāvana īpaši patiks meitenēm, kurām patīk pucēties un būt spoguļa, kameras priekšā. Piedalīšanās fotosesijā ar profesionālu fotogrāfu ir arī noderīga pieredze, kas palīdz atraisīties, izkopt personību un pārliecību par sevi.

●      Niršanas piedzīvojums

Pavisam aizraujoša pieredze pašiem drosmīgākajiem absolventiem būs iespēja izmēģināt niršanu. Niršana notiek baseinā un profesionāla trenera uzraudzībā. Neviens nav teicis, ka dāvanas bērniem nevar būt tiešām aizraujošas un tādas, kas ļauj izbaudīt adrenalīna pilnu piedzīvojumu.

●      Lāzertaga spēle

Lāzertags ir aizraujoša un adrenalīna pilna nodarbe. Dāvanu karte jautrai spēlei draugu lokā būs laba dāvana absolventam, kuram aiz muguras saspringts eksāmenu periods. Viņš noteikti ir pelnījis atpūsties, izkustēties un nosvinēt šo savu sasniegumu. Lāzertaga spēles laikā varēs ne tikai skriet un sacensties, bet arī rāpot, slēpties un šaut. Jautrība un sacensību gars garantēts.

●      Bungu aplis bērniem

Bungas ir viens no instrumentiem, kas bērniem tik ļoti patīk, bet vecāki to ne īpaši mīl tā lielā trokšņa dēļ, tāpēc daudziem bērniem ir palicis nepiepildīts sapnis par kārtīgu iztrakošanos ar bungām. Kāpēc gan neuzdāvināt bērnam šādu prieku? Andžeja Grauda bungu skolā tas ir iespējams. Iegādājoties dāvanu karti, bērns varēs šo iespēju izmantot sev vēlamā laikā.

●      Abonements deju nodarbībām

Varbūt mazais bērnudārznieks vai jau nopietnais pamatskolnieks sapņo par dejošanu, kāda īpaša deju veida apgūšanu. Lai sniegtu viņam ieskatu šajā nodarbē, dāvanas bērniem izlaidumā var būt arī deju nodarbības — abonements viena vai vairāku mēnešu apmeklējumam. Ja patīk un padodas, tad var turpināt mācīties.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri