Valmieras Ziņas

Kļūsti par “Valmieras Ziņu” reportieri un laimē ceļojumu uz Holandi

Lasīšanas laiks: 3 min

Mums apkārt risinās tik daudz notikumu, taču ne visos ir iespējams būt klāt profesionāliem žurnālistiem un fotogrāfiem. Tomēr gandrīz vienmēr ir kāds aculiecinieks, kas pamana notiekošo un var par to pastāstīt citiem. Portāls “Valmieras Ziņas” aicina kļūt par portāla reportieri. Ik mēnesi apbalvosim labāko reportāžu autorus, bet gada beigās visi reportieri piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt 6 dienu ceļojumu uz tulpju zemi – Holandi no ceļojumu sajūtu aģentūras “Travel Biiz” un citas vērtīgas balvas!

Reportāžas saturs

Reportāža var būt gan foto, gan video, gan teksta formātā. Galvenais noteikums, lai reportāžā tiktu atspoguļots tas, ko redzējis pats autors Valmierā vai kaimiņu novados, kā arī ceļojuma laikā, turklāt fotografējot, filmējot vai veidojot aprakstu, ievērojis pieklājības, likuma un cieņas normas.

Reportāžu tēmas var būt ļoti dažādas:

 • Aculiecinieka foto no katastrofas vai negadījuma vietas (piemēram, vētras postījumi, kūlas dedzināšana);
 • sabiedriskie, politiskie, sporta un kultūras notikumi;
 • ceļojumu apraksti;
 • Valmiera no cita skatpunkta (piemēram, dažādu tēmu fotogalerijas, interesanti pasākumi, kas nav publiski pieejami, bet kuru dalībnieki neiebilst pret atspoguļošanu u.c.);
 • Jūsu viedoklis par notikumiem un procesiem, sūtot komentārus un viedokļrakstus;
 • Priecāsimies arī par reportāžu pirms un pēc kāda plašākai sabiedrībai zināma notikuma, piemēram, fotogrāfijas no ģenerālmēģinājumiem, grimēšanās, sakopšanas darbi u.c.
 • Ja nevēlaties veidot reportāžu, bet ir ieteikums par notikumu, kas jāatspoguļo, vai personu, par kuru vēlētos lasīt interviju, gaidīsim tēmu ieteikumus.

Reportāžas iesūtīšana

Jūsu rīcībā esošās fotogrāfijas un tekstu jūs var sūtīt:

Jūsu rīcībā esošo video jūs varat sūtīt:

Reportāžas apraksts

Foto un video reportāžām teksta apraksts ir obligāts. Tajā jānorāda, kāds notikums vizuālajos materiālos atspoguļots, kurā vietā un laikā tas noticis. Vēlams arī neliels apraksts par notikumu – iespaidi, pārdomas, secinājumi, īsas intervijas ar notikuma dalībniekiem un citiem lieciniekiem, citāti.

Iesūtot reportāžu, autoram nav obligāti jānorāda savs īstais vārds. Reportāža var tikt publicēta anonīmi vai izmantojot pseidonīmu. Tomēr lūdzam norādīt jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai varam sazināties un noskaidrot reportāžas satura detaļas, ja tas būs nepieciešams. Šie dati netiks publicēti un nodoti trešajām personām.

Reportāžu izvērtēšana

Ik mēnesi apbalvosim labāko reportāžu autorus, bet gada nogalē portāla “Valmieras Ziņas” komanda izvērtēs un reportierus apbalvos arī vairākās kategorijās:

 • Operatīvākais reportieris;
 • Neparastākais reportieris;
 • Vizuālākais reportieris;
 • Iedvesmojošākais reportieris;
 • Analītiskākais reportieris

Gada nogalē visi reportieri piedalīsies lielās balvas izlozē!

Autortiesības

Iesūtot fotogrāfijas, video un tekstu, autors atbild par to, ka tas ir viņa paša veidots saturs vai arī viņam ir autora rakstiska atļauja to publicēt.

Ja reportāžā izmantojat citos medijos publicēto tekstu, obligāti ir jānorāda informācijas avots.

Iesūtītās reportāžas autors piekrīt, ka viņa fotogrāfijas, video un teksta materiāli var tikt izmantoti portālā “Valmieras Ziņas” atkārtoti, pievienojot citiem rakstiem, kas atspoguļo autora iesūtītās reportāžas tēmu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums: reportieris@valmieraszinas.lv vai pa tālruni: 25708656.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri