Valmieras Ziņas

Ķibermaņa bobsleja četrinieks PK posmā Vinterbergā ieņem trešo vietu

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas bobsleja četrinieka ekipāža ar pilotu Oskaru Ķibermani Pasaules kausa (PK) posmā Vācijas pilsētā Vinterbergā piektdien, 3.janvārī, izcīnīja trešo vietu, bet Ralfa Bērziņa četrinieks ieņēma 19.vietu.

Pirmajā braucienā Oskars Ķibermanis kopā ar stūmējiem Lauri Kaufmani, Arvi Vilkasti un Matīsu Mikni ieņēma ceturto vietu, piekāpjoties vien trim mājinieku četriniekiem. Labākais bija Niko Valtera četrinieks, kurš trasi veica 55,50 sekundēs un startēja ar pēdējo 22.numuru. Tomēr Ķibermaņa ekipāža no viņa atpalika par 0,32 sekundēm. Otrais bija Frančesko Frīdrihs, kurš Valteram zaudēja 0,14 sekundes, un trešais – Johanness Lohners, kurš atpalika vēl par divām sekundes simtdaļām. 0,08 sekundes no Ķibermaņa atpalika un piekto vietu pēc pirmā brauciena ieņēma Ziemeļamerikas kontinenta favorīts Džastins Kripss no Kanādas.

Pirmo numuru izlozēja otra Latvijas ekipāža ar Ralfu Bērziņu, Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu, kas ar vairākām kļūdām ieņēma 20.vietu 0,97 sekundes aiz Valtera ekipāžas.

Otrajā braucienā Ķibermanis labi veica trases otro pusi, sasniedzot otru labāko laiku braucienā un apsteidzot Kripsu par 0,17 sekundēm. Arī Lohners neveica savu labāko braucienu, summā no Latvijas ekipāžas atpalikdams par vienu sekundes simtdaļu un ļaudams Ķibermaņa ekipāžai kāpt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Uzvarēja Frīdriha ekipāža, kas divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 50,53 sekundēm. Lohners atpalika par 0,2, bet Ķibermanis – par 0,4 sekundēm.

Bērziņš arī otro braucienu veica kā pirmais un krietni labāk nekā pirmo, ierindodamies 11.vietā

braucienā, taču summā augstāk par 19.vietu nepakāpdamies, esot 1,46 sekundes aiz uzvarētāja.

Jau ziņots, ka Latvijas bobsleja komanda nolēma Pasaules kausa sezonu turpināt ar Ķibermaņa un Bērziņa ekipāžām, Oskaram Melbārdim pagaidām šī līmeņa sacensībās nepiedaloties.

Vinterbergā sportisti sestdien aizvadīs vēl vienas četrinieku sacensības, kurās tiks noskaidrots arī Eiropas čempions.

Latvijas sportisti pagājušā gada pēdējos treniņus aizvadīja Siguldā, bet uz Vāciju devās 29.decembrī.

Sezonas pirmie divi Pasaules kausa posmi notika Leikplesidā, kur Ķibermanis divniekos bija divreiz ceturtais, bet četriniekos ieņēma otro un ceturto vietu. Bērziņš startēja tikai divnieku sacensībās, kurās bija 18. un 19.pozīcijā.

Pasaules kausa sezona janvārī turpināsies ar mačiem Laplaņā, Insbrukā un Kēnigszē, februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnīsies Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” aicina pievienoties savai komandai Elektroiekrāvēja operatoru gatavās produkcijas noliktavā Valmierā, Rīgas ielā 93, Valmierā Pievienojies mūsu komandai un kļūsti par nozīmīgu daļu no uzņēmuma ikdienas darba! Mēs Tev uzticēsim: preču iekraušanas un izkraušanas darbus ar elektroiekrāvēju; produkcijas pārvietošanu un izvietošanu noliktavā; kārtības uzturēšanu darba vietā un noliktavas teritorijā. No Tevis sagaidām: atbildīgu attieksmi pret darbu un precizitāti; gatavību veikt fizisku darbu; pieredzi noliktavas darbā vai darbā ar iekrāvēju (tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta); elektroiekrāvēja vadītāja apliecību – ja tās nav, nodrošināsim nepieciešamās apmācības par uzņēmuma līdzekļiem; vēlmi apgūt jaunas prasmes un attīstīties profesionāli; gatavību strādāt maiņu darbu līdz 12 st. Mēs piedāvājam: atalgojumu no 1 200 bruto mēnesī, ar iespēju augt atkarībā no pieredzes un darba rezultātiem; stabilu darbu uzticamā uzņēmumā; veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; uzņēmuma produktu grozu un citus darbinieku labumus; atsaucīgu kolektīvu un atbalstu darba uzsākšanā. Pieteikumus lūgums sūtīt uz e-pastu: valmiera@piens.lv vai zvanīt 64201229. Sazināsimies ar Tevi, ja tiksi izvirzīts nākamai atlases kārtai. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka AS “Rīgas piena kombināts”, reģ. nr. 40003017441, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: Elektroiekrāvēja OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-30 Darba sākšanas datums: 2026-06-04 Kontaktpersona: Sannija Novika Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! J. Endzelīna Kauguru pamatskola (turpmāk – Skola) aicina darbā vēstures un sociālo zinību skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2341 01) (16 kontaktstundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: “Kauguru skola”, Kauguri, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Tu vēlies: • īstenot izglītības programmu “Vēstures un sociālo zinību ”’ mācību priekšmetos atbilstoši Valsts izglītības standartam; • sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; • sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; • izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, Skolas radošai un inovatīvai izaugsmei; un ja Tev ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”, 1724 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas par vienu pedagoģisko likmi; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2026. gada 1.augustam e-pastā: kauguru.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29435511. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru skola, Kauguri, Kauguru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-01 Kontaktpersona: 29435511 kauguru.pamatskola@valmiera.edu.lv

Mūsu partneri