Valmieras Ziņas

Kausi Valmieras dambretistiem

Rīgas Prāta attīstības centra “Domātprieks” novembra sacensībās U8 grupā izcils valmieriešu panākums – meitenēm Elizabetei Linterei 2.vietas kauss un medaļa un zēniem Markam Mikam Miķelsonam 1.vietas kauss un medaļa, bet Markusam Renāram Stradam 14.vieta, portālu “Valmieras Ziņas” informēja treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi.

U10 grupā meitenēm veiksmīgākā bija Marta Ploriņa 8.v., sekoja Arta Emīlija Bite 9.v., Annija Liepiņa 10.v. un Anna Bērtulsone 11.v.; zēniem labākais bija Nauris Kalniņš – 6.v., bet Džastinam Singham 9.v. un Jēkabam Kaķim 10.v.

Paldies Annija Liepiņas un Elizabetes Linteres vecākiem, kuri noorganizēja bērnu aizvešanu uz sacensībām!

21.novembrī sākas Valmieras čempionāts 64 lauciņu dambretē. Kā pirmie sāk 3.-4.klašu dambretisti. Informācija www.prataspeles.1w.lv .

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais telemārketinga uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi meklē pārdevējus – konsultantus darbam Valmierā. Prasības kandidātiem No Jums sagaidām: Pamatiemaņas darbā ar datoru. Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas. Nopietnu attieksmi pret darbu, vēlmi strādāt un nopelnīt. Lieliskas komunikācijas prasmes. Iepriekšējā pieredze pārdošanā nav obligāta, svarīgākā ir vēlme mācīties un pilnveidoties. Uzņēmums piedāvā Darba vietu modernā birojā Valmierā, Rīgas ielā 32. Darba laiku no 9:00 – 16:00 tikai darba dienās; brīvdienas un svētku dienas vienmēr brīvas. Apmācības uzsākot darbu. Atalgojumu sākot no 2, 70 eur/ h (bruto) ar neierobežotu iespēju atbilstoši ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem nopelnīt vairāk. Sociālās garantijas. Draudzīgu kolektīvu, patīkamu darba vidi. Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pieteikums pārdevēja – konsultanta vakancei Valmierā". Sandra.kozuro@telemarketing.lv Kontakttālrunis Nr. 25771015 Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-18 Kontaktpersona: Zvaniet uz t. 25771015 vai sūtiet CV uz sandra.kozuro@telemarketing.lv

Mūsu partneri