Valmieras Ziņas

Kāpēc saules paneļi ir uzņēmumiem saistošs elektroenerģijas ieguves veids

Lasīšanas laiks: 3 min

Atjaunojamie resursi iegūst arvien nozīmīgāku lomu valstu tautsaimniecībās, saules enerģija ir viena no tām, uz ko tiek liktas lielas cerības, kā arī jau īstenoti nozīmīgi risinājumi, kas ļauj izmantot saules enerģijas sniegtās priekšrocības. Saules paneļi ir tas elements, kas spēj transformēt saules enerģiju cilvēkam noderīgā formā – elektroenerģijā. Saules paneļi kļūst arvien pieprasītāki izmantošanai gan lielākās mājsaimniecībās, gan uzņēmumos. Kāpēc tieši uzņēmumiem būtu ieteicams izvērtēt saules paneļu sniegtās iespējas un to lietderību, izmantojot savā uzņēmumā saules enerģiju? 

Kļūstiet par inovatīvu un sociāli atbildīgu uzņēmumu

Inovācijas un sociālā atbildība ir tās lietas, ko mūsdienīgs un uz izaugsmi balstīts uzņēmums nevar ignorēt, jo tas arī veido uzņēmuma tēlu gan sabiedrības, gan klientu, gan sadarbības partneru acīs. Saules paneļu uzstādīšana un saules enerģijas iekļaušana uzņēmuma darbībā noteikti ir solis nākotnē, kas agri vai vēlu būs jāsper ikvienam, jo globālā mērogā atjaunojamie resursi ieņems arvien būtiskāku lomu, kā arī no valstu pārvaldības puses tiks sekmēta šādu risinājumu ieviešana. Šāds solis tikai apliecinās, ka jūsu uzņēmums ir ar mūsdienīgu un inovācijās balstītu domāšanu. Tāpēc ir vērts izskatīt ekonomisko pamatojumu saules paneļu ieviešanai uzņēmumā.

Samaziniet izmaksas par elektroenerģiju

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir vērts domāt par saules paneļu uzstādīšanu, ir iespēja samazināt izdevumus par elektroenerģiju. Loģiski, ka ikviens uzņēmums vēlas lietot savus naudas resursus atbildīgi un nepārmaksāt ne par elektroenerģiju, ne citiem pakalpojumiem, jo ietaupītos līdzekļus vienmēr var ieguldīt uzņēmuma attīstībā. Izvēloties piemērotu saules paneļu risinājumu, iespējams panākt ievērojamu elektroenerģijas izmaksu samazinājumu. Īpaši būtiski tas var būt tiem uzņēmumiem, kuriem ir liels elektroenerģijas patēriņš.

Ieviesiet videi draudzīgu risinājumu

Vides jautājumi šajā gadsimtā ir viena no galvenajām aktualitātēm, jo tagad skaidri redzams, ka nevēlamas klimata pārmaiņas notiek. Tās nobremzēt vai novērst iespējams tikai, mainot cilvēku paradumus un ieviešot jaunus risinājumus, kuru skaitā ir arī saules enerģijas kā atjaunojamā un brīvi pieejamā resursa izmantošana tautsaimniecībā. 

Rūpējoties par vidi un veidojot “zaļu” uzņēmumu, noteikti ir būtiski pievērst uzmanību saules paneļiem, to pielietojumam un sniegtajiem ieguvumiem tieši jūsu uzņēmumā, lai īstenotu iespējami labākos un izdevīgākos energoapgādes risinājumus. Izmantojot saules paneļus, jūsu uzņēmumam ir iespēja samazināt savus radītos CO2 izmešus, kas ir būtisks solis, lai padarītu uzņēmumu videi draudzīgāku un sociāli atbildīgāku.

Palieliniet neatkarību no kopējā elektrotīkla

Saules paneļi būs tālredzīgs ieguldījums, lai padarītu uzņēmumu neatkarīgāku no kopējā elektrotīkla un tā cenu svārstībām. Kopā ar nozares speciālistiem varat izvērtēt, kā ilgtermiņā saules paneļi varētu ietekmēt uzņēmuma darbību, atrodot tieši jūsu vajadzībām un elektroenerģijas patēriņa paradumiem atbilstošāko risinājumu. Saules paneļu uzstādīšana var būt būtisks stūrakmens uzņēmuma ilgtermiņa attīstības stratēģijā.

SIA “Ignitis Latvija” ir pieredzējis un uzticams elektroenerģijas pārdevējs, kas piedāvā arī saules enerģijas iegādes pakalpojumus biznesa klientiem. Uzņēmums veic projekta izstrādi, īstenošanu un elektrostacijas jeb saules paneļu bezmaksas uzstādīšanu uz ēkas jumta vai zemes.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība Dienesta viesnīca (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) apkopēju (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasmes augstākā līmenī; • kompetences: pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2024.gada 4.jūlijam pl.12.00 personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv 64207148 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sporta centra “Kaimiņi” administratoru/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • piedalīties sporta centra darba organizēšanā un koordinēšanā; • koordionēt sporta centra telpu un āra laukuma izmantošanas laiku, nodrošināt apmeklētājus ar nepieciešamo informāciju un tehniskajiem līdzekļiem; • organizēt telpu nomas līgumu parakstīšanu; • piedalīties projektu izstrādāšanā un koordinēšanā; • piedalīties sporta, izklaides un kultūras pasākumos, nodrošināt sabiedrisko kārtību; • plānot un izpildīt sporta pasākumu budžetu un tāmes; • nodrošināt sporta centra inventāra iegādi un uzturēšanu; • piedalīties teritorijas labiekārtošanas darbos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • kompetences: iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; labas komunikācijas un sadarbības prasmes; augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā (pēc saskaņota grafika no pl.9:00 līdz pl.18:00, vai no pl.15:00 līdz pl.21:00); • pamatalgu pārbaudes laikā 700 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 711 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes sporta centra “Kaimiņi” administratora/-es amatam”, līdz 2024.gada 5.jūlijam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 25748882 vai 20364827. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri