Valmieras Ziņas

Kāpēc saules paneļi ir uzņēmumiem saistošs elektroenerģijas ieguves veids

Atjaunojamie resursi iegūst arvien nozīmīgāku lomu valstu tautsaimniecībās, saules enerģija ir viena no tām, uz ko tiek liktas lielas cerības, kā arī jau īstenoti nozīmīgi risinājumi, kas ļauj izmantot saules enerģijas sniegtās priekšrocības. Saules paneļi ir tas elements, kas spēj transformēt saules enerģiju cilvēkam noderīgā formā – elektroenerģijā. Saules paneļi kļūst arvien pieprasītāki izmantošanai gan lielākās mājsaimniecībās, gan uzņēmumos. Kāpēc tieši uzņēmumiem būtu ieteicams izvērtēt saules paneļu sniegtās iespējas un to lietderību, izmantojot savā uzņēmumā saules enerģiju? 

Kļūstiet par inovatīvu un sociāli atbildīgu uzņēmumu

Inovācijas un sociālā atbildība ir tās lietas, ko mūsdienīgs un uz izaugsmi balstīts uzņēmums nevar ignorēt, jo tas arī veido uzņēmuma tēlu gan sabiedrības, gan klientu, gan sadarbības partneru acīs. Saules paneļu uzstādīšana un saules enerģijas iekļaušana uzņēmuma darbībā noteikti ir solis nākotnē, kas agri vai vēlu būs jāsper ikvienam, jo globālā mērogā atjaunojamie resursi ieņems arvien būtiskāku lomu, kā arī no valstu pārvaldības puses tiks sekmēta šādu risinājumu ieviešana. Šāds solis tikai apliecinās, ka jūsu uzņēmums ir ar mūsdienīgu un inovācijās balstītu domāšanu. Tāpēc ir vērts izskatīt ekonomisko pamatojumu saules paneļu ieviešanai uzņēmumā.

Samaziniet izmaksas par elektroenerģiju

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ir vērts domāt par saules paneļu uzstādīšanu, ir iespēja samazināt izdevumus par elektroenerģiju. Loģiski, ka ikviens uzņēmums vēlas lietot savus naudas resursus atbildīgi un nepārmaksāt ne par elektroenerģiju, ne citiem pakalpojumiem, jo ietaupītos līdzekļus vienmēr var ieguldīt uzņēmuma attīstībā. Izvēloties piemērotu saules paneļu risinājumu, iespējams panākt ievērojamu elektroenerģijas izmaksu samazinājumu. Īpaši būtiski tas var būt tiem uzņēmumiem, kuriem ir liels elektroenerģijas patēriņš.

Ieviesiet videi draudzīgu risinājumu

Vides jautājumi šajā gadsimtā ir viena no galvenajām aktualitātēm, jo tagad skaidri redzams, ka nevēlamas klimata pārmaiņas notiek. Tās nobremzēt vai novērst iespējams tikai, mainot cilvēku paradumus un ieviešot jaunus risinājumus, kuru skaitā ir arī saules enerģijas kā atjaunojamā un brīvi pieejamā resursa izmantošana tautsaimniecībā. 

Rūpējoties par vidi un veidojot “zaļu” uzņēmumu, noteikti ir būtiski pievērst uzmanību saules paneļiem, to pielietojumam un sniegtajiem ieguvumiem tieši jūsu uzņēmumā, lai īstenotu iespējami labākos un izdevīgākos energoapgādes risinājumus. Izmantojot saules paneļus, jūsu uzņēmumam ir iespēja samazināt savus radītos CO2 izmešus, kas ir būtisks solis, lai padarītu uzņēmumu videi draudzīgāku un sociāli atbildīgāku.

Palieliniet neatkarību no kopējā elektrotīkla

Saules paneļi būs tālredzīgs ieguldījums, lai padarītu uzņēmumu neatkarīgāku no kopējā elektrotīkla un tā cenu svārstībām. Kopā ar nozares speciālistiem varat izvērtēt, kā ilgtermiņā saules paneļi varētu ietekmēt uzņēmuma darbību, atrodot tieši jūsu vajadzībām un elektroenerģijas patēriņa paradumiem atbilstošāko risinājumu. Saules paneļu uzstādīšana var būt būtisks stūrakmens uzņēmuma ilgtermiņa attīstības stratēģijā.

SIA “Ignitis Latvija” ir pieredzējis un uzticams elektroenerģijas pārdevējs, kas piedāvā arī saules enerģijas iegādes pakalpojumus biznesa klientiem. Uzņēmums veic projekta izstrādi, īstenošanu un elektrostacijas jeb saules paneļu bezmaksas uzstādīšanu uz ēkas jumta vai zemes.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri