Valmieras Ziņas

Kāpēc “Porsche Approved” mazlietoti auto ar garantiju ir izdevīgs ieguldījums?

Lasīšanas laiks: 4 min

Šogad leģendārais sporta auto zīmols Porsche svin 75 gadu jubileju un gluži kā toreiz, arī šodien Porsche automašīnas izteiksmīgi apvieno elegantu dizainu ar sportisku jaudu, neaizmirstot par jaunākajām tehnoloģijām. Tieši šo iemeslu dēļ Porsche ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem auto zīmoliem pasaulē, un mazlietoti auto ar garantiju no Porsche ir lieliska iespēja piepildīt sapni par Porsche par pieejamu cenu. Ja arī Tu vēlies piepildīt sapni par Porsche, turpini lasīt šo rakstu, kurā pastāstīsim sīkāk par “Porsche Approved” lietotajām automašīnām ar garantiju.

Kāpēc dot priekšroku tieši Porsche mazlietotiem auto ar garantiju?

  • Izdevīgs ieguldījums ar labu tālākpārdošanas vērtību. Mazlietoti auto no Porsche salona ir izdevīgāki nekā jauni Porsche auto, ļaujot Tev piepildīt sapni par Porsche par labu cenu. Salīdzinot ar citiem auto zīmoliem, Porsche automašīnas saglabā savu vērtību ilgu laiku, pateicoties augstajai uzbūves kvalitātei un prestižajai zīmola atpazīstamībai. Tieši tāpēc Porsche automašīnas ir izcils ieguldījums, kas strauji nezaudēs vērtību nākotnē.
  • Porsche automašīnas kalpo ilgi un uzticami. Porsche zīmola automašīnas izceļas ar augsto uzbūves kvalitāti un ilgo kalpošanas laiku. Turklāt Porsche mazlietoti auto no salona iziet cauri rūpīgai pārbaudei, garantējot to, ka arī nākamajam autovadītājam Porsche automašīna kalpos ilgi un uzticami.
  • Elegants dizains un sportiska jauda. Porsche zīmols ir pasaulslavens izsmalcinātā dizaina un iespaidīgās jaudas dēļ, kas ļauj patiesi izbaudīt ikkatru braucienu. Jāpiemin, ka Porsche automašīnās katrai detaļai ir pievērsta papildus uzmanība, un tieši tāpēc katram Porsche auto ir teicama manevrētspēja un elpu aizraujošs ātrums. Iegādājoties lietotu Porsche, arī Jūs varat kļūt par daļu no Porsche ģimenes.

Drošs ieguldījums, pateicoties 111 punktu pārbaudei

Salīdzinot ar jauniem auto no salona, lietoti auto ir maciņam draudzīgāka izvēle, tomēr nereti gadās sastapties ar krāpniekiem sludinājumu portālos, kuri cenšas “nomaskēt” automašīnas problēmas. Tieši tāpēc ir risks, ka tikko iegādāto auto teju uzreiz būs jāved uz servisu un lieki jātērējas remontam.

Porsche piedāvājumā ir tikai pārbaudīti lietoti auto, kuri ir izgājuši cauri Porsche striktajai 111 punktu pārbaudes procedūrai. Porsche tehniķi pārbauda ikkatras automašīnas tehnisko stāvokli, funkcionalitāti, kā arī dokumentāciju un pilnu vēsturi, lai izslēgtu jebkādu problēmu klātesamību. Šajā procesā tiek pārbaudīts patiesais nobraukums, dzinēja stāvoklis, drošības funkciju darbība, borta datora funkcionalitāte, kā arī piedziņas sistēma, riepas, diski un citas nozīmīgas detaļas. Tieši tāpēc “Porsche Approved” mazlietoti auto no salona ir gudrs ieguldījums, kas kalpos ilgi un uzticami.

Uzmanīgi sagatavoti mazlietoti auto ar garantiju pārdošanai

Ja tomēr pārbaudes laikā Porsche tehniķi identificē kādu problēmu ar automobili, tad nekavējoties tiek veikts remonts, izmantojot oriģinālās Porsche rezerves daļas. Turklāt automašīnas sagatavošanas procesā tiek pievērsta pastiprināta uzmanība automašīnas vizuālajam stāvoklim, jo kā zināms, tieši tā ir auto vizītkarte. Šo un daudz citu iemeslu dēļ “Porsche Approved” lietotie auto ir uzticamākie lietotie auto tirgū.

Jūsu sirdsmieram: “Porsche Approved” garantija

“Porsche Approved” garantija ir viena no galvenajām priekšrocībām, ko iegūsiet, iegādājoties lietotu automašīnu no Porsche salona. Porsche “apstiprinātajām” mazlietotajām automašīnām ir vismaz 12 mēnešu garantija, kas attiecas uz visām detaļām, kā arī nodrošina tādu pašu drošības līmeni kā Porsche jauno mašīnu garantija. Turklāt “Porsche Approved” garantija ļaus Jums izbaudīt ikkatru braucienu ar Porsche, neraizējoties par dārgu servisa apmeklējumu.

Visi lietotie auto no Porsche salona ir aprīkoti ar unikālo “Porsche Assistance”, kas garantēs atbalsta pakalpojumus avārijas vai zādzības gadījumā. Tieši tāpēc mazlietoti auto ar garantiju no Porsche salona ir izdevīgs ieguldījums, kas ļaus Jums izbaudīt Porsche automašīnu sniegtās priekšrocības, saglabājot sirdsmieru.

Mūsdienīga izvēle: lietoti elektroauto un lietoti hibrīdauto

Porsche elektroauto un hibrīdauto ir ne tikai ekonomiski, bet arī jaudīgi un eleganti. Apvienojot jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības ar Porsche DNA, Porsche ir izstrādājis vairākus hibrīdauto un elektroauto modeļus, sākot no ģimeniskā Cayenne hibrīda līdz sportiskajam Taycan elektoauto. ”Porsche Approved” piedāvājumā ir pieejami arī mazlietoti elektroauto un mazlietoti hibrīdauto, un šo modeļu veiktspēja arī tiek pārbaudīta ar īpaši pielāgotu 111 punktu pārbaudi.

Porsche lietoti auto Rīgā – kur ir plašākais piedāvājums?

Porsche centrā Krasta ielā 54 ir plašākais Porsche lietotu auto sortiments Rīgā, kur varēsiet atrast gan tradicionālos Porsche modeļus, gan elektroauto un hibrīdauto modeļus. Turklāt mazlietoti auto ar garantiju no Porsche centra Rīgā iziet cauri striktajai 111 punktu pārbaudei, lai nodrošinātu to, ka automašīna ir perfektā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Neatliec un piepildi sapni par Porsche jau tagad  – apmeklē Porsche centru Rīgā vai ienāc Porsche.lv! Porsche centra speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko Porsche modeli, kā arī pastāstīs sīkāk par plašajām finansēšanas iespējām.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri