Valmieras Ziņas

Kāpēc “Porsche Approved” mazlietoti auto ar garantiju ir izdevīgs ieguldījums?

Lasīšanas laiks: 4 min

Šogad leģendārais sporta auto zīmols Porsche svin 75 gadu jubileju un gluži kā toreiz, arī šodien Porsche automašīnas izteiksmīgi apvieno elegantu dizainu ar sportisku jaudu, neaizmirstot par jaunākajām tehnoloģijām. Tieši šo iemeslu dēļ Porsche ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem auto zīmoliem pasaulē, un mazlietoti auto ar garantiju no Porsche ir lieliska iespēja piepildīt sapni par Porsche par pieejamu cenu. Ja arī Tu vēlies piepildīt sapni par Porsche, turpini lasīt šo rakstu, kurā pastāstīsim sīkāk par “Porsche Approved” lietotajām automašīnām ar garantiju.

Kāpēc dot priekšroku tieši Porsche mazlietotiem auto ar garantiju?

  • Izdevīgs ieguldījums ar labu tālākpārdošanas vērtību. Mazlietoti auto no Porsche salona ir izdevīgāki nekā jauni Porsche auto, ļaujot Tev piepildīt sapni par Porsche par labu cenu. Salīdzinot ar citiem auto zīmoliem, Porsche automašīnas saglabā savu vērtību ilgu laiku, pateicoties augstajai uzbūves kvalitātei un prestižajai zīmola atpazīstamībai. Tieši tāpēc Porsche automašīnas ir izcils ieguldījums, kas strauji nezaudēs vērtību nākotnē.
  • Porsche automašīnas kalpo ilgi un uzticami. Porsche zīmola automašīnas izceļas ar augsto uzbūves kvalitāti un ilgo kalpošanas laiku. Turklāt Porsche mazlietoti auto no salona iziet cauri rūpīgai pārbaudei, garantējot to, ka arī nākamajam autovadītājam Porsche automašīna kalpos ilgi un uzticami.
  • Elegants dizains un sportiska jauda. Porsche zīmols ir pasaulslavens izsmalcinātā dizaina un iespaidīgās jaudas dēļ, kas ļauj patiesi izbaudīt ikkatru braucienu. Jāpiemin, ka Porsche automašīnās katrai detaļai ir pievērsta papildus uzmanība, un tieši tāpēc katram Porsche auto ir teicama manevrētspēja un elpu aizraujošs ātrums. Iegādājoties lietotu Porsche, arī Jūs varat kļūt par daļu no Porsche ģimenes.

Drošs ieguldījums, pateicoties 111 punktu pārbaudei

Salīdzinot ar jauniem auto no salona, lietoti auto ir maciņam draudzīgāka izvēle, tomēr nereti gadās sastapties ar krāpniekiem sludinājumu portālos, kuri cenšas “nomaskēt” automašīnas problēmas. Tieši tāpēc ir risks, ka tikko iegādāto auto teju uzreiz būs jāved uz servisu un lieki jātērējas remontam.

Porsche piedāvājumā ir tikai pārbaudīti lietoti auto, kuri ir izgājuši cauri Porsche striktajai 111 punktu pārbaudes procedūrai. Porsche tehniķi pārbauda ikkatras automašīnas tehnisko stāvokli, funkcionalitāti, kā arī dokumentāciju un pilnu vēsturi, lai izslēgtu jebkādu problēmu klātesamību. Šajā procesā tiek pārbaudīts patiesais nobraukums, dzinēja stāvoklis, drošības funkciju darbība, borta datora funkcionalitāte, kā arī piedziņas sistēma, riepas, diski un citas nozīmīgas detaļas. Tieši tāpēc “Porsche Approved” mazlietoti auto no salona ir gudrs ieguldījums, kas kalpos ilgi un uzticami.

Uzmanīgi sagatavoti mazlietoti auto ar garantiju pārdošanai

Ja tomēr pārbaudes laikā Porsche tehniķi identificē kādu problēmu ar automobili, tad nekavējoties tiek veikts remonts, izmantojot oriģinālās Porsche rezerves daļas. Turklāt automašīnas sagatavošanas procesā tiek pievērsta pastiprināta uzmanība automašīnas vizuālajam stāvoklim, jo kā zināms, tieši tā ir auto vizītkarte. Šo un daudz citu iemeslu dēļ “Porsche Approved” lietotie auto ir uzticamākie lietotie auto tirgū.

Jūsu sirdsmieram: “Porsche Approved” garantija

“Porsche Approved” garantija ir viena no galvenajām priekšrocībām, ko iegūsiet, iegādājoties lietotu automašīnu no Porsche salona. Porsche “apstiprinātajām” mazlietotajām automašīnām ir vismaz 12 mēnešu garantija, kas attiecas uz visām detaļām, kā arī nodrošina tādu pašu drošības līmeni kā Porsche jauno mašīnu garantija. Turklāt “Porsche Approved” garantija ļaus Jums izbaudīt ikkatru braucienu ar Porsche, neraizējoties par dārgu servisa apmeklējumu.

Visi lietotie auto no Porsche salona ir aprīkoti ar unikālo “Porsche Assistance”, kas garantēs atbalsta pakalpojumus avārijas vai zādzības gadījumā. Tieši tāpēc mazlietoti auto ar garantiju no Porsche salona ir izdevīgs ieguldījums, kas ļaus Jums izbaudīt Porsche automašīnu sniegtās priekšrocības, saglabājot sirdsmieru.

Mūsdienīga izvēle: lietoti elektroauto un lietoti hibrīdauto

Porsche elektroauto un hibrīdauto ir ne tikai ekonomiski, bet arī jaudīgi un eleganti. Apvienojot jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības ar Porsche DNA, Porsche ir izstrādājis vairākus hibrīdauto un elektroauto modeļus, sākot no ģimeniskā Cayenne hibrīda līdz sportiskajam Taycan elektoauto. ”Porsche Approved” piedāvājumā ir pieejami arī mazlietoti elektroauto un mazlietoti hibrīdauto, un šo modeļu veiktspēja arī tiek pārbaudīta ar īpaši pielāgotu 111 punktu pārbaudi.

Porsche lietoti auto Rīgā – kur ir plašākais piedāvājums?

Porsche centrā Krasta ielā 54 ir plašākais Porsche lietotu auto sortiments Rīgā, kur varēsiet atrast gan tradicionālos Porsche modeļus, gan elektroauto un hibrīdauto modeļus. Turklāt mazlietoti auto ar garantiju no Porsche centra Rīgā iziet cauri striktajai 111 punktu pārbaudei, lai nodrošinātu to, ka automašīna ir perfektā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Neatliec un piepildi sapni par Porsche jau tagad  – apmeklē Porsche centru Rīgā vai ienāc Porsche.lv! Porsche centra speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko Porsche modeli, kā arī pastāstīs sīkāk par plašajām finansēšanas iespējām.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā palīgstrādnieku (Ipiķu pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā esošo Pašvaldības īpašumu un dzīvojamo māju, to teritoriju vispārējo saimniecisko uzturēšanu un remontdarbus; • veikt ikdienas saimnieciskos darbus Pārvaldes Ipiķu pagasta teritorijā; • veikt teritorijas labiekārtošanas un uzturēšanas darbus t.sk. pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • uzraudzīt un apkopt apkures iekārtas; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • spēja patstāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā; • stabilu atalgojumu EUR 620 pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz rujienasapvieniba@valmierasnovads.lv vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums palīgstrādnieka amatam”, līdz 2023.gada 4.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Papardes, Ipiķi, Ipiķu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-10-04

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienība “Varavīksne” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā izglītības psihologu (profesijas kods 2634 03) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • konsultēt pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus audzēkņa psiholoģisko problēmu gadījumos; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem gadījumos, ja izglītojamais tiek nosūtīts uz valsts vai pašvaldības pedagoģiski medicīnisko komisiju vai saņem izglītības iestādes atbalsta komisijas palīdzību, kā arī normatīvajos aktos paredzētajos gadījumos vai pēc vecāku rakstiska pieprasījuma; • sniegt atbalstu izglītojamajiem adaptācijas procesā; • kārtot dokumentāciju atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām; un ja Tev ir: • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam, kā arī ir reģistrēts Psihologu reģistrā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām • izglītības jomu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana; • mācību un audzināšanas darba satura pārzināšana; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci. mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilnu darba likmi; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienībā “Varavīksne”; Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi Iestādes lietvedei (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Psihologa/-es amatam”. Tālrunis informācijai: 64281559 (lietvede). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā pedagogu karjeras konsultantu (profesijas kods 2359 15) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese; Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt karjeras izglītības programmas izstrādi, pasākumu plānošanu un īstenošanu; • konsultēt, informēt un izglītot izglītojamos karjeras veidošanas jautājumos; • nodrošināt informācijas pieejamību karjeras virziena izvēlei; • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos; • veikt pētniecisko un metodisko darbu; • koordinēt, organizēt un vadīt karjeras attīstības atbalsta pasākumus dažādām mērķa grupām; • veidot dokumentāciju karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai; • iesaistīties Iestādes attīstības mērķu un uzdevumu īstenošanā, kā arī Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • bakalaura vai maģistra grāds karjeras konsultanta profesionālajā kvalifikācijā, vai augstākā pedagoģiskā izglītība un profesionālās kompetences pilnveides programma “Pedagogs – karjeras konsultants ar individuālās konsultēšanas tiesībām” (karjeras konsultanta B programma vismaz 72 stundu apjomā); • tiesības sniegt individuālās karjeras konsultācijas (maģistra grāds karjeras konsultēšanā vai iegūts individuālās karjeras konsultēšanas sertifikāts); • vēlama pieredze karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu organizēšanā un vadīšanā; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: augsta saskarsmes kultūra, pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu, precizitāte, analītiskās un organizatoriskās prasmes; • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • nepilna vai pilna darba slodze – 1.-12.klasēm; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • iespēju strādāt dinamiskā vidē Valmieras 2.vidusskolā. Profesionālās darbības aprakstu (CV) gaidīsim līdz 2023.gada 2.oktobrim iesniedzot personīgi skolā (adrese: Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: v2v@valmiera.edu.lv. Pieteikums iesniedzams ar norādi “Pedagoga karjeras konsultanta/-es vakancei”. Tālrunis informācijai: 64207543 (direktora vietnieks), 64207163 (direktors). Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS KARJERAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-02

Mūsu partneri