Valmieras Ziņas

Kāpēc izvēlēties mākslīgā akmens palodzes

Lasīšanas laiks: 3 min

Palodzes ir it kā nemanāms, bet tajā pašā laikā ļoti būtisks mājas interjera elements, par kuru mājokļa būvniecības vai remonta laikā vajadzētu padomāt īpaši, izvēloties piemērotāko materiālu, no kā izgatavot palodzes. Arvien lielāku popularitāti līdzās tradicionālajām plastikāta palodzēm iegūst palodzes tieši no mākslīgā akmens. Tāpēc apskatīsim būtiskākos aspektus, kāpēc ir vērts dot priekšroku mākslīgā akmens palodzēm.

Mākslīgais akmens pielāgojas jūsu vajadzībām

Par mākslīgo akmeni tiek saukts uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, ko ar lieliem panākumiem izmanto virtuvju un vannasistabu aprīkošanā, izgatavojot kvalitatīvas letes, virsmas un citus elementus. Bet mākslīgā akmens īpašības ļauj to izmantot tiešām plaši, palodzes ir viens no mājokļu elementiem, kas kļūst arvien pieprasītāks, jo spēj sniegt daudzas priekšrocības. 

Būtiskākā no tām ir iespēja izgatavot mājoklim un lietotāju vajadzībām pilnībā pielāgotu palodzi, jo mākslīgais akmens veidojams jebkādā formā un izmērā, kā arī pieejamas neierobežotas dizaina un krāsu iespējas. Tas ir materiāls, kas tiešām pielāgojas lietotāja vajadzībām, tāpēc nav jābaidās izteikt savas vēlmes attiecībā uz interjeru logu zonā. Veiksmīgi iespējams realizēt arī nestandarta projektus un izgatavot tādas palodzes, kādas katalogos un interjera žurnālos varbūt neredzēsiet.

Mākslīgais akmens ir ar augstu fizisko un ķīmisko izturību

Mākslīgā akmens viena no galvenajām īpašībām ir tā ļoti augstā izturība gan pret fiziskiem bojājumiem un svaru, gan pret ķīmiskām vielām un šķidrumiem, jo šis materiāls ir blīvs un neporains, tas neļauj nekam iesūkties virsmā un radīt bojājumus vai mazināt kvalitāti. 

Palodzes ir tās virsmas, kas var gan stāvēt pavisam tukšas, gan būt pamatīgi noslogotas. Biežāk ir otrai variants, jo uz palodzes stāv daudz telpaugu, varbūt pat ierīkots neliels dārziņš, tur var atrasties vāzes, dažādi interjera priekšmeti. Nereti palodzes tiek izmantotas kā plaukti, liekot uz tām grāmatas un citas mantas. Tāpēc izturība ir ļoti nozīmīgs faktors, kas nosver svaru kausus par labu mākslīgā akmens palodzēm.

Vairs nekāda pelējuma uz palodzēm

Pelējums uz palodzes ir izplatīta problēma, ar ko cīnās ļoti daudzās mājās. Pelējums nav tikai kosmētisks defekts, bet gan drauds veselībai, tāpēc tas ir vēl viens nopietns iemesls, kāpēc aprīkot telpas ar mākslīgā akmens palodzēm, jo tās ir pilnībā pasargātas no pelējuma.

Palodzes virsma nemitīgi ir pakļauta mazākai vai lielākai mitruma ietekmei no telpaugiem un kondensāta. Pēc kāda laika tas var atstāt nevēlamas sekas, no kurām viena ir pelējums. Mākslīgais akmens ir tik blīvs un neporains materiāls, ka tajā neiesūcas nekādi šķidrumi, mitrums neietekmē tā kvalitāti, izskatu vai stiprību. 

Viegli kopjams un higiēnisks

Ņemot vērā, ka mākslīgais akmens ir blīvs, to neietekmē mitrums un tas ir izturīgs pret bojājumiem, šāda materiāla palodzes ir ļoti viegli kopt un uzturēt labā stāvoklī. Palodzi viegli var notīrīt ar jebkuru mājsaimniecības līdzekli, nodrošinot augstākos higiēnas standartus. Ja mājā palodžu ir daudz, tad viegla kopšana ir būtisks faktors. Protams, jāpiemin arī tas, ka šis materiāls ir silts un taustei patīkams, kas arī nav mazsvarīgi.

Mākslīgais akmens ir izvēle mūžam

Salīdzinot ar plastikāta palodzēm, protams, mākslīgā akmens palodzes izmaksās dārgāk, bet ilgtermiņā tas būs nozīmīgs ieguldījums gan mājokļa interjerā, gan funkcionalitātē, jo šādas palodzes uzticami kalpos vairākas desmitgades, nezaudējot ne savu labo izskatu, ne kvalitāti. 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri