Valmieras Ziņas

Kāpēc izvēlēties mākslīgā akmens palodzes

Palodzes ir it kā nemanāms, bet tajā pašā laikā ļoti būtisks mājas interjera elements, par kuru mājokļa būvniecības vai remonta laikā vajadzētu padomāt īpaši, izvēloties piemērotāko materiālu, no kā izgatavot palodzes. Arvien lielāku popularitāti līdzās tradicionālajām plastikāta palodzēm iegūst palodzes tieši no mākslīgā akmens. Tāpēc apskatīsim būtiskākos aspektus, kāpēc ir vērts dot priekšroku mākslīgā akmens palodzēm.

Mākslīgais akmens pielāgojas jūsu vajadzībām

Par mākslīgo akmeni tiek saukts uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, ko ar lieliem panākumiem izmanto virtuvju un vannasistabu aprīkošanā, izgatavojot kvalitatīvas letes, virsmas un citus elementus. Bet mākslīgā akmens īpašības ļauj to izmantot tiešām plaši, palodzes ir viens no mājokļu elementiem, kas kļūst arvien pieprasītāks, jo spēj sniegt daudzas priekšrocības. 

Būtiskākā no tām ir iespēja izgatavot mājoklim un lietotāju vajadzībām pilnībā pielāgotu palodzi, jo mākslīgais akmens veidojams jebkādā formā un izmērā, kā arī pieejamas neierobežotas dizaina un krāsu iespējas. Tas ir materiāls, kas tiešām pielāgojas lietotāja vajadzībām, tāpēc nav jābaidās izteikt savas vēlmes attiecībā uz interjeru logu zonā. Veiksmīgi iespējams realizēt arī nestandarta projektus un izgatavot tādas palodzes, kādas katalogos un interjera žurnālos varbūt neredzēsiet.

Mākslīgais akmens ir ar augstu fizisko un ķīmisko izturību

Mākslīgā akmens viena no galvenajām īpašībām ir tā ļoti augstā izturība gan pret fiziskiem bojājumiem un svaru, gan pret ķīmiskām vielām un šķidrumiem, jo šis materiāls ir blīvs un neporains, tas neļauj nekam iesūkties virsmā un radīt bojājumus vai mazināt kvalitāti. 

Palodzes ir tās virsmas, kas var gan stāvēt pavisam tukšas, gan būt pamatīgi noslogotas. Biežāk ir otrai variants, jo uz palodzes stāv daudz telpaugu, varbūt pat ierīkots neliels dārziņš, tur var atrasties vāzes, dažādi interjera priekšmeti. Nereti palodzes tiek izmantotas kā plaukti, liekot uz tām grāmatas un citas mantas. Tāpēc izturība ir ļoti nozīmīgs faktors, kas nosver svaru kausus par labu mākslīgā akmens palodzēm.

Vairs nekāda pelējuma uz palodzēm

Pelējums uz palodzes ir izplatīta problēma, ar ko cīnās ļoti daudzās mājās. Pelējums nav tikai kosmētisks defekts, bet gan drauds veselībai, tāpēc tas ir vēl viens nopietns iemesls, kāpēc aprīkot telpas ar mākslīgā akmens palodzēm, jo tās ir pilnībā pasargātas no pelējuma.

Palodzes virsma nemitīgi ir pakļauta mazākai vai lielākai mitruma ietekmei no telpaugiem un kondensāta. Pēc kāda laika tas var atstāt nevēlamas sekas, no kurām viena ir pelējums. Mākslīgais akmens ir tik blīvs un neporains materiāls, ka tajā neiesūcas nekādi šķidrumi, mitrums neietekmē tā kvalitāti, izskatu vai stiprību. 

Viegli kopjams un higiēnisks

Ņemot vērā, ka mākslīgais akmens ir blīvs, to neietekmē mitrums un tas ir izturīgs pret bojājumiem, šāda materiāla palodzes ir ļoti viegli kopt un uzturēt labā stāvoklī. Palodzi viegli var notīrīt ar jebkuru mājsaimniecības līdzekli, nodrošinot augstākos higiēnas standartus. Ja mājā palodžu ir daudz, tad viegla kopšana ir būtisks faktors. Protams, jāpiemin arī tas, ka šis materiāls ir silts un taustei patīkams, kas arī nav mazsvarīgi.

Mākslīgais akmens ir izvēle mūžam

Salīdzinot ar plastikāta palodzēm, protams, mākslīgā akmens palodzes izmaksās dārgāk, bet ilgtermiņā tas būs nozīmīgs ieguldījums gan mājokļa interjerā, gan funkcionalitātē, jo šādas palodzes uzticami kalpos vairākas desmitgades, nezaudējot ne savu labo izskatu, ne kvalitāti. 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri