Valmieras Ziņas

Kāpēc Garmin pulksteņi gadu gaitā nav zaudējuši savu popularitāti?

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsdienu pasaule pārsteidz ar jaunām tehnoloģijām, un vēl nesen neticamais un nesasniedzamais šodien ir kļuvis par ikdienu. Straujā tehnoloģiju attīstība iespaido arī rokas pulksteņus – pazīstamu un plaši izplatītu aksesuāru, kas pieder gandrīz ikvienam. Ja agrāk pulksteni izmantoja tikai precīzai laika noteikšanai, tad tagad tas funkciju ziņā var konkurēt pat ar datoru.

Jebkura viedaksesuāra – vai tas būtu tālrunis, rokas pulkstenis vai planšetdators – galvenais uzdevums ir vienkāršot ikdienas darbus un ietaupīt mūsu laiku. Katru gadu tirgū parādās desmitiem jaunu vadošo zīmolu viedpulksteņu, kas savstarpēji konkurē ar arvien inovatīvākām funkcijām un uzlabotu sīkrīku veiktspēju. Viena no viedpulksteņu tirgus līderkompānijām ir Garmin, un diez vai ir kāds, kas nav dzirdējis šī zīmola nosaukumu. Garmin pārliecinoši saglabā līderpozīcijas, jo katrs šīs kompānijas viedpulksteņa modelis ir vesels visums, kas ļauj pārvērst sportošanu arī par izklaidi. Ja vēl neesat lepns Garmin viedpulksteņa īpašnieks, ir pienācis laiks izdarīt pareizu izvēli un apsvērt šāda pulksteņa iegādi.

Garmin pulksteņi ir ideāli piemēroti gan valkāšanai ikdienā, gan treniņiem; tam ir daudz pieejamo funkciju un nepārspējams dizains. Aktīva dzīvesveida entuziastiem šis aksesuārs ir būtisks palīgs ikdienā, galvenokārt palīdzot saglabāt līdzsvaru starp fizisko slodzi un pašsajūtas uzlabošanu. Garmin pulksteņi sniedz nepieciešamo informāciju par aerobo un anaerobo slodzi, palīdz uzraudzīt miega kvalitāti un ilgumu, kā arī fiksē pulsa izmaiņas. Šie pamatrādītāji palīdz ne tikai pielāgot treniņu plānu, bet arī sekot veselības stāvoklim.

Galvenā unikālā Garmin vērtība ir VO2 Max – fiziskās sagatavotības un izturības raksturotājs. VO2 Max uzrāda maksimālo skābekļa daudzumu, kas pieejams aerobās enerģijas ražošanai un ir atkarīgs no dzimuma, vecuma un svara. Garmin pulksteņi spēj arī novērtēt treniņa efektivitāti un sniegt datus par pulsa zonām.

Pamatojoties uz treniņu datiem, Garmin pulksteņi izstrādā prognozes un padomus par jūsu nākamo treniņu, kas ļauj sekot progresam un uzlabot sniegumu. Lielākajai daļai Garmin pulksteņu ir pieejams plašs sporta profilu klāsts, no kuriem varat izvēlēties sev nepieciešamos. Tie, kas vēl nejūtas kā sportisti, var izmantot pulksteni, lai saskaitītu dienā nostaigātos soļus, kopējo attālumu un pārvarēto augstumu, savukārt daudzie logrīki palīdz sekot līdzi laika apstākļiem, gaidāmajiem notikumiem kalendārā un brīdinājumiem savienotajā tālrunī.

Lai izvēlētos personalizētāko un piemērotāko modeli, pirms pirkšanas iesakām pārdomāt savas vajadzības, noteiktu funkciju nepieciešamību un vēlmes attiecībā uz pulksteņa dizainu. Garmin pulksteņiem ir tik plašs pielietojuma veidu klāsts, ka pat visprasīgākais pircējs atradīs sev vajadzīgo. Garmin pulksteņi nozīmē ieguldījumu kvalitatīvā, izturīgā un daudzfunkcionālā aksesuārā, kas kalpos gadiem ilgi. Lai kādu modeli jūs izvēlētos, tas vienmēr būs pareizais, jo Garmin vārds jau sen saistās ar nepārspētu kvalitāti un labu gaumi.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri