Valmieras Ziņas

Kāda materiāla mēbeles labāk izvēlēties?

Lasīšanas laiks: 3 min

Mēbeļu materiālam ir liela nozīme. Protams, izvēloties jaunas mēbeles, ir vēlme, lai tās labi izskatītos, atbilstu gan jūsu gaumei, gan jūsu mājvietas interjeram, tomēr nedrīkst aizmirst arī par materiālu. Dažreiz labāk izvēlēties piemērotāku materiālu, nevis vadīties tikai pēc dizaina.

Kāda materiāla dārza mēbeles labāk izvēlēties?

Dārza vai balkona mēbeļu izvēle ir svarīga. Šīm mēbelēm ir jāiztur daudz vairāk nekā mēbelēm telpās. Dārzā, uz terases vai uz balkona mēbeles tiek pakļautas laikapstākļiem, piemēram, lietum, sniegam, vējam vai salam. Tieši tāpēc ir svarīgi izvēlēties atbilstošu dārza mēbeļu materiālu, lai mēbeles kalpotu daudz ilgāk, neizbalētu krāsas vai tās nedeformētos. Atbilstoša materiāla dārza galds tev kalpos daudzus gadus. Tieši tāpēc ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību materiālam, kad izvēlies dārza mēbeles.

Metāla mēbeles dārzam ir labas tāpēc, ka tās ir stabilas un ļoti izturīgas. Metāla dārza mēbelēm nespēj kaitēt nekādi laikapstākļi – tās izskatīsies kā jaunas arī pēc vairākiem gadiem. Tomēr metāls nav pats ideālākais materiāls, jo tas ir ciets – metāla dīvānā nebūs ērta sēdēšana bez matračiem vai spilveniem. Kā arī metāls mēdz saulē uzkarst vai vēsuma būs ļoti auksts, un smiltīs vai zālē metāla mēbeles būs par smagu un atstās nospiedumus.

Plastmasas mēbeles ir vieglākas par metāla mēbelēm, un tās ir vieglāk pārvietojamas, kā arī to cenas ir ļoti dažādas. Plastmasas mēbeles ir ļoti viegli kopt, un dārza mēbeles ir jātīra daudz biežāk, kā telpu mēbeles. Tomēr plastmasa nav tik izturīgs materiāls, kā metāls vai koks, tāpēc plastmasas mēbeles var ātrāk saplīst, kā arī ziemas laikā šīs mēbeles nevar atstāt ārā – tāpēc ir nepieciešama vieta, kur šīs mēbeles var glabāt ziemas laikā.

Koks ir klasisks mēbeļu materiāls – ne tikai dārza mēbelēm, bet arī istabas mēbelēm. Ja vēlies dārzā koka mēbeles, tad atceries, ka tās būs regulāri jāatjauno ar kādu aizsargkārtu vai speciālo pārklājumu, lai tās saglabātu savu izskatu ilgāku laiku.

Savukārt dažādas pītās dārza mēbeles, piemēram, no bambusa vai rotangpalmas, ir ļoti ērtas un ergonomiskas. Tajās noteikti būs daudz ērtāk, kā metāla mēbelēs, kā arī pinums ir elpojošs, tāpēc karstā laikā nebūs tik karsti. Tomēr pinumu spraudziņās daudz vieglāk uzkrājas smiltis, putekļi vai dažādi kukaiņi, tāpēc šo mēbeļu tīrīšana nav tik vienkārša.

Kāda materiāla istabas mēbeles izvēlēties?

Tā kā istabā lietus vai sniegs tavas mēbeles neskars, tad ar istabas mēbelēm ir daudz vienkāršāk, tomēr materiālam tāpat ir jāpievērš uzmanība. Piemēram, laba un stabila gulta ir svarīga labai miega kvalitātei. Tieši tāpēc koka gultas rāmis būs lieliska izvēle. Tomēr droši var izvēlēties dažādu materiālu mēbeles. Vannas istabā koka mēbeles nebūs tik laba izvēle, jo mitruma ietekmē koks var deformēties. Tāpēc vannasistabā daudz piemērotākas būs plastmasas mēbeles.

 

Uzmanīgi ar stikla mēbelēm – galdiem vai plauktiem. Stikls ir visai nepateicīgs materiāls, uz kura var redzēt ikkatru puteklīti un pirkstu nospiedumu. Tāpēc stikla galds nebūs tā labākā izvēle, ja tev ir mazi bērni vai mājdzīvnieki, jo šis galds būs nemitīgi jātīra, lai tas labi izskatītos.

Mūsdienu modernie materiāli spēj izskatīties lieliski. Plastmasas mēbeles var izskatīties gluži kā īsts koks, tāpēc tagad tu vari izvēlēties telpai atbilstoša materiāla mēbeles, kas izskatās lieliski.

 

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri