Valmieras Ziņas

Kā tehnoloģijas mainījušās intīmpreces?

Lasīšanas laiks: 5 min

Mūsdienās pasaule mainās ārkārtīgi strauji. Kopš interneta parādīšanās ikviens jauninājums izplatās ļoti īsā laika posmā – tāpēc par jebkuru izgudrojumu, neatkarīgi no vietas, kur tas ir radīts, uzzinām uzreiz. Apkārt esošās tehnoloģijas nepārtraukti attīstās. Pie tam šis process šobrīd norisinās ātrāk nekā jebkad, un arī mūsu intīmās dzīves nav izņēmums. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kādas ir jaunākās tendences intīmo preču tehnoloģiju jomā. 

Lora di Karlo skandāls, kas pārsteidza

Iespējams, ka esat dzirdējuši par pārsteidzošo notikumu pasaulē lielākajā elektronikas izstādē. Proti, kompānija Lora di Karlo bija izstādes balvas ieguvēja, kas pēcāk savu balvu turpat arī pazaudēja. Šāda situācija skaidrojama ar to, ka uzņēmums pamatā izgatavo seksa rotaļlietas, un pēc balvas pasniegšanas žūrija savu lēmumu pēkšņi mainīja, paziņojot, ka šādām “izvirtībām” izstādē nav vietas. Uzņēmuma un izstādes apmeklētāju dusmas nepalika nesadzirdētas – organizatori nosūtīja oficiālu ielūgumu uz izstādi nākamajā gadā, kurā pirmo reizi tika ieviesta arī seksa rotaļlietu kategorijas vērtēšana. Lai gan šādu preču vēsture ir teju 30 tūkstošus gadu sena, pagāja vēl tūkstošiem gadu, pirms tika radītas tādas inovācijas, kādas pazīstam šodien. Kompānija Lora di Karlo guva panākumus – viņu radītā seksa rotaļlieta tika atzīta par labāko sieviešu vibratoru, kas īpaši pielāgots sievietes anatomijai un atbilst augstāko tehnoloģiju standartiem. 

Vēl mazliet par Lora di Karlo!

Laika gaitā zīmols Lora di Karlo kļuvis tik atpazīstams, ka šobrīd ir viens no vadošajiem industrijā – diktējot modi visiem pārējiem. Ja ir kāds, kura inovācijas nozarē gaida visi, tad tas ir Lora di Karlo. Vēl kāds ļoti moderns šo ražotāju produkts ir Onda. Kaut arī vizuāli tas atgādina vīriešu dzimumorgānu, tas gluži nav parasts vibrators, jo pat nevibrē. Tomēr testu rezultāti ir neapstrīdami – šai rotaļlietai vajadzētu pārsniegt visu lietotāju gaidas!Tā kā uzņēmums fokusējas uz sieviešu auditoriju, visas nianses un augstākā līmeņa inženiertehniskie risinājumi ir īpaši pielāgoti daiļā dzimuma pārstāvēm. Rotaļlietas ģenialitāte slēpjas mikro robotikā. Pateicoties tā unikālajām īpašībām un formai, Onda ļoti labi pielāgojas sievietes ķermenim un daudz precīzāk un spēcīgāk stimulē sievietes “G” punktu. Pēc pašu izstrādātāju domām, tā ir pati efektīvākā un daudzpusīgākā seksa rotaļlieta savā kategorijā. 

Turpretim, ja meklējat ko līdzīgu tepat, iesakām aplūkot https://supersex.lv/product-marks/womanizer/. Šī rotaļlieta, kas tāpat kā Onda radīta īpaši sievietēm, sniegs orgasmu pat tām, kurām tas tik viegli neizdodas!

Virtuālā realitāte centīsies pārspēt īsto

Pēdējos gados izklaides industrijā aizvien vairāk vērojama tendence iekļaut virtuālo realitāti savos piedāvājumos. Datorspēles šajā jomā ir guvušas vislielākos panākumus. Bet arī kino, animācija un erotisko filmu industrija cenšas pielāgoties – radot arvien inovatīvākas virtuālās realitātes ierīces, kas spēs sniegt seksuālu apmierinājumu un ļaus piedzīvot baudas virsotnes. Lai gan lielākajai daļai šo ierīču ir relatīvi ierobežota lietojamība un parasti tās ir vairāk piemērotas vīriešiem, ir arī vairākas seksa rotaļlietas, kas izmanto virtuālās realitātes telpu sievietes priekam! Rotaļlietas darbojas kopā ar virtuālās realitātes palīglīdzekļiem, tā saucamajām brillēm. Personai jāieslēdz attiecīgais saturs, un rotaļlieta pielāgosies tam, kas redzams ekrānā. 

Lietotāji kļūs vēl informētāki

Uzņēmumiem un individuālajiem lietotājiem mūsdienās ir piekļuve tādam informācijas apjomam, ka izdomāt un realizēt veiksmīgus projektu ir vieglāk nekā jebkad. Tas nav nekāds noslēpums – ja vien ir vēlēšanās, iespējas uzzināt par inovācijām guļamistabā ir neierobežotas.  

Piemēram, Lioness Generation 2 ir nākamā vibratoru paaudze. Šī rotaļlieta paredzēta sievietēm, kuras vēlas palielināt savas baudas virsotnes un iepazīt savu ķermeni vēl vairāk! Laika gaitā ierīce apkopo daudz lietotāja datu par to, kā un kad tiek piedzīvots orgasms. Sensori seko iegurņa muskuļu darbam un fiksē laiku, kas paiet no uzbudinājuma līdz orgasmam. Tad dati ar viedtālruņa palīdzību tiek nodoti aplikācijai, un lietotājs var redzēt, kādos gadījumos orgasms bijis spēcīgāks  – kad izdzerta glāze vīna vai izbaudīta silta duša. 

Teju pats lielākais progress virtuālo spēļu nozarē

Pandēmijas rezultātā attālinātās mīlas rotaļas piedzīvoja vēl nebijušu izrāvienu. Lai gan tās nav nekāds jaunums, ražotājiem jau sen bija laiks palaist tirdzniecībā produktus, kuri palīdzēs tiem pāriem, kuri atrodas attāluma attiecībās vai tikuši šķirti apstākļu dēļ. Pieprasījums pēc šādām rotaļlietām pieauga ļoti strauji. Iestrēguši starp četrām sienām, cilvēki meklē aizvien jaunus veidus, kā gūt apmierinājumu. 

Lai lubrikants vienmēr būtu pa rokai

Visi, kas ir seksuāli aktīvi, zina, ka lubrikants ir ļoti svarīga mīlēšanās sastāvdaļa. Tas ne tikai vairos baudu, bet arī palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem mirkļiem un fiziska diskomforta. Uzņēmums Pulse ir radījis ekrānu, kas pievienots lubrikantam – nospiežot pogu, tiks atbrīvots nepieciešamais smērvielas daudzums. Šāda viedierīce palīdzēs uzlabot dzimumakta kvalitāti ikvienam, bet pats lubrikants ir ar neitrālu pH līmeni, kas padarīs to piemērotu gan sievietēm, gan vīriešiem. Ierīce darbojas kā miniatūrs ziepju lielveikals!

Uzmanība tiek pievērsta arī vīriešiem

Myhixel Med ir seksa rotaļlieta, kas izstrādāta īpaši vīriešiem. Tās uzdevums ir novērst stiprā dzimuma izplatītāko problēmu guļamistabā – priekšlaicīgu ejakulāciju. Šī problēma nomoka ne tikai sievietes, bet arī kungus, jo arī viņi nespēj baudīt mīlas priekus tik ilgi, cik paši vēlētos… Izmantojot statistiski pārbaudītu metodi un radot konstantas, ieprogrammētas vibrācijas, problēmu var izdoties novērst. Myhixel Med mērķis ir palīdzēt uzveikt šo problēmu miljoniem vīriešu visā pasaulē. Ja mēs jūs ieintriģējām, līdzīgu rotaļlietu vīriešiem varat iegādāties tiešsaistes veikalā. Lūk, https://supersex.lv/product-marks/fleshlight/. Lai daudz kaislīgu mirkļu un jaunu atklājumu!  

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (turpmāk – Iestāde) (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai dienesta viesnīcā; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasmes augstākā līmenī; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7. jūlijam plkst.12.00 personīgi (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-07 Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv, 64207148, 64207156 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola ar 1. septembri aicina darbā latviešu valodas un literatūras skolotāju Ja Jūs vēlaties: • pildīt skolotāja pienākumus, atbilstoši mācību priekšmeta Valsts izglītības standarta prasībām; • plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši skolas mērķiem un uzdevumiem; • veidot lietišķu sadarbību ar skolas darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem un citu institūciju darbiniekiem; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, psiholoģiskā noturība; • precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: • darba līgums uz nenoteiktu laiku pilnas slodzes darbam (30 stundas); • darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē; • atalgojumu 919 EUR mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas kancelejā (adrese: Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras novads) ar norādi „Latviešu valodas skolotāja vakancei” līdz 2022.gada 15. jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 29286619 Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt pers., t.29286619

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” aicina darbā jaunatnes darbinieku/-ci uz nenoteiktu laiku. Ja Tu vēlies: • organizēt darbu ar jaunatni Kocēnu apvienībā; • sadarboties ar jaunatnes politikas īstenošanā iesaistītajām personām un institūcijām; • īstenot un koordinēt informatīvus un izglītojošus pasākumus; • konsultēt jauniešus par pasākumu un projektu izstrādi, īstenošanu, kā arī veicināt jauniešu personības attīstību; un Ja Tev ir : • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • labas angļu valodas zināšanas; • kompetences: vēlme strādāt radoši un piemīt pašiniciatīva; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; pozitīva un atbildīga attieksme pret darbu; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu, saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši 7.mēnešalgas grupai no 690 līdz 865 EUR); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos neteiktajam; • interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu; • darba vietu Valmieras Jauniešu mājā; • radošu, atsaucīgu kolektīvu; • iespējas profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas. Par priekšrocību tiks uzskatīta: • pieredze jaunatnes politikas īstenošanā; • zināšanas un izpratne par jaunatnes lietām un tās reglamentējošiem dokumentiem; • augstākā izglītība sociālajās zinībās un apgūta jaunatnes darbinieka apmācību programma. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vinda@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda”, adrese: Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jaunatnes darbinieka/-ces amatam”, līdz 2022.gada 8.jūlijam plkst. 13.00. Tālrunis papildu informācijai: 25663933. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: JAUNATNES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 42, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-08 Kontaktpersona: Piet.vēstuli, CV, izgl.dok.kopiju ar amata norādi sūtīt uz vinda@valmiera.edu.lv, t.28304268.

Mūsu partneri