Valmieras Ziņas

Kā strādāt produktīvāk?

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsdienās lielākā daļa darba devēju savā uzņēmumā vēlas redzēt zinošus, uzticamus, komunikablus un produktīvus darbiniekus. Bet bieži vien tieši ar produktivitāti ir vislielākās problēmas. Nereti strādāt birojā ir visai sarežģīti, jo apkārt valda kņada, ir dažādi trokšņi, līdz ar to var tikt traucēts darba ražīgums. Tāpēc ir jācenšas pēc iespējas vairāk visu saplānot tā, lai darbs tiktu izdarīts laikā un vislabākajā kvalitātē. Jāatceras, ka būt produktīvam nebūt nenozīmē to, ka ir jāstrādā virsstundas. Atliek vien atrast pareizo pieeju, lai darbs veiktos pēc iespējas labāk.

Raksta turpinājumā atradīsiet dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs strādāt produktīvāk.

Dariet to, kas sagādā prieku

Ir ļoti grūti būt produktīvam darbā, kas nepatīk un nesagādā prieku. Protams, ne vienmēr var strādāt tajā jomā, kas patiešām sagādā prieku. Tomēr, lai Jūs būtu pēc iespējas produktīvāks un sasniegtu labākus rezultātus savā darbā, ir jācenšas atrast tā joma, kas kaut nedaudz saista un padodas.

Ja strādāsiet darbā, ko patiešām mīlat, tad produktivitāte un panākumi ir garantēti. Savukārt, darot darbu, kas nepatīk, vajadzīgo motivāciju un produktivitāti saglabāt būs daudz sarežģītāk.

Tehnoloģiju izmantošana

Nenoliedzami mūsdienās dažādām tehnoloģijām ir ļoti liela nozīme. Ar tehnoloģiju palīdzību var atvieglot dažādus ikdienā veicamos darbus. Ļoti liela kļūda, ko nereti cilvēki pieļauj, ir atteikšanās no šīm tehnoloģijām.

Piemēram, pirms vairākiem gadiem atsevišķās nozarēs cilvēkiem obligāti bija jāatrodas birojos, lai paveiktu savus darba pienākumus. Mūsdienās šajās nozarēs strādājošie darba pienākumus var pildīt no gandrīz ikvienas vietas pasaulē. Atliek vien sagatavot nepieciešamo tehniku, kas šajā gadījumā būtu portatīvais dators.

Šobrīd portatīvos datorus var iegādāties arī internetā. Piemēram, interneta veikalā 220.lv ir pieejami HP portatīvie datori, Apple portatīvie datori, Acer portatīvie datori un vēl daudzi citu ražotāju portatīvie datori. Ja nepieciešams portatīvais dators mācībām, tad arī vērts ieskatīties šajā interneta veikalā.  Izvēli atvieglos pieejamie preču meklēšanas filtri – norādiet vēlamos datora parametrus, un sistēma uzreiz atlasīs atbilstošas ierīces. Jums atliks tās salīdzināt un izvēlēties labāko risinājumu.

Atteikšanās no sociālajiem tīkliem

Mūsdienās daudzi cilvēki ilgu laiku pavada dažādos sociālajos tīklos. Dažkārt pat nav iespējams pamanīt, cik ātri aizlido laiks. Ikvienam vajadzētu saprast to, ka sociālo tīklu lietošana novērš prātu un domas no darba, līdz ar to pēc tam atkal ir grūti pievērsties darba pienākumiem. Tāpēc darba laikā cenšaties maksimāli izvairīties no sociālo tīklu lietošanas.

Laika plānošana un darāmo darbu sadale

Lai darba diena būtu produktīva, nepieciešams plānot savu laiku. Ikvienam cilvēkam vajadzētu iemācīties sadalīt savu darba dienu vairākos posmos. Piemēram, rīta pusi varat veltīt tam, lai atbildētu uz pienākošajiem e-pastiem. Savukārt dienas otro daļu varat veltīt saviem uzticētajiem uzdevumiem.

Tāpat katram uzdevumam vajadzētu atvēlēt noteiktu laiku un censties to ievērot. Protams, kādreiz var gadīties situācija, kad kādu uzdevumu nevar paveikt plānotajā laikā. Šādos gadījumos noteikti nevajadzētu sākt satraukties, bet gan piefiksēt to, cik daudz laika aizņem konkrētais uzdevums, lai uz priekšdienām varētu atvēlēt šādiem uzdevumiem vairāk laika.

Koncentrēšanās tikai darbam

Bieži vien produktivitāti ietekmē apkārt notiekošais. Tāpēc katram cilvēkam ir daudzas citas lietas, par kurām dienas laikā domāt. Taču, lai produktivitāte neciestu, nepieciešams iemācīties koncentrēties tikai un vienīgi darbam. Šāda pieeja ļaus ātrāk un kvalitatīvāk izpildīt savus darba pienākumus. 

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!” Rubenē,Valmieras ielā 7. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta; Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 760-810 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ,ar norādi - pārdevējs Rubenē,vai pieteikties personīgi , vai WhatsApp mob.t.nr. +371 29 363 311. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-19 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties WhatsApp +371 29363311

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Apiņa ielā 27b Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 870-920 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ,Apiņa ielā,vai pieteikties personīgi pie veikala vadītāja,vai WhatsApp +371 29643136. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 27B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-19 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Meklējam - PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU Valmierā. Sporta veikals Valmierā meklē papildspēkus. Veikals atrodas Valmieras centrā, divos stāvos. Sūti CV uz info@my-sport.lv. No jaunā kolēģa sagaidām:  Prasme kontaktēties ar cilvēkiem, pozitīva un atsaucīga personība  Priekšzināšanas velosipēdu vai slēpošanas inventāra tirdzniecībā tiks uzskatītas par priekšrocībām  Elementāras tehniskas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību  Pieredze pārdošanas darbā un prasme pārdot tiks uzskatīta par priekšrocību  Vēlme iemācīties kaut ko jaunu un darboties komandā  Augsta atbildības sajūta, precizitāte un koncentrēšanās spējas  Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas. Piedāvājam: Dinamisku un interesantu darbu Stabilu atalgojumu Draudzīgu kolektīvu Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika Pilna slodze, darbs maiņās darba dienās un sestdienās. Alga no 1000-1100eur ( bruto) + bonusu sistēma, kas palielina ikmēneša algu Darba laiks darba dienās 10:00-18:30, sestdienās 10:00-15:00 Darbs maiņās  Ja atbilsti vēlamajām prasībām, sūti savu CV uz info@my-sport.lv, sazināsimies ar atbilstošajiem kandidātiem. Uz tikšanos! Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 21, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-30

Mūsu partneri