Valmieras Ziņas

Kā strādāt produktīvāk?

Lasīšanas laiks: 3 min

Mūsdienās lielākā daļa darba devēju savā uzņēmumā vēlas redzēt zinošus, uzticamus, komunikablus un produktīvus darbiniekus. Bet bieži vien tieši ar produktivitāti ir vislielākās problēmas. Nereti strādāt birojā ir visai sarežģīti, jo apkārt valda kņada, ir dažādi trokšņi, līdz ar to var tikt traucēts darba ražīgums. Tāpēc ir jācenšas pēc iespējas vairāk visu saplānot tā, lai darbs tiktu izdarīts laikā un vislabākajā kvalitātē. Jāatceras, ka būt produktīvam nebūt nenozīmē to, ka ir jāstrādā virsstundas. Atliek vien atrast pareizo pieeju, lai darbs veiktos pēc iespējas labāk.

Raksta turpinājumā atradīsiet dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs strādāt produktīvāk.

Dariet to, kas sagādā prieku

Ir ļoti grūti būt produktīvam darbā, kas nepatīk un nesagādā prieku. Protams, ne vienmēr var strādāt tajā jomā, kas patiešām sagādā prieku. Tomēr, lai Jūs būtu pēc iespējas produktīvāks un sasniegtu labākus rezultātus savā darbā, ir jācenšas atrast tā joma, kas kaut nedaudz saista un padodas.

Ja strādāsiet darbā, ko patiešām mīlat, tad produktivitāte un panākumi ir garantēti. Savukārt, darot darbu, kas nepatīk, vajadzīgo motivāciju un produktivitāti saglabāt būs daudz sarežģītāk.

Tehnoloģiju izmantošana

Nenoliedzami mūsdienās dažādām tehnoloģijām ir ļoti liela nozīme. Ar tehnoloģiju palīdzību var atvieglot dažādus ikdienā veicamos darbus. Ļoti liela kļūda, ko nereti cilvēki pieļauj, ir atteikšanās no šīm tehnoloģijām.

Piemēram, pirms vairākiem gadiem atsevišķās nozarēs cilvēkiem obligāti bija jāatrodas birojos, lai paveiktu savus darba pienākumus. Mūsdienās šajās nozarēs strādājošie darba pienākumus var pildīt no gandrīz ikvienas vietas pasaulē. Atliek vien sagatavot nepieciešamo tehniku, kas šajā gadījumā būtu portatīvais dators.

Šobrīd portatīvos datorus var iegādāties arī internetā. Piemēram, interneta veikalā 220.lv ir pieejami HP portatīvie datori, Apple portatīvie datori, Acer portatīvie datori un vēl daudzi citu ražotāju portatīvie datori. Ja nepieciešams portatīvais dators mācībām, tad arī vērts ieskatīties šajā interneta veikalā.  Izvēli atvieglos pieejamie preču meklēšanas filtri – norādiet vēlamos datora parametrus, un sistēma uzreiz atlasīs atbilstošas ierīces. Jums atliks tās salīdzināt un izvēlēties labāko risinājumu.

Atteikšanās no sociālajiem tīkliem

Mūsdienās daudzi cilvēki ilgu laiku pavada dažādos sociālajos tīklos. Dažkārt pat nav iespējams pamanīt, cik ātri aizlido laiks. Ikvienam vajadzētu saprast to, ka sociālo tīklu lietošana novērš prātu un domas no darba, līdz ar to pēc tam atkal ir grūti pievērsties darba pienākumiem. Tāpēc darba laikā cenšaties maksimāli izvairīties no sociālo tīklu lietošanas.

Laika plānošana un darāmo darbu sadale

Lai darba diena būtu produktīva, nepieciešams plānot savu laiku. Ikvienam cilvēkam vajadzētu iemācīties sadalīt savu darba dienu vairākos posmos. Piemēram, rīta pusi varat veltīt tam, lai atbildētu uz pienākošajiem e-pastiem. Savukārt dienas otro daļu varat veltīt saviem uzticētajiem uzdevumiem.

Tāpat katram uzdevumam vajadzētu atvēlēt noteiktu laiku un censties to ievērot. Protams, kādreiz var gadīties situācija, kad kādu uzdevumu nevar paveikt plānotajā laikā. Šādos gadījumos noteikti nevajadzētu sākt satraukties, bet gan piefiksēt to, cik daudz laika aizņem konkrētais uzdevums, lai uz priekšdienām varētu atvēlēt šādiem uzdevumiem vairāk laika.

Koncentrēšanās tikai darbam

Bieži vien produktivitāti ietekmē apkārt notiekošais. Tāpēc katram cilvēkam ir daudzas citas lietas, par kurām dienas laikā domāt. Taču, lai produktivitāte neciestu, nepieciešams iemācīties koncentrēties tikai un vienīgi darbam. Šāda pieeja ļaus ātrāk un kvalitatīvāk izpildīt savus darba pienākumus. 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Rīgas ielā,vai pieteikties WhatsApp +371 22307468. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-15 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp +371 22307468 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums Valmierā, SIA VALPRO, aicina darbā: Pārdošanas asistentu/-i (uz noteiktu laiku) Galvenie pienākumi: Klientu pasūtījumu apstrāde Informācijas un dokumentācijas apstrāde un uzturēšana Ikdienas atbalsts pārdošanas komandai Sagaidām kandidātu ar: interesi par pārdošanas un ražošanas procesiem labām angļu valodas zināšanām/ vēlamas krievu valodas zināšanas labām datorlietošanas prasmēm (MS Office) vēlama augstākā izglītība atbilstošā jomā vēlama augstākā izglītība vai atbilstošas specialitātes pēdējā kursa students pieredzi pārdošanā un tehniskas zināšanas uzskatīsim par priekšrocību loģisko domāšanu, analītiskām spējām un prasmi strādāt ar lielu informācijas apjomu precizitāti, atbildību un iniciatīvu darbā aktīvu, komunikablu ,uz sadarbību un rezultātu orientētu personību Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā Latvijas kapitāla uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt profesionālu pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem, prasmēm un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no EUR 900 mēnesī Dažādus papildu labumus un bonusus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64207235. Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. 91% saražoto produktu piedāvājam vairāk kā 30 valstīs. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-01 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235; Adrese:Alejas iela 12A,Valmiermuiža,Valmieras pag.

Aicina darbā IT PROJEKTU VADĪTĀJU DARBA PIENĀKUMI: apzināt un dokumentēt informācijas sistēmu lietotāju prasības izstrādāt datu analīzes sistēmas modeli, veikt tā ieviešanu un uzturēšanu veikt atskaišu prasību izzināšanu, analīzi un izstrādi, pārskatu veidošanu un datu modelēšanu, tehniskās dokumentācijas izstrādi ieviest esošo informācijas sistēmu uzlabojumus (sadarbībā ar iekšējiem/ārējiem partneriem) pārstāvēt uzņēmuma intereses grāmatvedības uzskaites sistēmas jaunas versijas izstrādē, veikt lietotāju prasību apzināšanu un koordinēt sadarbību ar izstrādātāju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: izglītību IT vai finanšu jomā un pieredzi līdzvērtīgu projektu izstrādē pieredzi darbā ar Microsoft Power BI vai līdzvērtīgu risinājumu izstrādi Microsoft piedāvāto tehnoloģiju un pakalpojumu pārzināšana un pielietošana teicamas zināšanas datu bāzu tehnoloģijās, vēlams SQL vēlamas zināšanas datu izgūšanā no Microsoft Dynamics NAV un Horizon analītisku domāšanu un spēju proaktīvi risināt problēmsituācijas labas sadarbības un komunikācijas prasmes ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas precizitāti un augstu atbildības sajūtu prasmi efektīvi apgūt jaunas tehnoloģijas spēju efektīvi strādāt gan individuāli, gan komandā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1550 EUR (bruto) pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas iespējas dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „IT projektu vadītājs” līdz š.g. 12. jūlijam (ieskaitot) iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-12 Kontaktpersona: CV un piet. vēstuli ar vakances norādi sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri