Valmieras Ziņas

Kā rīkoties, ja pazaudēta vai sabojāta skolēna apliecība

Gadījumā, ja ir pazaudēta vai sabojāta skolēna apliecība, tad vecākiem jāraksta iesniegums, kas adresēts izglītības iestādes direktoram, ar lūgumu atjaunot skolēnu apliecību un jāveic 1,15 EUR maksājums uz kādu no Valmieras pilsētas pašvaldības bankas kontiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Rekvizīti pieejami Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pašvaldība”. Maksājuma uzdevumā jānorāda: izglītības iestādes nosaukums, skolēna vārds un uzvārds, kā arī maksājuma mērķis – par atkārtotu skolēna apliecības izgatavošanu.

Kad veikts pārskaitījums, skolēna vecākam bankas maksājuma izdruka kopā ar iesniegumu ir jāiesniedz izglītības iestādes lietvedībā.

Izglītības iestāde sazinās ar Valmieras Izglītības pārvaldi un informē par nepieciešamību atkārtoti izgatavot skolēna apliecību. Izgatavojot skolēna apliecību, tā tiek nodota izglītības iestādei, kas savukārt sazinās ar konkrēto skolēnu, lai tā sasniegtu īpašnieku.

“Skolēna apliecība ir viens no pirmajiem skolēnam uzticētajiem un izsniegtajiem dokumentiem. Aicinu skolēnu vecākus pārrunāt ar bērniem atbildīgu rīcību pret skolēnu apliecību, novietojot to drošā un sev labi zināmā vietā!”

norāda Valmieras Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Iveta Pāže.

Gadījumā, ja Valmieras iedzīvotāji atrod Valmieras izglītības iestāžu skolēna apliecību, piemēram, uz ielas, tirdzniecības vietā, sabiedriskajā transportā vai citur, lūgums to nogādāt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri