Valmieras Ziņas

Kā pavadīt atvaļinājumu? Lieliskas idejas brīvdienām!

Lasīšanas laiks: 3 min

Vasara ir tas laiks, kad liela daļa cilvēku izvēlas doties atvaļinājumā, lai atpūstos un iegūtu spēkus jaunam darba cēlienam. Mūsdienās ir ļoti daudz un dažādas iespējas kā pavadīt savu brīvo laiku. Bieži vien ikdienas steigā nepietiek laika, ko veltīt sev tuvām nodarbēm, tāpēc cilvēki ļoti gaida, kad pienāks brīvdienas, lai varētu darīt, ko vien vēlas.

Tomēr nereti ir tā, ka, pienākot brīvdienām, zūd idejas, kā tās lietderīgi pavadīt. Ja arī Jums tuvojas atvaļinājums, taču vēl nezināt, kā to pavadīt, tad raksta turpinājumā minētās idejas Jums noteikti palīdzēs piepildīt savu atvaļinājumu. 

Došanās ceļojumā

Iespējams, ka liela daļa cilvēku savu atvaļinājumu izmanto, lai dotos kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā. Ceļošana patiešām ir ļoti labs veids kā pavadīt savu ilgi gaidīto atvaļinājumu. Ja arī Jūs vēlaties redzēt plašo pasauli un izbaudīt kādas citas valsts kultūru, tad noteikti ieplānojiet ceļojumu.

Tomēr, ja nevēlaties doties ārpus Latvijas, tad ceļojumu varat ieplānot tepat dzimtenē. Arī Latvijā ir ļoti daudz skaistu vietu, ko noteikti ir vērts apskatīt. Šādā ceļojumā varat doties viens vai arī kopā ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Lai ceļojums izdotos, nepieciešams pāris galvenās lietas tomēr saplānot, piemēram, nakšņošanas vietu, kā arī nepieciešamo transportu.

Iesākto darbu pabeigšana

Iespējams, ka arī Jums ir kāds iesākts darbs, kuru nav izdevies pabeigt laika trūkuma dēļ. Atvaļinājums ir īstais laiks, lai šādus darbus pabeigtu. Piemēram, ja esat iesācis gleznot kādu gleznu, taču tā vēl nav pabeigta, tad ir pienācis piemērots brīdis, lai to pabeigtu un pieliktu pie sienas. Iespējams, ka Jūs savas privātmājas pagalmā esat sācis veidot skaistu puķu dobi, kas nav vēl pabeigta.

Atvaļinājuma laikā noteikti vajadzētu atrast laiku, lai šos iesāktos darbus pabeigtu, pretējā gadījumā Jūs vēl ilgi varat gaidīt piemērotu brīdi, kad izdosies visu iesākto novest līdz beigām. Ja ir kāds darbs, kas prasa arī citu cilvēku palīdzību, tad droši jautājiet saviem ģimenes locekļiem vai draugiem, kuri noteikti Jums neatteikts palīdzību.

Filmu un seriālu skatīšanās

Lielai daļai cilvēku viens no hobijiem ir filmu un seriālu skatīšanās. Taču, kā jau zināms, tad gan filmu, gan seriālu skatīšanās prasa diezgan daudz laika, kura ne vienmēr darba dienās ir pietiekami. Kādu laiku no atvaļinājuma noteikti varat veltīt tam, lai noskatītos sen kāroto filmu vai seriālu.

Lai izbaudītu labāku kvalitāti, filmas ieteicams skatīties televizorā. Taču, ja nav iespējams tās skatīties televizorā, derēs arī dators. Ja šobrīd lūkojaties pēc jaunas šāda veida tehnikas, tad ir vērts ieskatīties interneta veikalā 220.lv, kur ir pieejams ļoti plašs datoru klāsts. Interneta veikalā 220.lv ir pieejami Apple datori, Acer datori, Dell datori un vēl daudzi citi datori par izdevīgām cenām. Galvenais izvēlēties tādu datoru, kas nodrošinās lielisku filmu un seriālu skatīšanās pieredzi.

Jaunu zināšanu iegūšana

Apgūt jaunas zināšanas nekad nenāk par ļaunu. Iespējams, ka Jūs jau savas dzīves laikā esat ieguvis konkrētas zināšanas, taču būs vēl labāk, ja papildus jau esošajām zināšanām, iegūsiet vēl kādas prasmes. Jaunas prasmes noder gan personiskajā, gan profesionālajā jomā. Iespējams, ka darba dēļ Jums iepriekš ir bijis visai maz laika, lai mācītos ko jaunu.

Atvaļinājuma laiks var būt lielisks brīdis, lai mācītos ko jaunu. Jums nav obligāti jāiestājas kādā skolā, lai apgūtu jaunu profesiju. Mūsdienās ir iespējams pieteikties dažādiem kursiem, kas ilgst vien pāris dienas. Arī šādi kursi var būt ļoti noderīgi, lai Jūs pilnveidotos.

Tuvinieku apciemošana

Ikdienas steigā cilvēki bieži vien aizmirst pašu svarīgāko – savu tuvinieku apciemošanu. Nekas uz pasaules nav tik dārgs un svarīgs kā ģimene un tuvākie draugi. Izmantojiet savu atvaļinājumu, lai pavadītu laiku kopā ar saviem mīļajiem, it sevišķi tad, ja ikdienā nesanāk pārāk bieži satikties visiem kopā. Ja iespējams, tad varat pat ieplānot kopīgu ceļojumu, kas ļaus vēl labāk un lietderīgāk pavadīt laiku.         

"Valmieras ziņas" jautā

Kā jūs ietekmējis energoresursu cenu kāpums?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU ASISTENTI/-TU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: pieteikumu pieņemšana un apstrāde; asistēt projekta vadītājam projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizēšanā ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; biroja administrācijas pienākumu izpilde (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz ienākošajiem telefona zvaniem, e-pastiem, uzturēt kontaktus ar organizācijas klientiem). No darbinieka sagaidām: augstu atbildību un labas komunikācijas prasmes; labas angļu valodas zināšanas, pedagoģiskā izglītība un datorprogrammu lietošanas prasmes uzskatīsim par priekšrocību. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, iespēja apvienot darbu ar studijām; darba samaksu sākot no 5 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTU ASISTENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valodu skola SIA "VALODU MAPE" aicina pievienoties savam kolektīvam PROJEKTU VADĪTĀJU. Valodu Mape ir valodu skola Valmierā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi valodu apmācībās un izglītības projektu un programmu izstrādē pieaugušajiem, bērniem un jauniešiem, piedāvājot arī tulkošanas pakalpojumus, e-konsultācijas, un organizējot kultūras un izglītojošus pasākumus. Galvenie darba pienākumi: projektu pieteikumu gatavošana ErasmusPlus, valsts un pašvaldību projektos; projektu realizēšana (nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti, atbildēt uz e-pastiem, uzturēt kontaktus ar projektu partneriem); projektu rezultātu izstrāde; projektu aktivitāšu organizēšana; projektu publicitātes un reklāmas pasākumu plānošana; dalība projektu braucienos uz ārzemēm; No darbinieka sagaidām: labas angļu valodas zināšanas; augstu atbildības sajūtu un punktualitāti; prasmi strādāt individuāli un komandā; labas datorprasmes, radošu un mūsdienīgu pieeju uzdevumu veikšanā; vēlama pieredze pedagoga darbā un ERASMUS+ projektos. Mēs piedāvājam: pieredzi starptautiskos projektos, tai skaitā pieredzes apmaiņu ārzemēs; tehnisko un materiālo atbalstu uzdevumu veikšanā; darbu atsaucīgu un profesionālu kolēģu komandā; elastīgu darba laiku; darbu Valmieras centrā; pilnas vai pusslodzes darbu, kuru iespējams veikt attālināti un apvienot ar studijām; darba samaksu sākot no 7 EUR stundā (Bruto), atmaksāti darba braucieni uz ārzemēm un izaugsmes iespējas. Tavu CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu info@valodumape.lv. Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lilijas iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-15 Darba sākšanas datums: 2022-02-15 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu info@valodumape.lv, t. 26438415.

Valmieras tehnikums aicina darbā APKOPĒJU (uz darbinieka prombūtnes laiku) Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Prasības pretendentam: Pamatizglītība Prasme strādāt kārtīgi, kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu Prasme strādāt ar telpu uzkopšanas līdzekļiem un darbarīkiem Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam Iespēja uzsākt darbu nekavējoties Tālrunis informācijai: Personāla speciāliste Guna Čečiņa 22020228. CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Apkopēja vakancei” līdz 2022.gada 31.janvārim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-31 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas ar vakances norādi sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri