Valmieras Ziņas

Kā izvēlēties kvalitatīvas austiņas?

Mūsdienās ļoti lielai daļai cilvēku mūzika ir ikdienas sastāvdaļa. Mūzika palīdz gan atslēgties no ikdienas rūpēm, gan uzlabot garastāvokli. Tāpat mūzika un tās radīšana daudziem cilvēkiem kalpo kā peļņas gūšanas avots. Tomēr ne vienmēr mūziku iespējams skaļi klausīties, piemēram, ja esat sabiedriskā vietā. Šādiem gadījumiem ļoti noderīgas ir austiņas. Turklāt šis risinājums labi noder arī sportojot.

Šobrīd austiņu piedāvājums ir ļoti plašs, tādēļ var būt grūtības tajā orientēties un saprast kādas austiņas ir vajadzīgas. Raksta turpinājumā atradīsiet ceļvedi, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Izmantošanas mērķis

Līdzīgi kā iegādājoties citas preces, arī austiņu iegādē ir svarīgi saprast, kādam mērķim tās būs vajadzīgas. Piemēram, ja austiņas Jums ir nepieciešamas, lai varētu klausīties mūziku pa ceļam uz darbu, braucot ar velosipēdu vai sportojot, tad nepieciešamas ļoti ērtas un viegli pārnēsājamas austiņas. Taču, ja pārsvarā, austiņas izmantosiet mājās vai citās telpās, varat iegādāties jau lielākas austiņas, kas spēs nodrošināt labāku skaņu.

Vadu vai bezvadu austiņas – kādas izvēlēties?

Šis arī ir ļoti nozīmīgs jautājums, uz kuru vajadzētu rast atbildi. Protams, austiņu veids var būt arī gaumes jautājums, tomēr noderīgi būtu ieklausīties arī dažādos ekspertu viedokļos, kuri pastāstīs par katra austiņu veida plusiem un mīnusiem.

Lai saprastu, kurš no veidiem būs piemērotāks tieši Jums, nepieciešams atgriezties atpakaļ pie austiņu izmantošanas mērķa. Ja austiņas nepieciešams izmantot mājās, strādājot ar datoru, tad var izvēlēties vadu austiņas. Taču, ja ir vēlme tās izmantot sportojot, tad labākas būs bezvadu austiņas.

Ļoti liela nozīme ir arī skaņas kvalitātei. Bezvadu austiņas spēj nodrošināt kustības brīvību, taču, jo tālāk atradīsies skaņas avots, jo sliktāka būs skaņa. Atrodoties tuvāk atskaņošanas ierīcei, skaņa būs skaidrāka un kvalitatīvāka. 

Baterijas kalpošanas laiks ir īpaši svarīgs, ja ir vēlme iegādāties bezvadu austiņas. Par vadu austiņām šajā kritērijā nav jāsatraucas, jo tās darbosies nepārtraukti, kamēr vien būs pievienotas pie atbilstošas ierīces.

Lai bezvadu austiņas pildītu visas savas funkcijas, tām vajadzīgs enerģijas avots, piemēram, baterija. Pirms šādu austiņu iegādes, pievērsiet uzmanību baterijas darbības laikam.

Pārnēsājamība arī ir viens no kritērijiem austiņu iegādē. Protams, vadu un bezvadu austiņas ir viegli pārnēsājamas, tomēr vadu austiņas var nebūt visai ērtas, piemēram, skriešanas laikā, jo var sapīties to vadi. 

Neskatoties uz austiņu veidu, pirms konkrētu austiņu iegādes, pārbaudiet kāda ir to saderība ar citām ierīcēm, ar kurām esat plānojis tās savienot. Ja izvēle ir par labu bezvadu austiņām, tad noskaidrojiet vai tās varēs saslēgt ar ierīcēm, kas atbalsta savienojumu ar Bluetooth.

Zīmola nozīme

Mūsdienās ir pieejamas dažādu ražotāju austiņas. Biezi vien cilvēki dod priekšroku kādam atpazīstamam ražotājam, jo uzskata, ka tam ir labākas kvalitātes preces. Tāpat arī atsauksmes un citu pircēju pieredze spēlē lielu lomu.

Ir cilvēki, kuri dod priekšroku Apple, JBL, Samsung vai kādām citām austiņām. Lielākoties šis ir gaumes jautājums, jo nereti ir tā, ka dažādu ražotāju austiņu kvalitāte būtiski neatšķiras. Tomēr jāņem vērā, ka tieši kvalitāte ir pats būtiskākais faktors, pēc kura jāvadās, izvēloties austiņas. Jo kvalitatīvākas būs austiņas, jo labāk un ilgāk tās Jums kalpos. 

Kur var nopirkt austiņas?

Vadu un bezvadu austiņas iespējams iegādāties specializētajos veikalos, kā arī internetā. Piemēram, interneta veikals 220.lv piedāvā plašu austiņu izvēli. Iepērkoties internetā, varēsiet apskatīt un salīdzināt vairāku ražotāju austiņas, kā arī iepirkties ātri un ērti.

Iepērkoties internetā, jāpievērš uzmanība vairākām lietām. Pirmkārt, noteikti izlasiet preču aprakstu. Apskatiet visus preces parametrus, kas ir norādīti aprakstā, īpašu uzmanību pievēršot kvalitātes rādītājiem. Ja tomēr rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, Jūs droši varat sazināties ar interneta veikala darbiniekiem.

Tāpat noteikti paturiet prātā, ka Jums ir iespēja 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, to nosūtīt atpakaļ pārdevējam, ja tomēr izrādīsies, ka prece nav tāda kā vēlējāties. Vispirms gan iepazīstieties ar visiem preču atgriešanas noteikumiem.

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties ne tikai austiņas, bet arī daudzas citas noderīgas preces. Iespējams, Jums interesē portatīvie datori un ir nepieciešamība pēc jauna datora. Portatīvie datori pieejami interneta veikalā 220.lv par izdevīgām cenām, kā arī ļoti plašā klāstā.

Tāpat šajā veikalā ir pieejami datora monitori. Ja esat nolēmis nomainīt stacionārā datora monitoru, tad arī ieskatieties interneta veikalā 220.lv, jo šeit ir pieejami daudz un dažādi monitori. 

Iespējams, Jums ir nepieciešams jauns putekļu sūcējs vai arī kāda noderīga virtuves tehnika. Visas šīs preces atradīsiet interneta veikalā 220.lv, tādējādi netērējot laiku, staigājot pa veikaliem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri