Valmieras Ziņas

Kā izvēlēties īsto dāvanu?

Ziemassvētki tuvojas straujiem soļiem. Daudziem šis Ziemassvētku gaidīšanas laiks saistās ar Ziemassvētku dziesmām, piparkūkām un mandarīniem, savukārt citiem – ar neizbēgamu iepirkšanās drudzi, kad jāgādā dāvanas, ko Ziemassvētkos likt zem eglītes.

Un nereti cilvēki satraucas par to, kā izvēlēties īsto dāvanu, lai tās saņēmējs justos priecīgs un gandarīts, neatkarīgi no tā, vai tas būtu kolēģis, draugs vai kāds no ģimenes. Esam sagatavojuši dažus noderīgus padomus, kas var palīdzēt atvieglot īstās dāvanas meklējumus:

  • Izziniet dāvanas saņēmējas intereses un vēlmes

Ir ļoti svarīgi, lai pasniegtā dāvana tās saņēmējam raisītu prieku un pozitīvas emocijas. Lai nav tā, ka dāvana tiek pasniegta tikai ķeksīša pēc. Īstā dāvana nozīmē to, ka dāvinātājs ir īpaši padomājis par saņēmēja interesēm un vēlmēm, un dāvanas meklēšanā ielicis arī savu sirdi, ne tikai finansiālos resursus. Tieši tāpēc, lai atrastu kādam cilvēkam īsto dāvanu, ir vērts izzināt viņa intereses, hobijus. Kad ir zināms, kas cilvēkam patīk, ir vieglāk atrast arī īsto dāvanu.

Ko darīt, ja dāvanas saņēmējs nav tik tuvu pazīstams? Arī tādos gadījumos ir vērts pacensties, lai dāvanas saņēmējam dāvana liktos īpaša. Varbūt ir iespējams aprunāties ar dāvanas saņēmēja paziņām vai draugiem, noskaidrojot, kas viņam varētu patikt;

  • Izvērtējiet, kāda būs dāvanai atvēlētā summa

Izvērtējot idejas dāvanu iegādei, noteikti jāapdomā, cik lielu summu esat gatavs dāvanai iztērēt. Vai dāvanu iegādāsieties viens pats vai kopā vēl ar kādu cilvēku.

Ir cilvēki, kas baidās, ka dāvana saņēmējam patiks tikai tad, ja tā būs dārga, tomēr tā nav. Arī ar mazu budžetu ir iespējams atrast piemērotu dāvanu. Pat, ja dāvana būs simboliska, tās saņēmējs novērtēs viņam veltīto uzmanību un to, ka dāvanas dāvinātājs būs īpaši padomājis, kā dāvanas saņēmēju iepriecināt.

Atkarībā no dāvanai paredzētā budžeta var arī veikt iepriekšēju izpēti, kura veikalā vēlamā lieta atrodama, kādās cenās. Ļoti ērti ir iegādāties dāvanas internetā, piemēram, plašā klāstā un dažādām gaumēm ir iespējams atrast dāvanas interneta veikalā 220.lv. Iegādājoties dāvanu internetā, jāpievērš uzmanība tam, lai dāvana tiktu saņemta laikā, tāpēc iegādi nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi;

  • Izmantojiet radošu pieeju

Ja Jums piemīt kāds īpašs talants uz rokdarbiem, varat dāvināt arī pašizgatavotu dāvanu, tās var būt gan pašdarinātas rotaslietas, rotaļlietas, adīti cimdi vai tamborētas sedziņas, tikpat labi tā var būt paša vārīta ievārījuma burciņa. Viss atkarīgs no tā, kas katram padodas vislabāk.

Protams, var dāvināt arī dāvanu kartes, biļetes uz dažādiem pasākumiem un pat naudu, ieliekot dāvanu skaistās dāvanu aploksnītēs, aploksnīti var izgatavot arī pats, to skaisti noformējot.

 Mūsdienās ļoti populāri kļuvis arī dāvināt dāvanu kartes dažādiem piedzīvojumiem, piemēram, lēcienam ar izpletni vai zirgu izjādei, vai arī kādām relaksējošām nodarbībām, piemēram, SPA apmeklējumam;

  • Padomājiet arī par iesaiņojumu

Lai arī kāda būtu izvēlētā dāvana, jāpadomā arī par tās iesaiņošanu un noformēšanu. Veikali piedāvā arī dāvanu iesaiņošanas pakalpojumu, ir arī specializētu dāvanu saiņošanas punkti. Tomēr droši dāvanu varat skaisti iesaiņot arī pats. Saiņošanas idejas var pasmelties gan internetā, gan dažādos žurnālos. Viss atkarīgs no katra iespējām un fantāzijas. Dāvanas saņēmējs tiešām priecāsies ne tikai par pašu dāvanu, bet  arī par skaistu un pārdomātu iesaiņojumu.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri