Valmieras Ziņas

Kā 5 vienkāršos soļos strukturēt savu mājaslapu SEO optimizācijai

Lasīšanas laiks: 4 min

Jūsu mājaslapas struktūrai ir būtiska nozīme, lai uzlabotu meklētājprogrammas optimizācijas (SEO) stratēģiju. Bet kā Jūs varat izveidot SEO draudzīgu mājaslapas struktūru savam uzņēmumam?

Par laimi, tam ir atbildes. Mēģināsim paskaidrot kā strukturēt savu mājaslapu SEO vajadzībām, izmantojot 5 soļus.

Kāpēc vietnes struktūra ir svarīga SEO?

Tādas meklētājprogrammas kā Google izmanto daudzus klasifikācijas faktorus, lai noteiktu Jūsu vietnes pozīciju meklēšanas rezultātos, un Jūsu vietnes struktūra ir viens no tiem.

Lūk, daži svarīgi iemesli, kāpēc vietnes struktūra ir svarīga SEO:

1. Veido pozitīvu lietotāja pieredzi

Labas lietošanas pieredzes nodrošināšana Jūsu lapas apmeklētājiem ir būtisks jebkuras veiksmīgas SEO stratēģijas pamatelements. Patiesībā 89 % patērētāju pēc sliktas lietotāja pieredzes iepirksies pie konkurenta.

Ja Jūsu vietnes apmeklētāji pamet vietni, Google saņems signālus, ka Jūsu vietne nav noderīga lietotājiem, kā rezultātā samazināsies Jūsu pozīcija. Laba mājaslapas struktūra ļauj patērētājiem ātri atrast vajadzīgo informāciju un pārvietoties pa Jūsu mājaslapu, tādējādi noturot lietotājus ilgāk pašā lapā.

2.Optimizē tīmekļa vietni pārlūkiem

Tādas meklētājprogrammas kā Google izmanto tīmekļa pārlūkprogrammas, lai pārlūkotu lapas struktūru. Šie pārlūkošanas rīki palīdz meklētājprogrammām uzzināt vairāk par Jūsu lapas saturu un tēmām, uz kurām tā koncentrējas, lai meklētājprogramma varētu indeksēt Jūsu lapas un atgriezt tās meklēšanas rezultātos.

3.Atbalsta iekšējo saišu struktūru

Sitelinks ir funkcija meklēšanas rezultātos, kas parāda Jūsu galveno lapas saiti un dažas citas Jūsu lapu iekšējās saites. Meklēšanas rezultāta iegūšana ar vairākiem Sitelink var palīdzēt palielināt klikšķu skaitu un apmeklētāju plūsmu uz vairākām Jūsu vietnes lapām.

 

Kā strukturēt mājaslapu SEO optimizācijai?

1.Izplānojiet mājaslapas hierarhiju

Jūsu mājaslapas hierarhija ir sistēma, kas organizē Jūsu lapas un saturu. Citiem vārdiem sakot, domājiet par vietnes hierarhiju kā par savas vietnes karti. Vispirms izplānojot lapas hierarhiju, Jūs varat izveidot tās struktūras pamatu, kas palīdzēs Jums izveidot lapu, kas uzlabo Jūsu SEO stratēģiju.

Vispirms apsveriet galvenās kategorijas, kas Jūsu uzņēmumam nodrošinās visvairāk konversiju un ieņēmumu. Piemēram, ja Jūs galvenokārt pārdodat apģērbu pēc pasūtījuma, Jums var būt galvenā vietnes kategorija džemperi.

Pēc tam varat padomāt par apakškategorijām, piemēram, bītlenes vai brīvā stila džemperi, kas ietilpst Jūsu galvenajās kategorijās. Ja piedāvājat vairākus produktus, iespējams, katram produktu veidam var būt nepieciešams iekļaut atsevišķas lapas.

Lai nodrošinātu, ka Jūsu hierarhija ir SEO draudzīga, galveno kategoriju skaits ir no divām līdz septiņām. Lielāks kategoriju skaits var pārslogot Jūsu mājaslapu. Tomēr, ja Jums ir lielāka e-komercijas vietne ar vairākiem produktiem, Jums varētu būt lietderīgi izmantot vairāk kategoriju.

2.URL optimizēšana

Kad esat izplānojis  hierarhiju, varat optimizēt URL adreses, lai nodrošinātu optimālu SEO veiktspēju. URL ir vēl viens faktors, kas var ietekmēt Jūsu pozīciju meklēšanas rezultātu lapās. Gan meklētājprogrammām, gan lietotājiem patīk vienkārši URL, kas satur atslēgvārdus ar pazīstamiem vārdiem.

Jūsu URL ir jāatspoguļo virzība, lai sasniegtu lapu. Piemēram, Jūsu URL būs galvenā domēna nosaukums, pēc tam galvenās kategorijas lapa, kam sekos Jūsu lapas nosaukums. Īss URL, kas ir viegli lasāms un satur atslēgvārdus, ir viens no labākajiem veidiem, kā izveidot mājaslapu veiksmīgai SEO optimizācijai.

3.Izveidojiet navigācijas struktūru

Lai nodrošinātu lielisku lietotāja pieredzi, ir svarīgi nodrošināt, ka Jūsu vietnes apmeklētāji var viegli atrast meklēto informāciju, pārvietoties starp vairākām lapām un galu galā veikt pirkumus. Viens no labākajiem veidiem, kā to panākt, ir izveidot navigācijas struktūru.

Ja Jūsu navigācija ir sarežģīta vai grūti saprotama, lietotāji var pamest mājaslapu un tās vietā apmeklēt konkurentu. Navigācijas struktūra ļauj Jūsu lapas apmeklētājiem viegli un ātri piekļūt svarīgākajām lapām.

Jums jānodrošina, ka lietotāji var nokļūt vajadzīgajā lapā ar dažiem klikšķiem. Rezultātā neliela navigācijas struktūra nodrošina, ka Jūsu ienākumus veicinošās lapas nav pārāk grūti atrast, tādejādi palielinot uzņēmuma konversijas un pārdošanas apjomus.

4.Izveidojiet galveni un kājeni

Nākamais solis kā strukturēt vietni SEO optimizācijai, ir izveidot galveni un kājeni. Galvenē jāietver galvenie elementi un kategorijas, kas ir Jūsu vietnes hierarhijas pamatā. Lai uzlabotu tīmekļa vietnes struktūru SEO vajadzībām, galvenē (lapas augšpusē) vajadzētu attēlot uzņēmuma galvenās nozares.

Galvenās kategorijas no galvenes varat iekļaut arī lapas apakšā (kājenē). Tas nodrošina Jūsu lapas apmeklētājiem ērtu piekļuvi Jūsu vietnes lapām neatkarīgi no tā, kurā lapas vietā viņi atrodas.

5.Izmantojiet iekšējās saites

Vēl viens lielisks padoms, kā izveidot SEO draudzīgu struktūru, ir ievietot iekšējās saites. Iekšējās saites var:

  • palīdzēt lietotājiem orientēties Jūsu tīmekļa vietnē;
  • izveidot saikni starp Jūsu mājaslapas lapām un saturu;
  • palīdzēt meklētājprogrammām pārmeklēt un indeksēt Jūsu mājaslapu.

Ievietojot iekšējās saites savā mājaslapā un saturā, varat mudināt lietotājus turpināt pārlūkot lapas, līdz tie ir gatavi jau kaut ko iegādāties. Iekšējās saites var arī palīdzēt uzlabot meklēšanas rezultātu pozīcijas līdzīgiem atslēgvārdiem un saturam.

 

 

 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 5.vidusskola (turpmāk – Iestāde) no 2022./2023. mācību gada aicina darbā SĀKUMIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU, darba vietas adrese: Raiņa iela 3, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Ja Tev ir vēlme: • īstenot izglītības programmu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • sagatavot izglītojamos atbilstoši normatīvo aktu prasībām; • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķiem un uzdevumiem; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī sniegt informāciju par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; • iesaistīties Iestādes īstenotajos projektos; un ja Tev ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: labas saskarsmes, digitālās prasmes un psiholoģiskā noturība; precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu; atbildība un iniciatīva, teicamas komunikācijas prasmes un elastība; mēs piedāvājam: • darba samaksu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” (935 eur); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā, uz sadarbību vērstā kolektīvā, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: v5vadm@valmiera.edu.lv ar norādi „Sākumskolas skolotāja/-s amatam” līdz 2022.gada 31.jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 26427171. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĀKUMIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-31 Kontaktpersona: CV un mot.vēstuli sūtīt uz: v5vadm@valmiera.edu.lv v5v@valmiera.edu.lv, tālrunis 26427171

Vairāk par mums uzzināsi šeit: https://www.vid.gov.lv VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS (reģ.Nr.90000069281) izsludina konkursu uz Informātikas pārvaldes Datu apmaiņu informācijas sistēmu daļas sistēmanalītiķa darbinieka amatu (vakance uz nenoteiktu laiku) Informātikas pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmuma dienesta (turpmāk – VID) atbalsta funkcijas īstenošana informācijas sistēmu resursu pārvaldības jomā. Ja Tev ir: akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība; zināšanas par informācijas sistēmas izstrādes dzīves ciklu; zināšanas un izpratne par informācijas sistēmu arhitektūru un informācijas apmaiņas standartiem; labas prasmes darbā ar MS Outlook, Word, Excel, Power Point; spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos; atbilstība likuma „Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta otrās daļas prasībām; nevainojama reputācija. Ja esi gatavs: vadīt un līdzdarboties informācijas tehnoloģiju projektos; pārvaldīt informācijas sistēmu izstrādi, akcepttestēšanu un ieviešanu; koordinēt un līdzdarboties informācijas sistēmu prasību definēšanā; plānot, līdzdarboties īstenošanā un uzraudzīt informācijas sistēmu attīstības un pilnveidošanas pasākumus. Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu, mēnešalga no 1307 līdz 1804 EUR (bruto); iespēja strādāt attālināti; interesantu un stabilu darbu, draudzīgu kolektīvu; personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; iespēju piedalīties dažādās apmācību programmās; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi; elastīgo darba laiku; papildatvaļinājuma dienas. Priekšrocības pretendentiem ar: akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību matemātikā, informācijas tehnoloģijās vai inženierzinātnēs un tehnoloģijās; pieredzi informātikas jomā ne mazāku kā 2 gadi; pamatzināšanām angļu valodā; praktisko pieredzi IT projektu vadībā vai informāciju sistēmu pārvaldībā. Darbinieka darba vieta: Beātes iela 49, Valmiera vai Dzintaru iela 22 k-9, Ventspils, vai Atmodas iela 19, Jelgava, vai 18. novembra iela 16, Rēzekne, vai Brīvības iela 81, Balvi, vai Kr.Valdemāra iela 2, Cēsis, vai Talejas iela 1, Rīga. Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus 10 dienu laikā no šī sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā lūdzam nosūtīt Valsts ieņēmumu dienestam, Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, vai uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Konkurss uz IP_DAISD_S_Vārds_Uzvārds”. Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai. Piesakot savu kandidatūru vakantajam darbinieka amatam, pretendents apliecina, ka atbilst likuma „Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta otrās daļas prasībām. Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir VID Talejas ielā 1, Rīgā, LV-1978, tālr.67122630. Papildu informāciju par personas datu apstrādi VID var iegūt tīmekļa vietnē Privātuma politika. Jautājumos par amata pienākumiem zvani uz tālruņa numuru 67120431. Ja Tev ir neskaidrības par konkursu, zvani uz tālruņa numuru 67122630 vai uzdod savu jautājumu, rakstot uz e-pasta adresi VID.konkursi@vid.gov.lv ar norādi “Jautājums par konkursu”. Profesija: INFORMĀCIJAS SISTĒMU ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 49, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-08 Kontaktpersona: e-pasts: vid.konkursi@vid.gov.lv; tālr.: 67122630

Valmieras Olimpiskā centra Sporta halle piedāvā darbu uzkopšanas dienesta darbiniecei/-kam. Prasības: Veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; Sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; Augsta atbildības sajūta un akurātums; Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; Vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; Latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Nakts stundās apmaksātu transportu uz mājām Valmieras robežās; Atalgojumu:4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā); 6,00 EUR (nakts stundās); 8,00 EUR (svētku dienās); summēto darba laiku, maiņu darbu; teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika. Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Sporta hallē, Čempionu iela 2, Valmiera. Pieteikšanās līdz 08.07.2022 : Jānis Sniedze, janis.sniedze@voc.lv, +371 29174815. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz janis.sniedze@voc.lv; t. 29174815. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri