Valmieras Ziņas

Izsludina iepirkuma procedūru siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūvei Valmieras pilsētā

SIA “Valmieras ūdens” izsludinājusi iepirkuma procedūru projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros, kas paredz siltumapgādes tīklu, pašteces sadzīves kanalizācijas tīklu, ūdensapgādes tīklu, kā arī lietus kanalizācijas tīklu izbūvi kopumā 5,4 kilometru apjomā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

“Projekta galvenais mērķis ir savienot Valmieras pilsētas centralizēto siltumapgādes sistēmu ar jauno šķeldas katlumāju, ko Dakstiņu ielā 1 būvē AS “Valmieras enerģija”. Minētā projekta realizācija noritēs divās kārtās, un tā realizācija tiks uzsākta 2020. gada pavasarī. Jāatzīmē, ka siltumtrases pārbūves darbi tiks plānoti tā, lai līdz apkures sezonas sākumam visi esošie objekti tiek pieslēgti pie jaunizbūvētajiem siltumtīkliem, un tiem tiktu nodrošināta siltumapgāde. Projekta otrā kārta tiks realizēta 2021. gadā,” skaidroja SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

Komunikāciju izbūve 2020.gadā plānota Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes, Annas un Dārza ielās, savukārt 2021.gadā no Miera ielas līdz esošajai Rīgas ielas katlumājai. Beātes ielas posmā starp Graudu ielu un Andreja Upīša ielu un Dārza ielā starp Rīgas un Beātes ielām vienlaikus ar siltumtrases izbūvi tiks pārbūvētas komunikācijas, kas nodrošina ūdensapgādes, sadzīves kanalizācijas un lietus kanalizācijas darbību, kā arī atjaunots ielas segums.

Iepirkuma līguma izpildes termiņš noteikts 16 mēneši. Piedāvājumus var iesniegt līdz 2020.gada 16.janvārim pl.11.00 SIA „Valmieras ūdens”, Rūpniecības ielā 50, Valmierā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri