Valmieras Ziņas

Igauņi iepazīstas ar atkritumu apsaimniekošanas pieredzi Ziemeļvidzemē

28.augustā izzināt reģionālo atkritumu apsaimniekošanas sistēmu Ziemeļvidzemē, atkritumu savākšanas, pāršķirošanas, sagatavošanas pārstrādei un atkritumu apglabāšanas procesus ieradās Igaunijas Cirkulārās ekonomikas industriju asociācija (Estonian Circular Economy Industries Association), portālu “Valmieras Ziņas” informēja ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Viesi ar interesi aplūkoja ZAAO izveidoto infrastruktūru pakalpojumu sniegšanai Valmierā – pazemes konteineru laukumu, EKO laukumu, konteinerus privātmājās individuāli dalīti vāktu atkritumu nodošanai.

Asociācijas pārstāvji izzināja arī Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe” notiekošos darbības procesus otrreizēji izmantojamo materiālu pāršķirošanas līnijā, infiltrāta apsaimniekošanas iekārtās, kā arī uzdeva jautājumus par poligona gāzes un elektrības ražošanu. Uzklausot informāciju par vides izglītības projektu realizāciju Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA”, viesi pauda pārliecību par paveiktā un plānoto aktivitāšu nozīmīgumu. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri